Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz w Gdańsk

Myśliwy Nowy wpis

Witam Panie Łukaszu. Ma już Pan zamiar się rozliczyć z zaległości? Czy zaczynamy zabawę? Nie potrafi pan odebrać telefonu? To takie proste niby jest. Zielona słuchawka a jednak za trudne dla tego .... sorry nie chce go obrażać.

Kicia Nowy wpis

Nie piszcie o mnie tak brzydko bo dam Was na policję obiecuję ja kocham współpracować z policją i mówić im o wszystkim

Właściciel

Ale co to dużo szukać jest namiar wystarczy wpisać chętnie podjade ja się nigdzie nie ukrywam wiec jak coś pisz dzwon farmazonów wyjaśnię Ciebie w sekundę. A wasze opinie ani mnie grzeją ani ziębią

Mysliwy Nowy wpis
@Właściciel

Ale ty nie masz nigdzie podjeżdżać! Wystarczy że powiesz gdzie mieszkasz to wszyscy posiądą do Ciebie. Bo wirtualne biuro na szafarni.... No wiem że nie jeden tam był i cie szukał. I chciałeś się umawiać tam gdzie nie ma kamer. Pytanie po co? Tak długo (usunięte przez administratora) wodę nosi do póki ucho się nie urwie. Ps. (usunięte przez administratora) to ty Łukaszku. Dla mnie to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) nie wart nawet tej prawdy co napisałem.... pozdrawiam Łukaszka o do zobaczenia będzie miło ????

Myśliwy Nowy wpis
@Właściciel

Wpisuje już 6 miesięcy i nadal nie wiem gdzie przyjechać po mój dług? Ale już jestem blisko... I To nie żadna pomyłka (usunięte przez administratora)

Właściciel

Witam po wszystkich komentarzach negatywnych na temat placu bądź wypłat umów i innych wymienionych spraw odniosę się w jeden sposób kłamstwo. Wszyscy moi pracownicy byli zatrudnieni na umowę o prace wynagrodzenia były i są wypłacane a sytuacje opisane nie dotyczą firmy PPHU KOBI tylko firm które podszywały sie pod moja firmę i oszukiwały swoich pracowników o czym dowiedziałem sie po czasie. Gorąca prośba żeby weryfikować u logo sie pracuje i dla kogo

@Właściciel

Dzień dobry. Jeśli faktycznie to co zostało napisane jest prawdą, to co planujecie jeszcze wobec tego jako firma zrobić? Bo obawiam się, że jednorazowe ogłoszenie na forum może niezbyt szczególnie w tym pomóc, a te oszustwa naprawdę źle odbijają się na dobrym imieniu firmy.

A jakiś dowód?

Jego problem

No i widzę że ma zwolenników może na sali sądowej się wypowiedzią.....jakieś sugestie? To jest właściwe miejsce bo po co ma (usunięte przez administratora) innych. Mnie zrobił na 15 tyś. I wielu innych o których wiem. Pozdrawiam.

@Jego problem

Jesteś pewien, że na pewno to "ON" Cię zrobił? A widziałeś jeden z ostatnich wpisów? Bo teraz to już sama nie wiem jak się do tego wszystkiego odnieść. Co o tym myślisz?

Własciciel
@Jego problem

Dzień dobry odnośnie wszystkich negatywnych opinii proszę o kontakt osobisty bo widze ze mamy tutaj jakieś niejasności. Na stronie internetowej jest email i tel. wiec nie za bardzo rozumiem pisanie na forum ze firma PPHU KOBI zalega z wypłata 15 tys na rzecz jakiegoś pracownika. Druga sprawa jesteś bardzo mądrym człowiekiem pracując domniemam 3 miesiace za darmo!!!! U mnie w firmie wypłaty są tyg dwu tyg albo miesięczne wiec nie za bardzo rozumiem wypocin ze nie odstałęś wypłaty 3 miesiace. Rozumiem ze do skarbonki albo na konto oszczędnościowe wypłaty miały wpływać? Oczywiście nie rozumiem dlaczego ta sprawa nie została zgłoszona ani na psiarnie ani do inspekcji pracy skoro twierdzisz ze pracowałęs u mnie w firmie. Odnosząc się do wszystkich negatywnych opinii pracowników odnoszę wrażenie ze strasznie zostaliście skrzywdzenia ale nie jest to wina firmy PPHU KOBI. Wylewanie żali na forum nie rozwiąże waszych problemów a mi jako właścicielowi zostało tylko współczuć że zostaliście (usunięte przez administratora) przez nieuczciwego podwykonawcę i czekam na kontakt w celu wyjaśnienia sprawy , a jeśli nie macie odwagi się odezwać to proszę nie wypisywac głupot na temat mojej firmy. pozdrawiam

