Opinie o Otylia Skiepko w Międzyzdroje

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Otylia Skiepko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Otylia Skiepko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Otylia Skiepko w Międzyzdroje

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy urlop w Otylia Skiepko jest płatny 100%?

Pracownik Nowy wpis

Niestety musze odradzić prace u właścicieli firm Velpa / Interfot (pani Otyli i pana Macieja). Właściciele są bardzo nieufni, doszukują się problemów, atmosfera jest nieprzyjemna. Pan Maciej bywa chamski w stosunku do pracowników. Chciałabym napisać inaczej, ale niestety taka jest prawda ;(

ByłyPracownik

Atmosfera okropna, wykorzystywanie pracowników na każdym kroku. Zero szacunku do drugiego człowieka. Jak się coś nie spodoba szanownemu państwu to dostajesz wypowiedzenie. Jedna wielka żenada. Ludzie notorycznie odchodzą lub są zwalniani jeśli aktualny pupil szefostwa okaże niezadowolenie. Nie polecam bo szkoda zdrowia i nerwów. Zarobki marne, o premiach można zapomnieć.

Również były pracownik Nowy wpis
@ByłyPracownik

Coś ściemniasz. Chyba nie pracowałaś/łeś tam skoro piszesz, że nie ma premii.

Czy w Otylia Skiepko odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

tarara

Nie, raczej nie

Joanna Nowy wpis
@tarara

A skąd jako klient aż tak się orientujesz? Czy to tylko przypuszczenie? Jak tak to na jakiej podstawie?

Brałeś udział w rekrutacji do Otylia Skiepko. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla lakiernika (DE-Aachen)
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG 131- praca w Danii
ATN Service ApS
Agnieszka

Jestem zaskoczona wyżej wystawionymi komentarzami. Sama pracowałam w tej firmie na umowę o pracę od 1 dnia. 3 lata w niej pracowałam, gdyby nie ciąża i fakt, że postanowiłam z mężem wyjechać za granicę pracowałabym w tej firmie dalej. Zarówno Otylia jak i Maciek super życzliwi ludzie. Do rany przyłóż. Pieniądze na czas. Atmosfera w pracy super, życzliwi ludzie. Przez trzy lata mojej pracy, studiowałam zaocznie - nie miałam problemów z wolnym na weekendy mimo dużego ruchu w sklepie. Na koniec roku dostawałyśmy prezenty. A co miesiąc była premia na podstawie obrotu. Nadgodzin nie robiłyśmy, więc nie wiem jak to jest z tym. Ale do dnia dzisiejszego z sentymentem wspominam te 3 lata i chętnie odwiedzam sklep przy pobycie w Polsce. A co do rzeczy, oczywiście są oryginalne. Moja mama do teraz kupuje tam rzeczy. Noszą się bardzo dobrze.

Maria
@Agnieszka

Agnieszko, zapewne ty pracowałas i datego pracodawcy byli z ciebie zadowoleni a negatwyne opinie od tych osob sa co sie obijali. Czyz nie tak jest zawsze gdy pracodawcy nie maja szacunku do ludzi ktorym płaca i wymagaja ?

Anita

W dzisiejszych czasach sklepy powinny być apolityczne ,nie będę kupowala w butiku w którym ekspedientki utozsamiają się z Blyskawicami,po drugie biora udział w strajkach, poważne ryzyko zarażenia covidem !!

Klient
@Anita

W dzisiejszych czasach należy walczyć o swoje prawa czy to pracownik butiku czy np . nauczyciel . Takiej durnoty, która jest tu napisana dawno nie czytałam .

Seaman
@Klient

Anita ma rację,Swoje poglady,przekonania,wyznanie zostawia sie w domu a nie przenosi do pracy.Widac całkowity brak obycia,kultury a przede wszystkim szacunku dla klienta.Z oddawaniem pieniedzy za zwrócony towar tez macie problem.

Co słychać w firmie Otylia Skiepko w miejscowości Międzyzdroje? Czekamy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Otylia Skiepko, który ma jakieś informacje?

