Opinie o Agnieszka Jesionka Klif w Międzyzdroje

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Agnieszka Jesionka Klif. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agnieszka Jesionka Klif o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Jesionka Klif w Międzyzdroje

Kierowca

Pracuje jako kierowca. Nowy samochód, wypłata na czas, rzeczowo tłumaczone sprawy, umowa. Mój szef, bez podlizywania bardzo w porządku. Jedna z fajniejszych firm w jakiej byłem. Sławek

Xmac
@Iza

Ja miałem umowę zlecenie pierwsze 3 miesiace, potem umowa o pracę. Musiałem zrobić badania lekarskie i pieniądze zwrócili. Zarabiałem ok. 3000-4000zł miesiecznie zalezy od sezonu

Marek Nowy wpis

Poczytałem opinie, poszedłem do pracy na sezon. Umowa, wypłata na czas, odzież. Zero problemów. Jeżeli ktoś pisze że szefostwo to ... To jest (usunięte przez administratora). Normalni ludzie, w firmie porządek, a pracuje latem z 30 osób. Fakt że porządek na 1 miejscu, ale akurat mi to odpowiadało .

Administrator Nowy wpis

Agnieszka Jesionka Klif poszukuje osoby na stanowisko Kierowca c. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Kierowca Nowy wpis

Do (usunięte przez administratora) firma... Dużo obietnic. A lecieli w kulki. Umowę nie dali, a obiecali. Szef to (usunięte przez administratora). Klika ludzi którzy są fałszywi. Człowiek ma pracować jak robot. Zadyma o zapalenie fajki - nie możesz palić przez 8 godzin, bo rzekomo coś się może zapalić w pralni! (usunięte przez administratora) i ja odradzam. Wytrzymałem jeden tydzień. Nie sami (usunięte przez administratora)za (usunięte przez administratora)

Kierowca

Iza
@Kierowca

Cześć, jaka umowa jest oferowana w firmie? Nie wspomniałeś o tym a jestem bardzo ciekawa czy można liczyć na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę :) I czy jest opcja na pracę w firmie w niepełnym wymiarze czasu pracy? Np. na pół etatu?

@Iza

Zawsze możesz się dogadać bo są elastyczni.

Xmac Nowy wpis
@Iza

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Agnieszka Jesionka Klif.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ogrodnik

A napiszę... Co prawda nie pracowałem dla Pani Jesionki na pralni, ale zajmowałem się zielenią w dookoła firmy i hotelu. Bardzo wysoka kultury Bossowej, fajna i elegancka babeczka. Zawsze gdy przyjeźdzała z męzem to się ze mną witali, pytali czy są jakieś uwagi. Do tego mają bardzo dobry klimat w WashPRO. Babaczeki w pralni zaganiały na pralkach jak gazele. Zawsze kawka z expressu, bez problemu co kowiek poprosisz. W moim przypadku pracowałem na zlecenie, ale była umowa, pieniądze i premia. Bardzo dobrze wspominam współpracę. Uwagi? Gonili wszyscy jak diabli za papierosy, za parkowanie i za porządek. I ten kierowca piotrek co je...ał jak tylko źle się zaparkowało.

Ewelina

Zero uwag. Robota jak robota. Pieniądze na czas.

Mark

Pracowałem z WashPro kilka razy na zlecenia. Jako dodatkowa fucha. Zawsze było tak jak się umówiłem, kasa na czas, zero gadania za plecami i kombinatoryki ze strony właścicieli. Co mi się podoba w firmie? Wszystko było nowe, nigdy nie było skąpstwa na napoje, ciuchy czy wyposażenie. Nawet szef mówił że jak masz założyć dziurawe ciuchy przyjdź do mnie, dostaniesz nowe. Kawa w firmie zawsze profi. Pracowałem w wakakcje - czasami były lody, czasami owoce czy ciasto. Jak się trafiło. Zwróciłem uwagę, że nigdy nie były to rzeczy z promocji, czy tanie. Jak przywieźli dla pracowników piwo z niemiec, jako preznet to fajnej klasy. Takie serio ludzkie podejście. Dostajemy to samo co goście. któzy przychodzili do pralni. Sama firma to ciągłe sprzątanie jak w hotelu, a nie jak w pralni. Minusy. Kasa mogłaby być większa. Innych nie znalazłem. No i czasem koledzy z pracy jacyś kosmici. Co do samej Bossowej - zero uwag. Szef - normalny człowiek, który pogada, zapyta co spierdolone czy co poprawić. I faktycznie słuchają uwag. Chętnie wracam. Kultura, jasne zasady i brak gadania o (usunięte przez administratora) marynie. Pracownicy - zależy jak trafisz na zmianę. Czasami lecieli w (usunięte przez administratora) I co mnie dziwiło - że bardziej ludzie w pracy chcieli żeby szefowie w niej byli, bo było spokojnie. A przyjeźdzali od czasu do czasu. Więcej jeździli po Klientach. Polecam. Mark

Halyna

Gorąco. Pieniądze ok. Szef ok.