Zrobiłem twoja stara a nie Ciebie na 15 tys

Były pracownik? Nieładnie tak pod szefa się podszywać. :/

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.

Na stronie Praca.gov.pl pojawiła się oferta pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz jako Pracownik Budowlany. Ktoś z Was będzie aplikował?

Nowy nowy dzień stare problemy

Tak. Czyżby nie było warto na operatora ?

Marzena
@Nowy nowy dzień stare problemy

Nie wiem, ale może Ty masz jakies przecieki co do tego stanowiska?

@Nowy nowy dzień stare problemy

Myślę, że jak ktoś nie spróbuje, to się nie dowie. A planowałeś tu aplikować?

Do właściciela...

No po samych wpisach tzw."własciciela" widać poziom A raczej brak czego kolwiek. Bo to naprawdę piwnica. Kto nazywa policję psiarnią..... podwórko z 5 zmiany. I pytanie czy pan tak dobrze zna policję że wie że nie ma żadnego zgłoszenia i nie toczy się dochodzenie?. No a wracając do meritum sprawy. Właściciel będzie musiał w Google sprawdzić co oznacza "meritum" bo w jego słowniku takiego słowa nie ma. Jak człowiek przyjechał po swoje pieniądze to straszył pobiciem. Pewnie są jakieś artykuły na to.... zobaczymy gdzie p.łukasz skończy. Pozdrawiam.

Były.
@Do właściciela...

No ta strona służy ludziom którzy nie chcą się naciąć. No i tu właściciel powiedział prawdę. Weryfikować dla kogo się pracuje!!!!! I powiem jedno prawdziwe słowo. (usunięte przez administratora)

@Do właściciela...

I tutaj widać kolejny farmazon kolejnego bohatera bo gdybys mongole pracował u mnie to byś wiedział ze ja jeździłem i rozwoziłem pieniądze które dostawaliście co tydzień. Wiec proszę was przestańcie pisać (usunięte przez administratora) te głupoty bo mi wasze zdanie koło (usunięte przez administratora) lata. A meritum sprawy jest taki mój drogi polonisto ze skoro nie pracujesz u mnie to się do (usunięte przez administratora) nadajesz????????????a zreszta pies cie (usunięte przez administratora) i zdech

Fantasta tzn.własciciel

P.łuksz zapomiał dodać listę wierzycieli, komorników itp. Którym zalega z płatnościami. Z tego co wiem to już parę żer jest przed przecinkiem. Miał kiedyś węgiel i to przed wojną na Ukrainie i wszystko poszło koło nosa bo pan komornik był za rogiem. Ogłasza się na stronie co to nie on kruszywa, niwelacja terenu itp. A tak na serio to po prostu zrób kogoś nie płacąc i resztę znacie. Napewno będzie miał Pan okazję spojrzeć mi w oczy. Na sali sądowej.

@Fantasta tzn.własciciel

Czyli to przedwstępne zaproszenie na rozprawę? Słabo, że się dogadać jakoś nie da, po co te sądy i pieniądze inwestowane w prawników? :( Można się dowiedzieć ile mniej więcej ta kwota wynosi?

Wojciech
@Agata

Czyżby właściciel prężnie prosperującej firmy pozyskał inwestora?????! który ma zamiar pokryć jego liczne zobowiązania(zadłużenia). No to czym prędzej bo dostrzegam, ze wierzyciele tracą cierpliwość. Zabawa się kończy.

