Opinie o Europoland Call Center Artur Muszyński w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Europoland Call Center Artur Muszyński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Europoland Call Center Artur Muszyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europoland Call Center Artur Muszyński w Poznań

Kolega

Mam jego aktualny adres pod którym przebywa i jego ogłoszenia na olx które wystawił z autami, kto chce go złapać proszę pisać to podam

@POznań

A po co sprzedają umowy?

Kalina Nowy wpis

Witam. zauważyłam, że chyba można zatrudnić się na obsłudze klienta skoro kontakt został podany. Proszę mi tylko przed tym powiedzieć czy według was warto i po jakim czasie otrzymuje się umowę o pracę na czas nieokreślony? to na niej by mi zależało

Na pierwszy rzut oka myślałam ze na obsługę klienta można się tu zatrudnić po przeglądam właśnie swoją okolicę w Poznaniu za pracą. Po tym najnowszym komentarzu w zestawieniu z tymi pozostałymi zastanawiam się o jaka usługę mogło chodzić? wcześniejsze omawiane problemy są już rozwiązane?

Kamila Nowy wpis

Proszę o kontakt 695391666

Adek Nowy wpis

Pan Artur jest bardzo pozytywna osoba, pełna empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka, nic nie stanowi dla niego problemu . Polecam

Miałem podobnie jak poprzedniczka ze dwa lata temu, też po nazwie widziałem, że to CC ale opinie dotyczące aut się pojawiają. W dodatku komentarze chyba są tylko od klientów i jeśli już kandydatów? A możecie mi napisać czemu firmą się interesujecie w kontekście pracy? jakieś fajne warunki gdzieś oferowali i to przeoczyłem?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Europoland Call Center Artur Muszyński spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Bogusia

Ktoś tu kiedyś napisał, że firma jest dobrze znana wśród mechaników czy tez handlarzy. Jeśli tak to w ogóle można się zatrudnić na takie stanowiska czy nie bardzo? szukając pracy w Poznaniu tu trafiłam, sądziłam, że to CC i ze na słuchawkę można przyjść, ale teraz już nie wiem?

Moniaa

Cześć, niestety też dałam się oszukać, szkoda że wcześniej nie zasięgnęłam tutaj informacji. Udało mi się znaleźć jego profil na IG. Ale sama nic nie zdziałam. Szukam osoby poszkodowane przez tego gostka. (usunięte przez administratora)

@Kolega

Witam proszę o nr telefonu z ogłoszeń bo Ja kupiłam auto i od razu nr telefonu nie aktywny. Adres też jeżeli można by było .Z góry dziękuję bardzo

@Kasia

Niech Pani poda swój numer tel to zadzwonie do Pani i podam

Kolegaaa

To gdzie mieszka

@Kolega

Masz może numer telefonu do tego (usunięte przez administratora)

@Kolega

Masz kolego może adres będę wdzięczny

@Piotr

Ale jak już weźmiesz ten adres to co z tym wszystkim zrobisz? Żeby do bójki jakiejś nie doszło, bo szkoda żebyś sobie zaszkodził przez tego typa

@Piotr

Niech Pan poda numer telefonu do siebie zadzwonię i pogadamy to podam Panu całe jego dane i ogłoszenie z aktualnym samochodem który sprzedaje teraz

Xxx
@Kolega

Witam.Potrzebuje jakieś info na temat tego typa?

Paulina

Ale dlaczego nie polecasz? Kupiłeś/as tam auto? Napisz, co się stało

Szymon

A co się stało? ;o Napisz coś więcej koniecznie!

Wiki
@Kolega

Poproszę o jego adres bądź nr tel!!!!!

Halina
@Wiki

Udało Ci się dostać ten adres? Też szukam.

@Halina

I co macie do niego jakiś kontakt?

Damian

Poproszę adres tego handlarza

Damian

Poproszę

@Damian

Też ma Pan problem z nim? Ciężki temat... nikt się nie odważy dać namiary na Niego, bo to zbyt piękne by było. (usunięte przez administratora) Po prostu uważajcie na takie dane na umowach które już wypisane podsuwa do podpisu. Teraz mu się udaje... ale to kwestia czasu.

Poproszę o namiary

Szymon
@Daria

A w twoim przypadku co się stało że szukasz kontaktu do niego?

@Szymon

Sprzedał mi totalny bubel, okazało się że auto nie ma przeglądu bo go po prostu nie przeszedł. Auto totalny złom, o rękojmi nie wspomnę bo według umowy wyłączone z umowy, choć prawo mówi inaczej. Po sprawdzeniu auta i danych chciałam odstąpić od umowy,ale gościu zapadł się pod ziemię. Więc a 2 tygodnie wcześniej kupił to auto za dużo niższą cenę,Udało mu się zarobić. Tym bardziej co to ma być ,podszywanie się za inną osobę. Nam się nie udało... ale reszta niech zwraca uwagę na te dane w umowie. A Tobie co się stało?

@Daria

No jakby nie patrzeć w ten sposób zarabiają, żeby kupić taniej sprzedać drożej. Ale fakt faktem fair by było, żeby do klienta poleciało coś sprawdzonego. Ale piszesz, że prawo stanowi inaczej no to nie można czegoś z tego wyegzekwować przypadkiem?

