Opinie o Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. w Lipno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ten Nowy wpis

Atrakcyjna firma ładujemy po 28 ton minimum, nie myjemy naczep, mnóstwo kabotaży, jazda na maxa, oferują wszystko. Spedytor i prokurent totalni gamonie, (usunięte przez administratora)

Czy poziom wynagrodzeń w Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 9 maja.

Kierowca

Najlepsze jest to że po śmieciach ładują gmp czyli artykuły żywnościowe bez mycia naczep. Totalnie nie dopuszczalne. Ale spedytor jest mądrzejszy. Trzeba uciekać . Jak naj dalej z tej firmy, kłamie na każdym kroku. A ukraincy mają to gdzieś, ważne że robota jest.

Aero
@Kierowca

I tu się mylisz, za każdym razem zgłaszam ze naczepa do mycia i czy jestem w niemczech czy w polsce to jade na myjnie

Kierowca Nowy wpis
@Aero

Głupoty piszesz, chyba w innej firmie pracujesz.

Brałeś udział w rekrutacji do Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Ona

Nie ma gorszej firmy, mój znajomy tam pracował. Dajcie sobie spokój. Wielkie szefostwo są totalnymi gamoniami, nie mają pojęcia o niczym. Tylko praca się liczy. Makabra.

@Ona

Co to znaczy, że nie mają pojęcia o niczym? W jakich rzeczach Twoim zdaniem popełniają błędy. Co znaczy, że tylko praca się liczy? W sumie o to chodzi w chodzeniu do pracy by pracowac. Więc co masz dokładnie na myśli pisząc to?

Zofia

w sumie to skąd może mieć pojęcie skoro pewnie sama kandyduje? piszesz, że nie zna pracy kierowcy, to objaśnisz tę opinię dla szerszej puli odbiorców? praca się liczy podczas zatrudnienia, bo kasa z tego spływa, tak? do tej kwestii się nie odnosisz, dlaczego?

Jak w Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Były

Jakiego awansu, można ewentualnie posprzątać w biurze ten (usunięte przez administratora) jaki tam jest. Czyli stanowisko syfiarza. Zapraszamy. Podobno nadal nie szanują kierowców, firma pada, jak mi się wydaje to do końca roku i koniec.

Były

Co masz pisać, jak po chwili jest (usunięcie przez administratora) Masakra. Piszesz prawdę a oni usuwają. I jeszcze za marne pieniądze pracują.

@Były

No jeśli tak kierowcy by się tu czuli to słabo... A wiadomo co ze spedytorami? coś na temat warunków w biurze to wiesz?

@Zofia

Tak, może dwa miesiące wytrzymasz z tym spedytorem co jest. Totalny (usunięte przez administratora)

@Były

Do końca nie rozumiałam ale to oznacza, że jest spora rotacja na spedycji? Tu co ile się zmieniają i co ten pracownik innym tutaj może takiego robić?

Xxx

Jakie stanowiska, przecież to nie normalna firma, dajcie sobie spokój.

@Xxx

co względna normalność ma do stanowisk, bo nie załapałam chyba? Podasz konkrety odnośnie struktury organizacyjnej, żeby było wiadomo na kogo potencjalnie można awansować?

Zofia

A w jakich jeszcze innych robiłeś, że masz tego typu porównanie? Tym konkretnie tutaj mogliby być gorsi? I dlaczego?

Na stronie Lento.pl zamieszczono 9 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierowca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Ttt

Chyba jaja sobie robisz, daj sobie spokój z tą firmą.

@Ttt

Ale gdy to publikowano był styczeń, czemu jest wzmianka o ofertach z maja? Do dziś stale szukają czy po prostu daty nie podmienili? jakie to wszystkie stanowiska by były? zmienili do dziś stawkę?

Ttt
@Zofia

Szukają i będą szukać. To wariacka firma. Tylko nie normalni kierowcy tam pójdą. Pieniądze te same, a wymagania wciąż większe. Lepiej dać sobie spokój.

Xxx

Zapraszamy wszystkich kierowców którzy lubią być traktowani jak (usunięte przez administratora). Niestety w tej firmie tak jest. Zero szacunku do człowieka. Pisanie kart i smsów więcej niż w przedszkolu. Jeszcze trochę będzie trzeba się pytać czy można stanąć do toalety. Wielkie wymogi spedytora i prokurenta. Kłamią i (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Przeżuty po 200 lub 300 km. To jest transport międzynarodowy. Ha ha ha. To są jakieś jaja a nie firma. Także zapraszam.

