Opinie o Pitbull Promotion Michał Kautz w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pitbull Promotion Michał Kautz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pitbull Promotion Michał Kautz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pitbull Promotion Michał Kautz w Gdynia

Aneczka Nowy wpis

czy dalej się tutaj jakoś „cheetuje” tak jak ktoś kiedyś tu wspominał? chciałabym poznać szersze wyjaśnienie, bo niestety nie jestem do końca wtajemniczona. Widziałam za to zapytanie o prace przy e-commerce, w którym mam doświadczenie. gdzie można się zorientować czy są w ogóle wolne wakaty?

Administrator Nowy wpis

Pitbull Promotion Michał Kautz poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawca. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

W Nowy wpis

Daj sobie spokój z tą firmą, zresztą szybko zrozumiesz, że to firma pomyłka.

W firmie Pitbull Promotion Michał Kautz poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Doradca Klienta?

Doberman je pitbulla

Lepiej poszukaj innego miejsca, niejaki "pan" W to przede wszystkim "cheater" robi własnych pracowników na kasie. Omijaj to miejsce z daleka!!!

Justyna
@Doberman je pitbulla

Ok, jakieś wstępne ostrzeżenie jest ale o co konkretnie w nim chodzi? czituje według Ciebie, bo...? Jeśli piszesz na swoim przykładzie to wyjaśnisz?

Doberman je pitbulla Nowy wpis
@Justyna

Przyjmij się to się sama przekonasz na skórze co pewien "Pan" potrafi, szybko docenisz mój komentarz:)

JAK

Szuka do pracy w sprzedaży e-commerce z j. niemieckim. Mam kandydata, i podczas rozmowy rozłączył się. Widocznie kultura jego jest taka, jak nazwa jego kolekcji - (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Pitbull Promotion Michał Kautz na stanowisko Sprzedawca/Doradca klienta PITBULL Galeria Bałtycka? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Pink

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora)kompletnie wyrwany z rzeczywistości, obiecują premię za sprzedaż a w praktyce zabiera wszystko dla siebie a raczej (usunięte przez administratora). Słowo "nie" polecam to mało!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pitbull Promotion Michał Kautz - Gdynia

Pitbull Promotion Michał Kautz