Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.

Lipno

Opinie o Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.

Kierowca

Nadal zjazdy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Weekend zaczyna się w piątek o 15 a nie wieczorem lub w sobotę. Masakra. Po dwóch tygodniach!!!

WD

Nie przekonałaś mnie:-) Już koledzy próbowali to robić;-)

Iwona

@WD przede wszystkim zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz na tym, by osoby, które trafiają na wątek miały możliwość znalezienia informacji, które będą pomocne w podjęciu decyzji o aplikacji. Sam pewnie zauważyłeś, że niektóre komentarze są lakoniczne, oceniają firmę, a nie podają dlaczego się ją tak ocenia. Dlatego właśnie staram się dopytywać o pewne kwestie.

Iwona

@rafw czym przejawia się brak szacunku do pracownika, o którym wspominasz? Masz na myśli konkretne sytuacje? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy w Debe Internationale Spedition. Czy ostatnio w firmie zaszły zmiany?

WD
@Iwona 18.04.2017 14:14

Widzę, że znowu uaktywnili się pracownicy gowork. Zapewne chodzi o to żeby narobić fermentu a potem handlować prawem do zarządzania tym portalem

Admin

Życzę wszystkim bezpiecznych zjazdów

zainteresowany

Ile tu teraz można zarobić?

Admin

Były podwyżki płac. Jakoś nikt to nie komentuje:-)

Ex
@Admin 07.02.2017 09:46
Były podwyżki płac. Jakoś nikt to nie komentuje:-)

Bo wszyskie mądre słowa wycinasz, panie MODERATOR, to po co się produkować.

kierowca

Tutaj niema żadnej przyszłości. Wciąż w stresie, zjazdy na weekend są makabryczne ( usunięte przez administratora ). Także katastrofa.

Angela

Raf ty chyba nie lubisz psów:-) Popracuj nad sobą:-)

nick

Dokladnie tak jak piszesz raf. Życia prywatnego nie ma w ogóle, aby jechać i jechać. Pozdrawiam.

raf

Pieniądze i umowa to nie wszystko. Liczy się też szacunek dla kierowców, a w tej firmie tego nie ma. Traktują Cię jak psa.

Poz.)

Mają być podwyżki. To dobrze:-)

Były

Panowie jest kasa do wyzwania, wozilem i Wy napewno też wozicie towary bardzo pylace np drewno mielone a żadnej ochrony na drogi oddechowe firma nie udziela typu np maski. Prawnik szykuje mi już stosowne dokumenty. Pozdrawiam byłych i obecnych.

przodownik

Wiyści się niosą że kierowcy ucikają, a kolejna grupa odchłodzi po wykorzystanym urlopie lytnim. Oj bydzie się działo, już brakuje szoferów !!!

Były popieram i zgadzam się z Tobą w 100 procentach masz rację

Admin

Życzę wszystkim bezpiecznych zjazdów

kierowca

Jak to czytam to żal jest tego Zdzicha co ty się chłopie tak podniecasz tymi wpisami tu skup sie lepiej na nowej pracy i na szukaniu kolegów może tam znajdziesz bo tak jak napisał "były "w poprzedniej firmie raczej nie miałeś i weź już się nie osmieszaj i daruj se te wpisy po co się będziesz dalej pogrążal.

zdzislawk

Żal mi Cię. Taki jesteś mądry a nie potrafisz się ujawnić. Ujadasz jak kundel, głośno ale daleko abyś kopa nie zarobił. Zdzisław.

były

A miałeś tam wogole jakiś kolegów?Nie sądzę :-/

zdzislaw

Oj kolego. Ja właśnie z kolegami się żegnam i Im dziękuję. Jeszcze raz pozdrawiam Zdzisław.

zdzislaw

Z dniem wczorajszym zakończyłem współpracę z firmą. Początki były trudne, ale dziś mogę powiedzieć, cieszę się że mogłem z Wami pracować. Pozdrawiam Wszystkich i życzę wam powodzenia. Zdzisław.

kierowca

Jaka katastrofa chciałem złożyć podanie może coś więcej na ten temat

Driver

Jest katastrofa okręt flagowy złożył wypowiedzenie

driver

A po nocy przychodzi dzień, a po wódce kac...

