Opinie o Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k. w Warszawa

Demolka

Nie polecam pracy w tej firmie . Polmars zatrzymał się w latach 90 oprócz toalety nie dział tam nic tak jak należy choć i z tym bywa różnie . Kierowcy obarczeni brakami biuro jak zwykle nic nie wie i żadnej pomocy tam nie uzyskasz . Pracowałem jako magazynier umowa jaką podpisujesz to jest śmiech na sali wygląda to tak jakbyś pracował za miske ryżu to nawet nie jest najniższa krajowa obiecywane premie które i tak nie są wypłacane . To tak w wielkim skrócie omijajcie szerokim łukiem !!! .

@Były magazynier

Hm, to jaka to jest kwota ta jubileuszowa? Co 5 lat ta kasa rośnie, czy zawsze jest tyle samo i na 5 rocznicę, na 10 i 15 rocznicę dostaje się taką samą kwotę? Ja mam jeszcze pytanie co do pracy na magazynie, czy przestrzegane jest bhp w takim sensie, że regularnie osoby właśnie noszące ciężkie rzeczy są wysyłane na badania lekarskie, czy nadal mogą takie obowiązki wykonywać?

Alojzy

Czy na stanowisko magazyniera wymagane są uprawnienia na wózki widłowe?

Bogdan Nowy wpis
@Alojzy

5-10 min pracy na wózku , reszta to robota fizyczna

@Bogdan

No ale te uprawnienia są potrzebne, czy nie? Czy jak ja nie mam, to mogę wyrobić już w trakcie zatrudnienia? I jak jest tak dużo roboty fizycznej, to przed podpisaniem umowy wysyłają do lekarza do zrobienia jakiś badań, czy nie ma przeciwwskazań do pracy fizycznej?

Beata
@Demolka

pracowałeś na pół etatu czy jak? bo piszesz, że najniższa niby nie wychodziła i ciekawa jestem jakim sposobem? a na innych stanowiskach to kojarzysz sytuacje? jakie jeszcze były dostępne za Twoich czasów i ile osób pracowało?

@Beata

Na magazynie jest umowa o pracę ale jest to 1440zl brutto + premie Hahhaa więc proszę sobie dokończyć samemu . Biuro to zarobki żedu 2800 zł brutto +\- Tak słyszałem ale nikomu nie zaglądałem na konto , no i oczywiście każdemu znane wielozadaniowość nie adekwatne to oferowanej stawki , atmosfery nie okresle bo do czynienia miałem nie za wiele ale bez szału .

Edyta
@Demolka

No a jakie te premie na magazynie są wysokie? Idzie trochę podciągnąć do góry tą wypłatę? A jakie obowiązki ma magazynier oprócz tych swoich? Dają obuwie i odzież do pracy? Ktoś starał się o podwyżki ?

Magazynier
@Demolka

O czym Ty człowieku piszesz? Większość pracowników to osoby ze stażem 15- 25 lat. Pensja jak na pracę na magazynie jest jedną z większych w Wwa. Sam pracuje już 20 lat w firmie i nie zdarzyło się żeby pensja nie była na czas lub niewypłacona premia. Tak z ciekawości zapytam,na którym magazynie pracowałeś?

Zofia
@Magazynier

Czyli twoim zdaniem jest dobrze? Nie siedzę w statystykach, więc nie mam takich konkretnych informacji o stawkach w tej okolicy, także daj znać, jakie uważasz za rynkowe. Co do tego stażu pracowników, to na ile macie umowy?

Magazynier
@Zofia

Umowy mamy na pełen etat i wszystko jest odprowadzane jak należy od całej kwoty jaką zarobimy.

Szymek
@Magazynier

A wspominana przez kolegę z magazynu wielozadaniowość, ponoć nieadekwatna do zarobków? Jak tam u Was z podziałem pracy i jej organizacją? No i jaka to może być kwota, skoro pensja na magazynie, jedna z najwyższych w W-wie, jak w kwietniu było napisane?

Mag
@Magazynier

Nie wiem czy Ci gratulowac czy współczuć w takim (usunięte przez administratora)z kierownikami dorabiajacymi swoje kieszenie na licznych kradzieżach na twoim garbie . Co ty człowieku możesz wiedzieć o zarobkach i jakie są w innych firmach jak siedzisz w jednej firmie 20lat . Pracowałem na magazynie 2 z kierownikiem Piotrkiem który systematycznie okradał magazyn podwyżki nie bo najlepiej 10 lat pracować za miske ryżu A robić to samo co starsi magazynierzy .