@Agata

Z tego co mi wiadomo i dowiedziałam się w między czasie... to nie można rękojmi wyłączyć z umowy. Ale już mniejsze o to... Więc gra nie warta świeczki. Straciłam kasę I tyle... bo bubel konkretny, tylko na złom.

@Daria

To ile to auto kosztowało, że tak łatwo odpuszczasz?

POznań
@Daria

Artur to Poznański SŁUP kupowane są na niego auta a on sprzedaje tylko umowy to jest alkocholik mieszka gdzieś na Bukowskiej na ROD albo na Młyńskiej Ludzie sprawdzajcie od kogo kupujecie sprzedajecie auta !

Dorota
@Kolega

Razem z kolegą (usunięte przez administratora) dalej ludzi sprzedając auta z ukrytymi wadami nie zdarzysz wyjechać z Poznania a auto się psuje po czym panowie urywają kontakt i nie odbierają telefonów

Witoz
@Kolega

Możesz podesłać jak masz na niego namiar telefoniczny bo adres to chyba Bolesława Śmiałego

@POznań

A po co sprzedają umowy?

Cześć, czy to znaczy, że tu można pracować na umowie o prace? mam na myśli to zapytanie dotyczące urlopu. Nie wiem tylko na jakie stanowiska tu biorą, opinie nie są zbyt aktualne. czy ktoś kto jest na bieżąco może opisać firmę od strony warunków pracy?

Czy urlop w Europoland Call Center Artur Muszyński jest płatny 100%?

Nadal (usunięte przez administratora) ludzi i sprzedaje złom, jak się okazało jest bardzo dobrze znany wśród mechaników i handlarzy. Panie(usunięte przez administratora) wszystko jest do czasu teraz to ty mi zapłacisz :)

Sprzedaż umów? Ktoś coś słyszał o tym? Widziałam ten wątek z lutego i już nikt się nie odniósł, wiec nie wiem teraz co o tym myśleć. Ciekawie tez jest to, że firma to CC a pisali cos o niedobieraniu telefonów… mam doświadczenie z pracy na słuchawce chciałam sprawdzić jak tu płacą. Ale teraz nie wiem czy zatrudnienie jest w ogóle możliwe? nie widziałam ofert w internecie

DELFIN

POSZUKIWANY DŁUŻNIK ZA NIESPŁACANIE SWOICH ZOBOWIĄZAŃ WOBEC WIELU SPÓŁEK

Natalia
@DELFIN

Pan Artur Muszyński to krótko mówiąc matacz, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)w żywe oczy wymyśla bajki nie z tej ziemi. Człowiek oderwany od rzeczywistości. Omijać szerokim łukiem

Jola

A z czym Panią oszukal?

@Natalia

Witam jeżeli chodzi o Pana Artura Muszyńskiego to potwierdzam wczoraj sprzedał nam auto w ogłoszeniu było stan bardzo dobry a w rzeczywistości okazało się że to auto ma tyle wad ukrytych że z ledwością dojechaliśmy do domu.Dzwoniłam od razu do tego Pana i miał podjechać ale mnie tak zwodził że za 10 min będzie później kolejne 10 min i okazało się że nie dojechał i co najlepsze telefon do dziś wyłączony.Jeżeli ma ktoś jakiś nr telefonu do tego uf pana to bardzo bym prosiła . Może więcej znajdzie się osób (usunięte przez administratora)przez tego pana jak Ja.

Podaj mi mail do Ciebie Kasia

@Kasia

Dzień dobry, przedwczoraj zostałam oszukana przez tego Pana. Sprzedalam mu samochód, niestety przelewu za auto nie ma już drugi dzień. Telefon tegego Pana jest oczywiście wyłączony. Sprawa dziś trafi do Wydziału Przestępstw Gospodarczych. Czy Pani zglaszala swoją sprawę na policję?

@Marta

Witam proszę maila bartosz12barys@interia.pl

Kilent Poznań
@Natalia

Myślę że nie kupiła pani od Artura tylko od pseudo handlarza który sprzedaje auta na Muszyńskiego zgłaszać na policje ! Mnie również sprzedali Opla w Zielonej Górze .!

@Marta

Dzień dobry chce Pani go złapać? Mam jego adres i ogłoszenia które wystawił na olx z autami teraz

@Kasia

Chce Pani go złapać teraz? Mam jego adres i ogłoszenia z autami na olx

Dorota
@Kolega

My również zostaliśmy (usunięte przez administratora) czy poda pan adres tego buraka

Alicja

W sumie to w ogóle nie widzę w necie info o tej firmie, może ktoś ma po prostu takie samo nazwisko i chodzi o zupełnie inną działalność, tu przecież miało być call center a nie sprzedaż aut, ktoś to może wyjaśnić?

Kilent Poznań

Artur Muszyński to słup na którego są kupowane i sprzedawane auta ! Wszyscy (usunięte przez administratora) powinni zgłaszać to policji i do urzędu skarbowego .

Zostaw merytoryczną opinię o Europoland Call Center Artur Muszyński - Poznań

• Jak się pracuje w Europoland Call Center Artur Muszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Europoland Call Center Artur Muszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europoland Call Center Artur Muszyński?

Europoland Call Center Artur Muszyński
  • Os. Bolesława Śmiałego 34 lok. 6