Otylia Skiepko prowadzi firmę velpa ale zatrudniając się w firmie velpa umowę będziesz podpisywać ze spółką Interfot. Kombinowanie już przy samym zatrudnieniu. Bardzo duża rotacja pracowników. Właściciele niesłowni i egoistyczni. O twojej wartości będzie świadczyć ilość nadgodzin a nie kompetencje. Nadgodziny nie są płatne. Odradzam pracę w tej firmie - strata czasu bez szacunku do ludzi.

jajajaja
@123

Bzdura totalna, jak wygooglujesz to nawet nie znajdziesz firmy Interfot ;)

Nie polecam. Nie chce się za bardzo rozpisywać. Takiego pracodawcy to lepiej omijać. Wiem jak źle traktowali innych pracowników i wiem co o nich mówili za placami. Pensje marne a oczekiwania wielkie. Najlepiej to pracować do późna za nadgodziny jedynie na poczet innych wolnych godzin. Nie było mowy o pieniądzach za nadgodziny. Nie mówiąc już o premiach. urlop najlepiej nigdy. W innych sklepach tego typu inaczej traktuje się pracowników. Wolne.... zapomnij. Jeszcze kręcą nosem. Częsta rotacja pracowników. Zarabiają krocie.

Basia

@Hi hi a dlaczego już nie? o jakim stanowisku mowa ?

Jak wygląda ścieżka awansu w Otylia Skiepko?

To zależy tylko i wyłącznie od twojego wkładu , zainteresowania i pracy w firmie.

Hi hi

A byłem może zainteresowany ale już nie jestem.

Osobiście polecam pracodawce pracowałam u nich w biurze. Ciekawa byłam odchodząc co piszą na gowork o Velpa, bo wspominała mi osoba przychodząca na moje miejsce o złych komentarzach. Komentarze negatywne są z jednego okresu listopada 2018 i wiem kto je wystawił. Wszystkie są z jednego konta wystawione przez osobę, która dostała wypowiedzenie :)

wonder
@Ania

Niestety nie jest to opinia jednej osoby. Tylko naiwne osoby uwierzą w twój komentarz. Dużo osób się przewinęło już przez tą "firmę", nie bez powodu odeszły.

Edward
@wonder

Skoro już piszesz, to czy mógłbyś/mogłabyś dokładniej opowiedzieć o tej sytuacji? Co masz na myśli pisząc, że "dużo osób się przewinęło (...) nie bez powodu odeszły"? Co takiego się dzieje? Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Rysiek
@Ania

Ania nie napisała dlaczego odeszła...a ja wiem, że odeszła bo już miała dosyć spraw o których piszą inni. nawet nie chciała słuchać o podwyżce.

Jolanta

Ale forum pracownicze nie jest odpowiednim miejscem na uwagi dla firmy chyba, że to inspiracja konkurencji?

Klient

Mam wątpliwości co do autentyczności sprzedawanych rzeczy jako markowe. Kupiłam golf za kilkaset złotych który się od razu poprol na szwie i nie uwzględniono mojej reklamacji .(usunięte przez administratora)

Sylwia
@Klient

@Klient Co otrzymałaś w odpowiedzi na swoją reklamację? Z jakiego powodu nie została przyjęta?

Max
@Klient

Jeśli odzież popruje się na szwie to znaczy że to podróbka? Litości. A jak Mercedes się popsuje to też podróbka.Takie bzdety to może tylko pisać konkurencja

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, właściciele hipokryci, kłamcy i nie darzą pracowników zaufaniem. Firma krzak, typowe janusze biznesu. Ciągle tylko negatywne oceny pracowników i doszukiwanie się problemów, których nie ma. Skupiają uwagę na nieistotnych drobiazgach, przeszkadzając w normalnej pracy. Poważny problem to brak umów o pracę lub umowy na czas określony podpisywane po np. 1-2 miesiącach pracy.

01df1

Nikomu nie polecam pracy w firmie Otylia Skiepko. Pracodawcy nie mają za grosz zaufania do pracowników. Pracownik nie może mieć swojego zdania ponieważ staje się niewiarygodny i posądza się go o działanie przeciwko firmie. Od pracownika tylko się wymaga ale jeśli chodzi o pochwałę lub nagrody... Atmosfera tragiczna. Uczciwość wobec pracownika w skali od 1 do 10 równa 2.

wonder

Odradzam wszystkim pracy w firmie Otylia Skiepko, lub też firmie Pana Macieja Schreibera. Atmosfera pracy jest bardzo zła.(usunięte przez administratora)oraz nieufność to cechy tych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Otylia Skiepko - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Otylia Skiepko?

Zobacz opinie na temat firmy Otylia Skiepko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Otylia Skiepko
  • Gryfa Pomorskiego 22