Nie polecam tego wykonawcy !!!!! Podłoga jest miękka, na każdym kroku robią się wgniecenia. Po podniesieniu kanapy, która stoi na drewnianych nóżkach, zabezpieczonych filcem są dosłownie dziury w podłodze. Nawet pojemnik plastikowy, który spadł uszkodził podłogę . Pan Paweł przyznał się, ze wykonywał podłogę na niesprawdzonym materiale…. Sam zaproponował zwrot gotówki,gdyż nie jest w stanie tego poprawić… na pieniądze czekamy od września. Unika kontaktu, nie odbiera telefonów. Przestroga dla wszystkich, którzy zastanawiają się aby ten Pan wykonywał u nich prace.