Opinie o Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta w Międzyzdroje

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta w Międzyzdroje

Szymon drejas

Polecam !! Dobrze płatna praca oraz dobre napiwki i zgrana ekipa

Sebastian

Najwazniejsze wysokie zarobki, i pomocny szef.

Marcin R. Nowy wpis

Wszystko normalnie, w końcu fajni nie pijacy i nie czający ludzie. Właściciele wyrzucili cala (usunięte przez administratora)która ćpała i pila do upadłego.

Rafał Nowy wpis

Nie wiem co to za opinie. Pracowałem tam kilka lat. I nie pamiętam żeby wypłaty nie było na czas. Czasem się dostało reprymendę. Ale gdzie się jej nie dostaje. Ogólnie polecam :D// P.S napiwki Bomba :D

@Nikola Nowy wpis

Super praca fajna atmosfera wysokie napiwki i przede wszystkim umowa. Nie wiem skąd złe opinie ja pracuje już 6 msc i ani razu nie było ze nie zapłacili! Wypłata zawsze na czas i normalne podejście do pracowników :)

Ewelina Nowy wpis

Dobre wynagrodzenie, fajna atmosfera, wysokie napiwki???? pracuje już dłuższyb czas i jestem zadowolona z pracy. Polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sebastian

Najwazniejsze wysokie zarobki, i pomocny szef.

Czy firma Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Natan

Bardzo dobre wynagrodzenie, i praca. Polecam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta?

Anotni

Na pewno lepsze niz w innych miejscach.

Rawer
@Anotni

(usunięte przez administratora) wyzysk, brak szacunku, Nie płacą pracownikom , wymyślają swoje zasady, myślałeś że miałeś zły dzień w pracy.. przyjedź zobaczyć piekło.wszystkim o zdrowych zmysłach odradzam te miejsce do pracy jak i do posiłków..

Jakie godziny pracy obowiązują w Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta?

Roman

Ok 10-12 fajnie bo są dni wolne a nie jak do okola praca bez zmian wolne raz na miesiąc.

Ola

Nareszcie konkretny pracodawca. Regularne wypłaty, premie za dobre wykonywanie pracy, zgrany zespół i dobre warunki zakwaterowania. Polecam :)

Szymon drejas

Polecam !! Dobrze płatna praca oraz dobre napiwki i zgrana ekipa

Piotrek

Jeżeli ktoś chce zarobić duże pieniądze, szczerze polecam to miejsce super zgrana ekipa, praca idzie sprawnie, piekne widoki, miłe komentarze gości restauracji, konkretne warunki, terminowść, duże napiwki i piękny widok na aleje gwiazd, POLECAM na sezon!

Marcin k

Chwale sobie prace u tych ludzi. Wyplaty co miesiac, premie, dobre warunki mieszkaniowe nie jakies meliny i upych 5 osob w 1 pokoju. Jedne z lepszych jak nie najlepsze stawki w Miedzyzdrojach. Lokale czynne caly rok i ok 15 osob stalej obsady od 3-4 lat mowi samo za siebie.

Mariusz

Bardzo dobra praca, nie znam przypadku ze ktoś nie dostal pieniędzy chyba ze (usunięte przez administratora)się lub nachlał po wypłacie a później nie wstawiał się 2 tyg w. pracy. Umowy są rzetelnie podpisane i jasno określone. Polecam, praca w systemie zmianowym.

Wyplata na czas, pracuje 2 lata, atmosfera bardzo dobra. Opinia pijaczki Beaty Git Turczynskiej to niech sobie w ta osikana (usunięte przez administratora) wsadzi. A moderator nie usuwaj wpisow na nia sa dowody a niech ktos pokaze te niby nie placenie.

WJ

Polecam prace W tym miejscu Pracuje już tu 3 lata i jest świetnie nie ma problemu z dogadaniem o wolne czy zmianę popołudniowa czy tez poranna :) Zarobki jak na Miedzyzdroje myśle ze w tym miejscu największe!

Dawid

Restauracja położna w centrum Międzyzdrojów, z czego cieszy się dużym obłożeniem gości, co zamienię się w duży zarobek dla pracowników, świetna zgrana ekipa, wspaniałe szefostwo, wynagrodzenia na czas, elastyczny grafik, możliwość dogadania się z szefostwem w każdej kwesti, zarobki od 7 tys w zwyz na rękę, piękne widoki, smaczna kuchnia, pomoc z zakwaterowaniem. Pracuje już tu 2 lata i będę pracował jeszcze 20.

Katarzyna

Czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Czarek
@Katarzyna

udało się zdobyć? też probuje się skontaktowac

Truskawka

Koszmar! Uważajcie na tych pracodawców!

Artur
@Truskawka

Opowiesz dokładniej co się stało? Czemu ich nie polecasz?

Beata

Nie polecam! Nie otrzymałam wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Gastronomiczne K.D.W. Kostka Wioletta
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Bohaterów Warszawy 18A lok. 13/14
    72-500 Międzyzdroje