P.łukasz wie komu jest winny
@Agata

Co do pani Agaty. Wielokrotnie próbowałem się porozumieć z p.łukaszem. bezskutecznie. Zawsze ten sam scenariusz. Grozby i strasznie. Rozmowa z tym panem jest bezsensowna. Jestem otwarty na dialog. Ale jeszcze tydzień i ani dnia dłużej. Pod warunkiem rozmowy A nie straszenia.

@Wojciech

Nabijasz się ze mnie, że mogłabym być jakimś potencjalnym inwestorem? :/ Ja po prostu zadałam pytanie, a sądy to dodatkowe koszty dla obydwu stron niestety. Też właśnie dostrzegam to o czym piszesz, więc ciekawe jak to dalej się rozwinie?

@Fantasta tzn.własciciel

Dzień dobry i przepraszam z góry ze długo mnie nie było na portalu. Odnosząc się do wiadomości powyżej napisze tylko tyle ze (usunięte przez administratora) ciebie obchodza długi u komornika i komu nie płaciłem z podwykonawców może były ku temu powody o których ty zwykły pecie nie masz pojęcia bo skończyłeś podstawówkę albo i nie i pracujesz przy łopacie. Jeśli chcesz uzyskać informacje dotyczące czegokolwiek co dotyczy Ciebie to zapraszam numer jest na stronie internetowej. Wyleżeć żale anonimowy bohaterze a tak naprawdę jesteś nikim zwykłym piwrdolonym robolem który jest mocny przez internet i tu wylewasz swoje nieudane zakompleksione życie zwykła miernoto. Twoja stara jak była u mnie to jakoś wychodziła o miękkich nogach i nic nie narzekała. Serdecznie pozdrawiam Kinga ????????

@Wojciech

Wierzyciele tracą cierpliwość i co i do kogo? Zabawa to się skończyła dawno temu jak podstawówkę skończyłem a wy i wasz marne życie w internecie kwitnie prężnie. Serdecznie pozdrawiam piszących i czytających jak również wierzycieli.

Jego problem

No jak by to prawda nie była to bym nie napisał....

Byly

Gorąco nie polecam dużo H wszystkie soboty pieniędzy nigdy nie było na czas spóźnienia po 2-3 tygodnie lub w ratach ale na nowe auta jest pracownik robi wszystko operator kierowca fizol do łopaty praca na palniku ogólnie 10 w 1 odszedłem 2 miechy temu do dziś kasy nie ma...umowa jaka umowa????

Zuzanna
@Byly

Cześć, może ktoś odniesie się do tego wpisu i napisze jak to obecnie wygląda w Kobi? Czy opóźnienia nadal się zdarzają czy teraz już wszystko jest płacone terminowo? I jak z tą umową?

Daj spokój

Właściciel firmy chamski wulgarny straszy wyrzuceniem z roboty albo płacą pieniądze nigdy nie były na czas albo premi wcale strach się bać w tej firmie rodziny do utrzymania a właściciel firmy ma to gdzieś nie zrobicie nie dostaniecie a co z zaległościami umowy nie było jak i kasy do tej pory

Nosił wilk razy kilka....
@Daj spokój

Cwaniaczek. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Właściciel zastrasza, grozi różnymi konsekwencjami tylko po to aby nie dac należnej wypłaty. Uważa się za niewiadomo kogo, uważa że mu wszystko wolno i jest nietykalny. Ale chyba już pora to zmienić. Wszystkich co znają tą "niby firmę" bo firmą tego nazwać nie można zapraszam do opisywania swoich odczuć z tym panem. Może panowie pora zebrać siły i razem, wspólnie wyegzekwować to co jest ten pan nam dłużny. W grupie siła ???? Bo jak nic nie zrobimy to "Szef" będzie dalej wykorzystywał.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kobi Łukasz Kobylarz
  • Szafarnia 11 lok. F8