Opinie o Oli-Kan Przemysław Peliński w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Oli-Kan Przemysław Peliński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oli-Kan Przemysław Peliński o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oli-Kan Przemysław Peliński w Poznań

Lolo Nowy wpis

Ale taka firma jak olikan Travel to nie istnieje nie ma takiej firmy skąd państwo posiadają takie dane jestem ciekaw

Kuźnia wakacji 1 Nowy wpis

Odradzam to pseudo biuro, można stracić kasę, że jeszcze go nie wsadzili i ją...

Kontrahent

Bardzo perfidny cwaniaczek, uwaga

Kuba
@Kontrahent

Potwierdzam, (usunięte przez administratora) ale już sąd i inni się nim zajmują

Kuźnia wakacji klienci Nowy wpis

Potwierdzam

Pomoc Nowy wpis
@Kontrahent

Dzwońcie pod tym numerem jak macie problem z Pelińskim. 536396221 Nie może być tak, że mu ujdzie na sucho

Kuźnia Wakacji Oli-Kan travel

UWAGA, odradzam wszystkim kupno i współpracę

Kuźnia wakacji-klient
@Kuźnia Wakacji Oli-Kan travel

Uwaga na jakikolwiek zakup, potwierdzam

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Poszukiwani dziennikarze na pełen etat! w firmie Oli-Kan Przemysław Peliński? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Kuźnia Wakacji klient Kuba

Uwaga, zero dawania kasy , (usunięte przez administratora) jego Iwonka i Przemysław

Pracownik były

Kłamca i (usunięte przez administratora) uwaga, (usunięte przez administratora) mnóstwo ludzi, mam nadzieję, że sprawiedliwość go dopadnie szybko, wlasciwa itp...

Kuźnia wakacji -Hubert klient

Ostrzegam przed jakimkolwiek zakupem wycieczki lub współpracę, moja sprawa w sądzie kasy brak

Klient kuźni wakacji

Proszę uważać na to coś z Poznania, tylko można stracić kasę, a wakacje w Ciechocinku

Kuźnia Wakacji -klient Pawel

Odradzam tego ,,pana,, od kuźni wakacji i Oli-Kan travel i Camioncar itp, miałem z nim doczynienia, jest naciągaczem i niewypłacalny, odradzam całkowicie

Kuźnia Wakacji Paweł

Uwaga na nich , wszedzie tylko nie u nich wakacje

Kuźnia wakacji-klient wkur

Peliń... właściciel kuźni wakacji i Oli-Kan to (usunięte przez administratora) chamski, UWAGA na niego i na nich(jego partnerkę)

Klient kuźnia wakacji

Uwaga , nie polecam

KUŹNIA WAKACJI i OLI-KAN

UWAGA NA NICH, MOŻNA STRACIĆ DUŻO KASY

Roman

Uważajcie na Peliński z Kuźni Wakacji Oli kan travel, Camioncar, to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Maciek

Nie polecam tego gościa P.P. z Kuźni Wakacji Oli kan travel, porażka

Klient1

Noe polecam zadnych wakacji w tej Kuźni Wakacji, i Oli-Kan z poznania, to cwaniacy i kłamcy

Wspolnik

UWAGA, posiada cztery spółki, nie placi, janusz biznesu

Seba
@Wspolnik

Zgadza się nie płaci,ma kilka spółek i kręci lody

Współpracownik

Nie polecam współpracy z tą firmą, firmami : Kuźnia Wakacji i Oli-Kan oraz CAMIONCAR itp to ten sam pseudo prezes, szkoda gadać

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Oli-Kan Przemysław Peliński w mieście Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

wspólnicy

kategorycznie odradzam współpracę

Kuźnia Wakacji

To Peliński kuźnia wakacji to ten sam człowiek, ma kilka spolek niewypłacalnośc

Kuźnia wakacji 1
@Kuźnia Wakacji

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Oli-Kan Przemysław Peliński - Poznań

• Jak się pracuje w Oli-Kan Przemysław Peliński?

Zobacz opinie na temat firmy Oli-Kan Przemysław Peliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oli-Kan Przemysław Peliński?

Oli-Kan Przemysław Peliński
  • Poznańska 27A lok. 12