Opinie o Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek w Marki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek w Marki

Ewelina Nowy wpis

Blacharz lakiernik jakie ma aktualnie zarobki? Widziałam to ogłoszenie, co wstawili. Dla chłopaka chciałam spytać właśnie o podstawę plus dodatki, o ile w ogóle są jakieś, zwłaszcza że tutaj niektórzy pisali, że nawet za weekendy nic się nie należy dodatkowego.

Jacek Nowy wpis
@Ewelina

5500. Praca od pon do piątku i ciągle narzekania szefa.

Na jakie wsparcie w Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Odpowiedź

Na żadne, nie ma co sie tam pchać, kodeks pracy łamany non stop

Zuzanna
@Odpowiedź

Czyli co takiego się tam dzieje, że kodeks jest łamany non stop? Możesz dać jakieś przykłady? Nikt z tym nic nie robi?

@Zuzanna

W dawi sp.zoo - caly czas na podsluchu, flota robi weekendy i swieta za darmo, o lawetach nie wspomne. Wielkie ego pana prezesa, kotry najchetniej by se znalazl parobkow, placenie pod stolem, zwlekanie z zapłata wynagrodzenia. firma zadluzona po uszy, (usunięte przez administratora) kierownikow a robic nie ma komu.

Wanda

za darmo? a jak ktoś powie że tego nie zrobi? A sprzęt do pracy chociaż sprawny i bezpieczny?

Odpowiedź
@Wanda

mysle, że nie trzeba odpowiadac na te pytanie, wiadomo jaka odpowiedz

Danuta

Piszesz o jakimś podsłuchu, ale chodzi o to, że w samochodach i w samej firmie są podsłuchy, a właściciel chce w ten sposób mieć kontrolę nad pracownikami? Czy te podsłuchy służą temu, aby nie wiem... zdobyć 'haki' na pracowników i ich zwolnić lub obniżyć pensje?

@Danuta

Nie wiem czemu służy podsłuch, jest zamontowany w biurze, i odsłuchiwane w rzeczywistym czasie. Najlepsze jest to, ze pracownik nie jest o tym informowany, dowiadujesz się po czasie od innych pracowników. Szefostwo sprawdza czy ich nie obdadujesz

Honorata Nowy wpis

ale to chyba nie jest do końca legalne?? co innego monitoring (ale tylko w kwestii bezpieczeństwa!!! a nie podglądywania czy pracownicy się nie obijają...) no ale jak będziemy sobie pozwalać na to to dalej będzie to niestety tak wyglądać

Odpowiedź Nowy wpis
@Honorata

To wcale nie jest legalne. Ja nie jestem pracownikiem tej firmy, ale dużo słyszałem od osób które tam pracują, że cały czas tak jest. PIP się kłania, ale masz rację dopóki pracownicy nic nie zrobią to będzie tak cały czas, albo i gorzej. Jednym słowem, takie firmy się zamyka a nie w nich pracuje.

Iwona

Zmieniło się coś w firmie czy nadal panują średnie warunki? Czytam, że słaby sprzęt, łamanie kodeksu pracy, długi... zastanawiam się jaka jest rotacja w firmie? Wychodzi na to że sporo pracowników się tam przewija czy niekoniecznie?

GOLF V

Polecam w 100% , satysfakcja gwarantowana.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pawel

Warsztat średniowieczny choć udają że nowoczesny. Kierownik jest niekompetentny i nie znający się na tym co wykonuje. Jakość pracy uważam za marna.

Dominika

Dawi Auto-Serwis prowadzi działalność w branży blacharstwo i lakiernictwo. Czy ktoś na forum pracuje aktualnie firmie? A może ktoś należy do grona osób nowo zatrudnionych? Jeśli tak, podzielcie się z nami informacjami na temat procesu rekrutacji w tym miejscu. Jak duże doświadczenie należy mieć, by pracować w firmie? Może są jakieś specjalne wymagania, czy cechy, które powinien posiadać idealny pracownik?

Lemur

Witam ogólnie rzecz biorac gorzej jak tragicznie sam zderzak lakierowali Mi 4dni i do tego jeszcze go nie spolerowali TRAGEDIA nie warsztat!!!!!!!!!!!!!!!

Niezadowolony

Moja ocena negatywna, blacharz w moim przypadku pogorszył stan auta, nie zrobił nic zostawił dziurę w natłoku, auto było w serwisie 5 dni, dodatkowo urwał listę progową która przykleił jakąś substancją z gumy która odległa się od listwy ale od progu schodzi z lakierem. Radzę omijać partaczy szkoda czasu i pieniędzy.

Andrew

Witam. Chcę przestrzec wszystkich , którzy tam się wybierają do pracy. To jest firma średniowiecze. Technologia naprawy lata 70-80 Kierownik wysyła chłopaka po dwie setki bazy do mieszalni. Kabina archaiczna. Brak narzędzi do pracy. Obiecują złote góry. W praktyce to praca dla Ukraińców. I to też nie wiem. Ogłoszenia non stop w OLX . Masakra. Omijajcie szkoda sensu!!! Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek - Marki

Dawi Auto-Serwis Wiesław Abramek
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Żytnia 1B
    05-261 Marki