Opinie o Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak w Gorzów Wielkopolski

Ukraina Nowy wpis

Polecam ośrodek szkolenia. Zrobiłem kurs na I WJO - super wykładowcy i instruktorzy. Na egzaminie tłumacz języka rosyjskiego. Polecam !!!!!!

Rolnik deszczno Nowy wpis

Polecam kursy na ładowarki teleskopowe. Ośrodek ma własny sprzęt i plac. Super wykladowcy i instruktorzy. Wszystko w Gorzowie. Polecam. Egzamin udt zdany czekam na plakietke.

Janczewo123 Nowy wpis

Zrobiłem tu kurs na pilarkę polecam super szkoła !!!!

Elektryk Nowy wpis

Zdany kurs na podesty :D polecam kurs w super atmosferze, pyszna kawa z ekspresu i ciasto. Podejście do klienta, zajecia - wszystko na duży PLUS i w jednym miejscu ( plac z tyłu za biurami).

Aplikowałeś do firmy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Elektryk 2233

Podesty zaliczone a tydzień prędzej Monter rusztowań - jestem kozak ! Dzięki za przygotowanie. Polecam Ośrodek Kursant

HDS

Polecam ośrodek szkolenia KURS@NT - kurs na żurawie HDS zdany. Czekam na uprawnienia UDT :)

Renata Kadry

Polecam ośrodek szkoleniowy. Sprawnie i profesjonalnie przeprowadzone szkolenia z KFS. Pomogli napisać wniosek.

Miki703

Polecam każdemu kto chce zdobyć uprawnienia zawodowe - wózki i podesty z UDT zdane teraz atakuje suwnice.

Radek Magazynier

Zdany kurs na widlaka za pierwszym podejściem - lekcje z Pawłem - Polecam !

Andrzej S.

Polecam Ośrodek szkolenia - kurs na HDS

Marzena

Zdane za pierwszym podejściem wózki widłowe. Myślałam , że będę jedyną kobietą na kursie a tu sporo kobiet :) Polecam kurs u Pana Pawła.

Elektromonter

Zdałem egzamin UDT na zwyżki . Fajnie uczą, konkretnie a jednocześnie na luzie przy dobrej kawie.Super atmosfera . Polecam

Kafarbud

Polecam firmę, ogarnięty szef, wykładowca, instruktor - duży pozytyw ! Przygotowanie do egzaminu perfect - zdane ja i pracownicy za 1 podejściem ( wózki 1 WJO)

operator sprzęt ciężki

Wczoraj zdałem egzamin na koparkę jednonaczyniowa i koparkoładopwarke za pierwszym podejściem oba sprzęty. Polecam super ośrodek, Zaebiiiisty prowadzący Polecam !

Szczecin Pogoń

Zrobiłem tu uprawnienia na Montera rusztowań polecam super podejście !!! Fachowa wiedza

Robcio

Zdane dziś uprawnienia na żurawie HDS !!!! Elastyczni fajnie uczą. Zajęcia na moją prośbę były w weekendy co duży plus.

Kuba Gorzów

Dziś zdałem egzamin UDT na wózek. Super szkoła !!!!! Polecam !!!! Bardzo elastycznie, super uczą i tłumaczą !!!!

Ryszard Witnica

Polecam Ośrodek Szkolenia Zawodowego KURS@NT . Zrobiłem kurs na widlaka z egzaminem UDT. Niesamowite podejście do klienta lekcje miałem z właścicielem Panem Pawłem - niesamowity człowiek- super podejście. Polecam gorąco. Na wózku jeździłem bardzo dużo - jazdy rozpoczęte miesiąc przed egzaminem. Perfekt przygotowanie i podejście do klienta.

Bogdan

Zrobiłem w firmie kurs na obsługę wózka jezdniowego. Firma dostosowała się pod mój harmonogram pracy. Szkolony byłem w nawet późnych godzinach tak jak chciałem ze względu na moja pracę - super podejście do klienta. Nie patrzą na zegarek, wiedze przekazują bardzo fachowo, na wózku tak długo uczą i w tyle dni aż człowiek dobrze opanuje jazde , manewry pobieranie i odkładanie ładunku. Polecam Bardzo firmę KURS@NT

Robert B.

Zrobiłem tam kursy Operatora koparkoładowarek , operatora koparek jednonaczyniowych i kurs na obsługę ładowarki teleskopowej. Super przygotowanie teoretyczne i praktyczne Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak?

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kurs@Nt Paweł Balcerzak
  • Czereśniowa 6 lok. 529
    66-400 Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042