Antek

Lepiej jezdzic Starem i zwir wozic niż tam isc.

kierowca

Do dupy do bani olac to.

jan

szukają kierowcow i spedytora- jak tam sytuacja wygląda poprawiło się ?

kierowca

No zjazdy na Swieta sa zarabiste wyjechany na maxa. Zamiast zjechać przed Swietami wcześniej to nie wszystko na ostatnia chwile. Porazka z tymi spedytorami. Lepiej nocke spedzic na granicy niż w domu. Smiechu warte!!!

Koleżanka

Życzę wszystkim bezpiecznych zjazdów na Święta!!!

durygent

Słyszałem że firma nałapała kierowców, i stado macie kompletne z zmiennikami włącznie, tylko ..... jak długo wytrzymają ci nowi. Pewnie do pierwszego ścięcia z panem W.

Kierowca

Jak tak czytam te opinie to śmiać mi się chcę przecież to widać że niektóre z nich nie piszą kierowcy tylko biurowi atmosferę to jaśnie państwo biurowi psują tym swoim zachowaniem.

Powodzenia kolego

kierowca

Powodzenia.Ja mam więcej do emerytury i dla tego już tam nie pracuje.

kierowca

Kolego, wierz mi ze z niejednego pieca chleb jadlem, mam do emeretury 5 lat i dzieki Bogu dobre zdrowie. zmien prace i daj pracowac innym. Damy rade bez ciebie kolego

kierowca

Kierowco albo krótko pracujesz albo nie szanujesz siebie i własnego zdrowia

kierowca

Dla mnie jest ok. a troche firm już poznałem. A ci co tak narzekaja psują pozostałym robote i psuja atmosfere

Kolega

Dziwię się że tak ciągle biadolisz i cały czas tu jezdzisz. Szukasz adrenaliny?

kierowca

Firma do bani nie polecam lepiej tysiąc mniej zarobić niż być traktowany jak pies. Porażka z biurowymi nie idzie żyć. Dobrze ze juz mam to za sobą.A

kier

Cos ucichlo o Debe ? A nie wygodne opinie kasowane ,na polecenie firmy,można i tak ,udając ze wszystko ok.

-Admin

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego 2015 Roku

-młody

Chetnie pojeżdże za ciebie kolego, bo ty chyba nie masz juz wiecej na to ochoty

-młody

Rozumiem kolego ze jeden to ty zostawileś bo jeśli nie to co tam jeszcze robisz? Jakie mają przebiegi?

kierowca

Kolego przychodź, nie zwlekaj możesz od reki 3 auta na stan dostać które czekają na jelenia !!! Tak, ze wbijaj śmiało.

Dzieki za dobre rady

kierowca

No wiadomo, próbuj ale zebys sie nie przejechal

-zainteresowany

Masz racje kolego,tylko jak sie ma dzieciaki i żone w domu to ktoś musi zarabiac pzdr

kierowca

Kasa to nie wszystko liczy sie rodzina

-zainteresowany

Czy prawdą jest że macie tam miesiecznie 2000 pln podstawy i za kazdy przepracowany rok 100pln dodatku.b Bo wiem od waszych chlopaków ze za diety wyciagacie do 4-5 koła Bo jesli to prawda to jest o co powalczyc.Są jeszcze wolne auta?

Kierowca

Zbliżaja sie Swieta i bedzie czas na rozglądniecie za nowa robota. Problem z tym zeby nie wpasc z deszcu pod rynne

Bolo

Są takie firmy w osiecznej albo w koscianie. Robią tam chlopaki i podobno są zadowoleni

Zostaw opinię o Debe Internationale Spedition Sp. z o.o. - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Debe Internationale Spedition Sp. z o.o.