Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek o rekrutacji.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek w Dąbrowa Górnicza

Kasia higien Nowy wpis

Nie wiem co za ludzie te bzdury wypisują ale ja nigdy czegoś takiego nie doswiadczylam pracowałam bardzo długo i nigdy bym nie zrezygnowała że względu na bardzo zły stan zdrowia mojej mamy musiałam zmienić miejsce zamieszkania. Pozdrawiam

Mateusz Nowy wpis

Witam, Pracowałem troszkę czasu w tej firmie i jedyne co mogę stwierdzić to że opinie negatywne pisze jedna osoba albo warunki pracy się pogorszyły ale po kolei:wypłata była zawsze na czas , atmosfera jak i ludzie łącznie z szefem ok,ubranie robocze każdy miał , praca jak praca czasem musisz dać z siebie a czasem był totalny luz,Mam do tej pory kontakt z niektórymi ludźmi którzy tam pracują i nikt nie narzeka.

Jerry Nowy wpis
@Mateusz

Możesz coś więcej.. Czy warto tam iść i jak płacą?

Wy Nowy wpis

I ostrzegam wszystkich praca u nich to dramat mogę iść z nimi do sądu praca na czarno plus praca 7 15 i nic pozatym ludzie zastraszeni osoby pracujące tam dlugo zero kwalifikacji jak masz coś w głowie odradzam ale jak chcesz spróbować idz (usunięte przez administratora)

Do wszystkich

Do wszystkich ubiegających się o prace w tej firmie ostrzegam to jakie piszą zarobki na olx to sciema zaproszą Cię na dzień próbny i ze płacą najnirza krajowa szukają współczesnych (usunięte przez administratora) zeby(usunięte przez administratora)jak na pogrzebie chce żebyś coś np szybko składał jak ich pracownik po 15 latach nie realne wyobraźmy sobie że ktoś ma bowiazkiem pracodawcy jest danie ubranroboczych całkiem inny zawód i idzie na produkcję po jednym dniu jesteś skreślony tą całą firma nadaje się do inspekcji pracy przecież przychodzisz do oracy na dzień dwa zero ubrań zero umowy nawet jako dupohron dla nich zlecenie robisz na czarno albo będziesz tam zamierzał w mrozni a są i to 3 bez ubrań ochronnego w swoich butach mam nadzieję że przyjrzy się temu inspekcja pracy już ich zgłosiłem

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Hula hop

Osoby które mają jakies kwalifikacje zawodowe nie polecam tej firmy jak masz szkołę podstawową to tak albo brak ci na chleb ludzi ma się za nic (usunięte przez administratora) i nic więcej robisz to właścicieli i synusia i curusie też tam pracują ludzie szeptaja na przerwie bo się bo coś odezwać praca jak wszędzie ok ale atmosfera dramat podejście do człowieka to samo odradzam tą firmę cały czas mają ogłoszenie

Też byłem

Jak ktoś chce walić rybami i starymi ludźmi i czuć się jak na stypie to polecam a jak ktos ma jakieś kwalifikacje zawód nie polecam praca dla ludzi z podstawową szkoła o robienie na buty właścicieli i jego córeczki i aynusia też tam robią

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek w mieście Dąbrowa Górnicza? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanek Andrzej Stanek
  • Aleja Józefa Piłsudskiego 2B