Były pracownik z długim stażem
@Mag

Również pracowałem na magazynie,praca jest bardzo ciężka i zarobki nieadekwatne do wykonywanych czynności, większość zmian to są niestety nocki na których jest bardzo ciężko,magazyn jest zastawiony,że nie można się ruszyć. Ogólnie firma zatrzymała się w latach (usunięte przez administratora), warunki pracy są bardzo ciężkie. Na plus jest atmosfera i wypłaty na czas. Z tego co słyszałem gdy jeszcze pracowałem to coraz więcej osób pracujących na magazynie zaczyna się rozglądać za pracą. Mi udało się znaleźć pracę lżejszą,lepiej płatną i przedwszyskim bez zmian nocnych za które jest śmieszny dodatek. Jeśli ktoś ceni swoje zdrowie fizyczne to powinien trzymać się z dala od tej firmy,naprawdę nie warto pracować w takim (usunięte przez administratora) Co do kierowników to pozostwie to bez komentarza,nie robią absolutnie nic żeby poprawiła się praca na magazynie a Prezes nawet nie pofatyguje się na magazyn żeby zobaczyć na własne oczy jak to wszystko wygląda i funkcjonuje. Od lat jest problem z zatrudnieniem nowych magazynierów, większość załogi to ludzie z długim stażem którzy są w firmie z zasiedzenia.

@Były pracownik z długim stażem

Trzeba dźwigać jakieś konkretne rzeczy, że jest ciężko? Czy wszystkie obowiązki są zgodne ze stanowiskiem magazynowym czy może dorzucają coś jeszcze? Ci ludzie, którzy pracują ładnych parę lat to dostają dodatki stażowe? Którego dnia macie wypłaty na koncie? Około 10?

Były magazynier Nowy wpis

Trzeba dźwigać cały czas, na tym polega praca w tej firmie. Wózków brakuje,sprzęt stary i przestarzały. Obowiązki są zgodne ze stanowiskiem magazyniera. Wypłata jest zawsze na czas,10 dnia miesiąca lub wcześniej jeśli wypada 10 w weekend. Nie ma stażowego,jest jubileusz wypłacany co 5 lat , w dodatku z opóźnieniem. Można by pracę w tej firmie usprawnić ale niestety nikomu na tym nie zależy i nie robi absolutnie nic żeby się poprawiły warunki pracy.

@Były magazynier

Werka

Cześć, chciałam o coś spytać w sprawie tych nocek, bo widzę po komentarzach i ogłoszeniu, że one przeważają. Chodzi mi o ogłoszenie pracownik magazynu. Bo tam w sumie podane są trzy zmiany i ta nocna to do 5 rano tylko, a zazwyczaj pracowałam to godzinę później się w firmach wychodziło. A jakiś dodatek obowiązuje za tę pracę w nocy tutaj?

abc
@Werka

Jest dodatek nocny,pracuje się od 21-5 8 h.

@abc

A można wiedzieć ile na rękę wychodzi ten dodatek? Na nockach są jakieś konkretne przerwy? Pytam o taką przerwę na kawę, bo akurat gorzej znoszę prace w nocy. Może firma jakoś wspomaga pracowników na zmianach nocnych?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k.? Jakie są progi premiowe? Dodali 31 października na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik magazynu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Alicja

Jest aktywne ogłoszenie dla przedstawicielki handlowej, akurat się rozglądam za czymś takim. W ogłoszeniu napisane jest, że jest stała podstawa plus premie. Mógłby ktoś przedstawić ile wynosi taka podstawa? Samochód służbowy jest a jak z paliwem? Karta paliwowa?

Handlowiec
@Alicja

Samochód służbowy, karta paliwowa. Podstawa plus premia. Wszystko uczciwie.

@Handlowiec

Jak duży teren ma się do obsłużenia? Jakie jest wsparcie marketingowe? W jakim zakresie można dogadywać się odnośnie pensji zasadniczej i jakie przychody wynikają z premii?

Maro

Przyszedłem do firmy na rekrutacje stanowisko magazynier kadrowa przyjęła mnie ale mieliśmy czekać na prezesa bo podobno zarobiony prezesa widziałem wielokrotnie bo wychodził z pokoju i nawet na mnie nie spojrzał nie przywitał się po prostu jak nas widział głowa w drugą stronę po 2h odpuściłem bo takiego znieważenie przyszłego pracownika nie widziałem magazyn porażka tak jak ktoś wcześniej pisał PRL tragedia omijać szerokim łukiem

Natala
@Maro

A wiadomo było, jaka jest kasa dla magazyniera? Czy przed rozmową padły info o kasie, rodzaju umowy, czy nie? Czy później dopiero dają takie detale?