@Halyna

Gorąco ale chyba znośnie pewnie... Szef a nie szefowa przypadkiem? I jak kasa ok to ile tak mniej więcej?

Milena

Pracowałam u Pani Agnieszki dwa, może trzy lata. Co mogę napisać. Kasa się zgadzała, normalna szefowa, bez humorów. Jak coś nie grało była normalna rozmowa co poprawić. Co mnie zadziwiło wiele razy miałam wolną rękę w podejmowaniu ważnych decyzji. Np. w sprawie poważniejszych zakupów. Pracowało nas kilkanaście osób. Pracy dużo. Szacunek. Ogólnie bardzo dobrze wspominam.

@Milena

Brzmi w porządku, a mogłabyś tak bardziej szczegółowo opisać na czym praca tutaj tak konkretniej polega?

Irena

Szukają pracownika pralni :) W o głoszeniu jest napisane o najniższej krajowej i umowie o pracę. Wszystko jasno wyjaśnione, a ktoś wie jak praca wygląda w praktyce? Pracuje się może też w weekendy?

Sezonowy pracownik

To nie pralnia tylko fabryka. Dla mnie za gorąco. Ludzie ok. Zresztą właściciele bardzo mili. A kasa? Zawsze mogłaby być większa.

Marian Kaszyński

Mam ponad 62 lata i znaleźć pracę w tym wieku nie jest łatwo. Zgłosiłem do do pralni. To była dobra decyzja. Na początku było ciężko, ale po tygodniu już widziałem co i jak. Szefowa elegancka Pani, powiedziała żebym spróbował. Najpierw byłem na maglu, ale było mi za gorąco. Potem kiedy inni to zauważyli przestawili mnie na liczenie. Dałem radę. Dziś mam emeryturę pracę. Marian Kaszyński

Iza
@Marian Kaszyński

Super że o tym piszesz, jest to bardzo ważna informacja dla osób ubiegających sie o pracę tam. A jak wyglądały zarobki u Agnieszka Jesionka Klif?

@Iza

Latem zarabiam.wiecej, zimą mniej... Ale zimą pracy też jest mniej. Ok 3000zl na rękę..

Sylwia

Kiedy był Covid obniżyli nam pensję ale nie zwalniali. Pracowaliśmy po 30 godzin miesięcznie. Dostałam całą pensję. W porządku właścicielka. Serio polecam..

Magda

Pracowałam w pralni przez okres 6 miesięcy. Gdyby nie życiowe zakręty bym została. Polecam. Zarobki ok (mobłybyć większe) i szefowie też ok.

Zakład w Międzyzdrojach

Mnie w pralni podobało się to że moja opinia była ważna. Zawsze można rzucić pomysł który biuro brało pod uwagę. A z ciekawostek to mieliśmy zebranie pracowników na plaży przy piwie i jeszcze nam za to zapłacili. A robota jak robota...

Fajna firma, dobry pracodawca więc wystarczy tylko pracować ,a na kasę nie będzie narzekania!

Marek P.

Plus - stabilna praca z umową. Minus - roboty full od rana do nocy. Podsumowanie: kasa dobra, ale trzeba (usunięte przez administratora)

Supermen

Pracowałem w sezonie. Polecam.

Anka

Szef zatrudnił mnie w sytuacji podbramkowej. Środek zimy. Żebym stanęła na nogi dostawałam dniówki, potem tygodniówki, potem normalnie kasa co miesiąc. Pracy dużo i nie ma ściemniania. Jasne zasady, przerwy zgodnie z przepisami. Co chwile jakieś badania i ankiety. Kilka razy w roku szkolenia. Pralnia, szacunek, dobre pieniądze. Minusy. Wczesne wstawianie już czasami od 4.00.

Magda

Pracowałam w firmie przez około 2 lata. Ogólnie było ok. Normalne szefostwo, dobry klimat. W zasadzie pracujesz na zmiany i wszystko jest rozliczone na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Jesionka Klif - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Agnieszka Jesionka Klif?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Jesionka Klif tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Jesionka Klif?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnieszka Jesionka Klif
  • Promenada Gwiazd 34A