Opinie o Rzymski Dariusz Merc-Lux w Ornontowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rzymski Dariusz Merc-Lux. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rzymski Dariusz Merc-Lux o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzymski Dariusz Merc-Lux w Ornontowice

Nie polecam

Do dziś nie wypłacili pensji za okres próbny. Nie polecam.

Iwona
@Nie polecam

umowa na tym okresie probnym była podpisana? sprawa zgłoszona do PIp ?

Symeon RZYMSKI
@Nie polecam

Witam, piszę pan jakieś brednie. Nawet jak ktos przyszedł na jeden dzien to zawsze dostał wypłate. jak się pan nazywa?

Małgorzata
@Symeon RZYMSKI

A zdarzało się faktycznie, że tylko na jeden dzień ktoś przychodził? Z czym tu największą trudność ludzie mają, że się nie sprawdzili?

Symeon RZYMSKI Nowy wpis
@Małgorzata

tak, zawsze zapraszamy zeby ktos przyszedł zobaczyć jak wygląda u nas dzien pracy. I ktoś siedzi i obserwuje i mówi ze jednak coś innego sobie wyobrazał to zawsze dostaje za godziny chociaz nic nie robił tylko siedział i patrzył.

1111 Nowy wpis
@Iwona

Brak umowy. Umowa ustna co najwyżej

Mateusz Nowy wpis

Pracuje w Firmie Merc-Lux 6 lat, jestem bardzo zadowolony z pracy. Jak ktoś chce pracować to napewno będzie zadowolony. Zapraszamy

Oli Nowy wpis

Bardzo dobra atmosfera w pracy, młody zespół. Pracowałem 4 lata jak by nie wyjazd za granice to bym nigdy nie zmienił pracy.

Bożena

Z tego co piszecie to dobra atmosfera i chyba nic takiego się nie dzieje, skoro jest tak mało opinii tutaj. Właśnie mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o tym, jakie warunki dokładnie proponują na rozmowie, zwłaszcza pod kątem godziny, nadgodzin premii itd.???

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rzymski Dariusz Merc-Lux? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno

Po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej dostaje się odpowiedź od Merc-Luxu w sprawie decyzji czy kandydat zostanie przyjęty? I czy zawsze dostaje się informację zwrotną? Nawet gdy jest negatywna?

Bardzo dobra atmosfera w pracy. Polecam

Terminator

Warsztat dajny tylko trochę duże cenyza używane części a tak ok

Mati

Firma Merc-Lux to firma na najwyższym poziomie pod każdym względem. Bywam u nich bardzo często, nigdy mnie nie zawiedli! Czasami oczywiście czas oczekiwania jest długi, ale co się dziwić, zawsze mają pełny plac klientów, a dodatkowo kolejka na warsztat (proponuję umawiać się co najmniej 1 dzień wcześniej)! Ogółem zgrana ekipa, pełny asortyment części nowych ale i przede wszystkim używanych - tzw. FULL WYPAS! Pozdrawiam Was serdecznie, Mateusz

Zostaw merytoryczną opinię o Rzymski Dariusz Merc-Lux - Ornontowice

• Jak się pracuje w Rzymski Dariusz Merc-Lux?

Zobacz opinie na temat firmy Rzymski Dariusz Merc-Lux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rzymski Dariusz Merc-Lux?

Rzymski Dariusz Merc-Lux
  • Zwycięstwa 62