Elektromechanika Pojazdowa Mirosław Onuchowski

Opinie o Elektromechanika Pojazdowa Mirosław Onuchowski

gruby

polecam, ma dużą wiedze o Bmw!!! -internet pokazuje zły nr telefonu a oto właściwy 608 742 761

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy Elektromechanika Pojazdowa Mirosław Onuchowski w mieście Leszno, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw opinię o Elektromechanika Pojazdowa Mirosław Onuchowski - Leszno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromechanika Pojazdowa Mirosław Onuchowski