Opinie o Prodlekpol w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prodlekpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prodlekpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodlekpol w Warszawa

maleńki

Powiem szczerze ,że ze wszystkich wpisów to może ok,15 jest prawdziwych.Niektórzy wpisują się na forum z nudów albo dla jaj! Nie rozumiem ludzi którzy tak narzekają-przeciez mogą zmienić pracę,droga wolna!Popieram fakt iż niektórzy nie powinni nazywać sie dyrektorami i kierownikami,ale tak już jest i nie zmienicie tego durnymi wpisami;p

biorąc pod uwage że w ciągu pół roku odeszli wszyscy pracownicy KJ to chyba daje wiele do zrozumienia o firmie i panujacych stosunkach

Powinno być w takim razie w ogłoszeniu zamiast miła atmosfera w pracy to miłość w pracy, także francuska.

kandydat

I co? Warto się starać o taką posadę? Czytając wpisy można mieć mieszane uczucia co do wysłania CV

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prodlekpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
rebel

Dziś dali ogłoszenie na pracuj.pl na ; Inspektor Kontroli Jakości

Tak - 2011-02-27 13:17:47 Tak to skandal, ostatnio czterech dobrych fachowców zwolnili tylko dlatego że się trochę napili w pracy, a to były imieniny. Brak szacunku dla ludzi i praw pracowniczych! Chyba nie zatrybiłaś,o co w tym wszystkim chodzi??!!!Albo instalacja ci walnęła.

rebel

Ale wy wszyscy jestescie[usunięte przez moderatora] Widać jacy jesteście inteligentni jak tylko takie bzdury potraficie pisać!Nie stać was na jakiś komenatrz ma wyzszym poziomie?!MASAKRA!Firma jest do[usunięte przez moderatora].. ale wy to juz szkoda gadac!

Tyle w temacie

Że sie tam [usunięte przez moderatora] z inspektorkami to nikomu nie przeszkadza, a jak chłopcy kulturalnie wypili zdrowie kolegi to afera. Hamstwo i poniżenie człowieka, gożej niż za komuny. Tyle w temacie.

Tak

Na kierownika Zmiany zatrudnili kogoś normalnego czy znowu jakiegoś znajomego

mądry

Takiego [usunięte przez moderatora] to jeszcze nie widziałem! Tą "firmą" powinny zainteresować się jakieś wyższe instytucje np.SANEPID. Ale jak tu czegokolwiek wymagać jak "dyrektorzy" i "dyrektorki" to kompletni[usunięte przez moderatora]którzy nie mają szacunku do ludzi ani pojęcia o kierowaniu firmą. NIE POLECAM - OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

W grudniu mieli nabór na kierownika linii i kierownika zmiany.Dzięki za komentarze. I dzięki Ci Prodlekpol,że nie zatrudniliście mnie wtedy u was.Byłyby jazdy!!!

xyz

Chyba sama popierasz swój wpis. Ja go nie popieram tu wypowiada się kwiat tej firmy i ci, którzy marzą aby w niej pracować ale ich tu nie chcą.

POPIERAM W 100 % JEDNA Z MĄDRZEJSZYCH WYPOWIEDZI NA TYM FORUM.

nikt - 2011-02-16 11:54:38 to prawda jest i wiecej wiem cos na temattej pracy ooooooo proszę może poczytam Twoją opinie kolego na temat plp??

nikt

to prawda jest i wiecej wiem cos na temattej pracy

anonim - 2011-02-13 12:48:23 a ty jak taki jesteź wykształcony i taki z ciebie pedagog co sie jedynie morze dowartościować wymondrzając sie w sieci to napisz lepiej czemu lepszej roboty nikt ci nie chce dać tylko pudełka pakujesz za 900 zł na miesionc [usunięte przez moderatora] hahahahahahahah hahahahahah a pewnie, że wykształcony i nie pracuje przy pudełkach [usunięte przez moderatora] mogłabyś się domyśleć wcześniej ale co wymagać od takiego człowieka jak Ty i znów ta ortografia robisz to specjalnie czy taki [usunięte przez moderatora] z Ciebie??? morze to ż wymondrzając to ą miesionc to też ą dla Twojej wiadomość mam bardzo dobrą pracę bo nie pracuję w plp w przeciwieństwie do takiego niewykształconego czegoś jak Ty co pudełka składa za 900zl hahahahhahahahaha bo nikt Ci nic lepszego nie da za [usunięte przez moderatora] jesteś na to hahahahahhahahaha

anonim - 2011-02-12 12:26:27 praca dla was nie cienżka bo sie macacie i gździcie po pólkach na kokosie a my cienżko pracujemy i jak jesteś taki mundry to sie zapisz na uniwersytet na nie tu będziesz ortografi innych uczył ha ha ha ha ha ha ale mnie rozbawił Twój komentarz [usunięte przez moderatora] i znów ta ortografia Ty się lepiej cofnij do podstawówki tam wszystkiego uczą nie cienżka tylko ciężka nie gździcie tylko jeśli już to gzicie i nie mundry tylko mądry powalasz na łopatki swoją "inteligencją" jest coś takiego jak edytor tekstów on pozwala poprawnie pisać jak nie umiesz no taka mądrala z Ciebie a nie wiesz tego ha ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Prodlekpol - Warszawa

• Jak się pracuje w Prodlekpol?

Zobacz opinie na temat firmy Prodlekpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodlekpol?

Prodlekpol
3.5/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Chełmżyńska 249
    04-458 Warszawa