Jakie są mocne strony pracodawcy Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.?

Obserwator

Auta stoją i czekają na kierowców. Smutno się tam robi. Pewnie jeszcze trochę i stypa będzie...

Xxx

Debilna firma, spedytor i prokurent to poje....busy. Tak poje....banych ludzi jeszcze nie widziałem.

@Xxx

Nie za mocne te epitety? Co się stało że masz takie podejście do firmy? Pracowałeś tam i stąd takie negatywne odczucia?

old
@Janusz

Pewnie go zwolnili i dlatego taki zły...

Gabriela
@old

Pewnie dyscyplinarka poleciała, bo nie wiem czy w innym przypadku by tak publicznie ich obrażał. Ciekawe czy prosto w twarz też taki (usunięte przez administratora) :D

Znany

Jak naj dalej od tej firmy, zjazd po 2 tygodniach w sobotę i wyjazd Jak naj szybciej. Normalnie super. Spedytor jest porąbany. Typowa złotówa. Za złotówkę dał by so (usunięte przez administratora) ogolić.

@Znany

Nie powinieneś mieć jakiejś przerwy na odpoczynek? Przecież nie można tak non stop jeździć, bo jak ci sprawdza tachograf to może być mandat. Ile płacą dniówki? Napiszesz coś?

ozzy
@Janusz

Trzeba uważać na niebieskich, żeby cie nie skontrolowali.

Gabriela
@ozzy

Co takiego? I Ty piszesz to publicznie? Powinieneś się wstydzić, serio.

Kierowca

Dokładnie, tak jak mówisz.

Znany

Dajcie sobie spokój z tą firmą, spedytor i niby szef który jest robolem jak kierowca uważają się za wielkich a są niczym. Dobrze że uciekłem od nich. Domu nie zobaczysz, wciąż aby jechać i przepinki. Porażka.

@Znany

Nie mogłeś się dogadać ze spedytorem, żeby zrobił przerwę na zjazd do domu? Wiadomo, że trzeba zarabiać, ale kasa to nie wszystko. Liczą się też inne sprawy. Chciałem wysłać CV ale trochę mnie przestraszyłeś tą robota w nadgodzinach. Chociaż były dobrze płatne?

@Janusz

Pieniądze to nie wszystko, liczy się szacunek, a tego w tej firmie nie ma. Do pracy jedziesz jak do więzienia. Powinno być tak że po weekendzie wracasz jak do drugiego domu a nie do (usunięte przez administratora) A spedytor to typowa złotówa. Za 1 złotych dał by sobie d....pę ogolić. W jednym oku złotówa a w drugim euro. Śmiechu warte.

ozzy
@Janusz

Cały czas ta sama stawka, nie jest więcej płatna.

@/@

Jak wygląda praca spedytora? Może ktoś wyrazić swoje zdanie?

@@/@

Tylko tyle, daj sobie spokój.

@/@/@
@@/@

Praca spedytora jest stresująca ale w DEBE pan kierownik to człowiek który nie szanuje innych.

Inny

Hej, słyszałem że spedytor został z domu wywalony przez żonę, i prawidłowo. ????????????????

@Inny

Siema, niby tak ale i dobrze ile można żyć firmą zero spraw rodzinnych. Aby praca i praca, piątek sobota i niedziela wciąż aktywny. Też bym go wykopał. Pieniądze to nie wszystko, rodzina najwazniejsza.

Talka

Ma ktoś może więcej info, jak wyglada praca spedytora, czy są jakieś problemy?

@Talka

Same problemy, lepiej nie przychodzić tam. Firma do (usunięte przez administratora)

freelancer

I znów casting na spedytora... Propozycja tylko dla ludzi o silnych nerwach

Anon
@freelancer

dlaczego nie polecasz kandydować ?

freelancer
@Anon

wszystko jak w poprzednim poście- rest is the silence

Iwona

Trochę mało tu wpisów o pracy w Debe. Może ktoś z pracowników napisze coś więcej? Ile można zarobić jako spedytor?

Były

Dlaczego usunięte!!! Niech wiedzą co się o nich myśli!!!

@anonim dlaczego do bani? Napisz cos o tym więcej!

Zostaw merytoryczną opinię o Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.?

Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Spółdzielcza 21 B
    64-111 Lipno
  • NIP: 6972196502 KRS: 0000265908

Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.