Maro
@Natala

W ogłoszeniu są jakieś widelki ale niestety do rozmowy nie doszło. Tak jak pisalem wczesniej Prezes przez 2 h nie znalazl dla mnie czasu wiedzac ze czekam latał z pokoju do pokoju nie szanując mojego czasu .Poczułem się tam jak wróg nie jak przyszły pracownik.

Aaaaa
@Maro

Każdy kto chce się zatrudnić w polmarsie jest umawiamy na konkretną godzinę. Prezes nie przyjmuje nie umówionych, więc nie ma takich sytuacji że ktoś siedzi i czeka. To jest bzdura.

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k.? Jak oceniacie jego przebieg?

Lepiej daj sobie spokój obiecują złote góry tak na prawdę na cieciowni masz więcej atmosfera z Prezesem jest to dramat jego humorki i wyimaginowne cele sprzedażowe dobijają firma założenia ma wielkie ale zarobki nieadekwatne do danego stanowiska

Olaf
@Marcin

Od początku, od ogłoszenia i rozmowy o pracę było wiadomo, co jest do roboty i za ile? Czy gdzieś po drodze się to zmieniło, bądź zmienia łącząc się z humorami prezesa, jak to określiłeś? I on reaguje na zwrócenie mu uwagi na dysproporcję, między celami, a zarobkiem?

Ewela
@Marcin

Co do tych celów sprzedażowych, to one są wymagane do wyrobienia, ale czy są pracownicy przygotowani do ich realizacji? W sensie jakieś kursy, szkolenia są, aby realizować te cele?

osoby z niepełnosprawności mimo umiejętności oraz doświadczenia sa wykluczeni z procesów rekrutacji i zatrudnienia !

Beata

Jeśli do teraz nikt nie opowiada na pytanie odnośnie atmosfery w biurze to oznacza coś niepokojącego...? Mam nadzieję, że nie, mnie prócz samej atmosfery zarobki by interesowały i czy faktycznie są one adekwatne co do obowiązków? Orientuje się ktoś i da znać?

Witam, czy polecacie tego pracodawcę ? Jak sie pracuje, jaka jest atmosfera? Praca w biurze - nie jako kierowca.

Danuta

Widzę zarzuty o pracę od rana do wieczora.. Dalej to tak wygląda czy normalnie można liczyć na 8 godzinną pracę jako kierowca? No i jak z tymi towarami - dalej są jakieś braki i straty za które jako kierowca trzeba ponosić odpowiedzialność z własnej kasy?

Maniek

Nie polecam pracy w firmie Polmars!!! Pracowałem prawie rok na stanowisku kierowcy. Praca ciężka od 6 rano do 17 nawet 18. Wynagrodzenie niewiele ponad 3000 zł. Do tego ciągłe braki towaru przygotowywanego przez magazyn lub wozisz towar po terminie. Coś wspaniałego zawieźć dostawę do klienta a tam albo braki albo towar miesiąc po terminie. Oczywiście, że takie braki lub przeterminy pokrywasz z własnej kieszeni bo na magazynie wszystko się zgadza. Musisz sobie od wypłaty odliczyć 1000 zł na te straty i braki... Na szczęście znalazłem sobie pracę jako dostawca w firmie konkurencyjnej za duże lepsze pieniądze i bez takich niespodzianek. Szukacie pracy to omijajcie firmę Polmars...Oni szukają tylko frajerów...

Woyteq
@Maniek

Pracowałem w firmie POLMARS przez 1 rok (06.2007 - 06.2008) na stanowisku kierowcy. Jak widzę nic się tutaj nie zmieniło. Totalna partyzantka. Mogę tylko potwierdzić realia panujące w tej firmie.

Stefan

Tak dobrze się pracuje, że nie interesuje was zostawianie opinii na tym forum?

@Stefan

Tak

zainteresowana

Macie może jakieś bieżące informacje o tej firmie? Jaki to pracodawca? Wysłałam tam CV i zostałam zaproszona na rozmowę. Jakieś wskazówki o aktualnej sytuacji w firmie?

jack

nie polecam nikomu

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Polmars s.c? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Białołęcka 243
    03-253 Warszawa

Polmars R. Ziółkowski I S-Ka sp.k.