Opinie o Przemysław Kwiatuszewski w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przemysław Kwiatuszewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przemysław Kwiatuszewski o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Kwiatuszewski w Lublin

Danuta

Nie tak dawno pan Kwiatuszewski szukał do swojej drukarni OferPress grafika komputerowego ze znajomością programów. Ogłoszenie jest już nieaktualne, pewnie pracownik się znalazł. Ciekawa jestem, czy w najbliższym czasie będzie znów nabór, np. na drukarzy offsetowych i z jakimi stawkami zarobków. Ktoś wie?

Marcinek
@Danuta

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, syn szefa ma aspergera/autyzm i sie rządzi, urzadza awantury mysli ze jest pępkiem swiata, niewychowany, podczas zgrzewania i drukowania cuchnie plastikiem i farbą, można zdrowie sobie zrujnować, stawka minimalna niezalezna od stazu pracy, Pani Danuta to tak naprawde ktoś z szefostwa bo nie chce im sie pracowac za minimalna to szukają (usunięte przez administratora) niech sami sie trują, w Holandii mam lepsze warunki

@Danuta

Danuta - stawka najniższa z możliwych bez umowy, przychodzisz na wezwanie telefonem, kiedy jest zapotrzebowanie. Warunki tragiczne, w lato 40 stopni, w zimie 15, bo oszczędza się na ogrzewaniu. O podwyżkach nie ma co marzyć bo pan P. ma leasing na samochód. Sama zdecyduj czy warto.

@Andrzej

jak to na wezwanie telefonem? Czyli nie ma stałych godzin pracy?

@Monika

No tak było, dowiadywałem się dzień wcześniej, że następny dzień jest wolny, albo że mam przyjść jutro na 10 ale tylko na 4 h bo taka jest potrzeba, albo właśnie w dzień wolny telefon, że potrzeba przyjść. Srednio około 120 h w miesiącu m wychodziło. Nie polecam pracy w takiej atmosferze, ciągłe kłótnie między szefem, żoną i synem, słuchanie o ich problemach itd.

@Andrzej

Dziwię się, że tak chętnie dzielą się swoim życiem osobistym z obcymi... A Twoja niepewność co do grafiku jest strasznie frustrująca. Osobiście jestem człowiekiem, który ma zawsze wszystko rozplanowane porządnie i nie dałabym rady w czymś takim. A tak z ciekawości to dalej ma ten leasing mimo tego co z nowym ładem się podziało odnośnie tego?

Byly grafik
@Zofia

Dowiedziałem sie jak to w tej firmie wygląda. Zmiana grafiku pracy jest zalezna od tego ile pracy w firmie wykonują synowie po zamknieciu firmy lub późnym wieczorem wtedy okazuje sie ze zamiast przyjsc na 10h przychodzi sie na 2-4, gdy nie da sie zagonic synow do roboty to wtedy dzwonia w dzien wolny aby przyjsc, kalkulują czy im sie oplaca brac pracownika nie chcą płacić nawet minimalnej wolą 6-8-10 na godzine, lekką robote zostawiają dla synow po zamknieciu firmy, brak poszanowania dla cudzego czasu i jego dyspozycyjnosci, jak można w dzien wolny oczekiwac ze ktos przyjdzie do pracy, takie działania powinny być surowo karane i ścigane z urzędu i prokuratury mam nadzieje ze ktoś zrobi z tym porządek, osoby które czują sie poszkodowane łapke w gore pod postem #tematdlauwagi

@Byly grafik

Ooo sporo czasu minęło ale dzięki za informację. No to faktycznie bez sensu, bo to wygląda tak jakbyś w swoim czasie wolnym miał siedzieć jak na szpilkach, a gdy jesteś w pełni dyspozycyjny o cię odsyłają. :( Ale aktualnie ktoś tu pracuje, co nie? Więc się przyzwyczaili?

@Zofia

Pracownicy zwalniaja sie co 2-4msc i na ich miejsce przychodza stażyści lub osoby z urzedu pracy, lub pracują synowie, tak to działa, gdy sa darmowi pracownicy z urzedu lub synowie robia za pol darmo nie oplaca sie trzymac platnych pracownikow, pieniądze sie nie zgadzaja, zapraszamy do kontaktu osoby poszkodowane #tematdla uwagi

Zofia

Ano chyba, że tak. Tak z ciekawości, bo widziałam tę chęć do "zrobienia porządku", ciekawa jestem czy coś ruszyło w tym kierunku już może?

Jedenzwielubyłychpracowników

Kurde, tyle lat i dalej nic się nie zmieniło. Przykre

@Jedenzwielubyłychpracowników

Tyle czyli ile? Tzn., że jest tu jakoś stabilnie?

@Zofia

Pod nickiem Zofia ukrywa sie ktos z firmy, prosze nie zadawac glupich pytan tylko poprawic warunki w firmie wtedy znikną złe opinie i dla każdego wyjdzie to na dobre niepozdrawiam

@Zofia

Lepiej wezcie sie do pracy obywatelu zamiast przesiadywać na gowork i odpisywac na opinie @Zofia

Zofia Nowy wpis
@Jedenzwielubyłychpracowników

tylko pytam o to ile osob pracuje bo od dluzszego czasu aplikuje na stanowisko w drukarni, moje cv nie zostalo rozpatrzone a poszukuje pracy

Patryk Nowy wpis
@Zofia

Pracowałem tutaj, przyjechałem z Afrika do Polski, spotkałem sie tutaj z (usunięte przez administratora)ponieważ podobno źle wykonałem zleconą mi pracę, na szczęście teraz robie na magazynie tam lepiej sie odnajduję

Zofia Nowy wpis
@Patryk

A to jakie warunki są w tym magazynie, że od razu lepiej jest?

ByłyPracownik Nowy wpis
@Zofia

Zofia skoro nie rozpatrują Twojego CV to opatrzność nad Tobą czuwa. Warunki są słabe, a o prawie pracy możesz zapomnieć. Ani nie zarobisz (najniższa krajowa), ani nie nauczysz się standardów pracy w drukarni - bo czegoś takiego tam nie ma, aby praca na przetrwanie, przeczekanie.

Sebastian

Miejsce to przypomina coś między folwarkiem zwierzęcym a poziomem abstrakcji opisanej w książce Ferdydurke. Właściciel jest zadufanym w sobie bucem, który chce mieć pracownika który wykonuje wszystkie obowiązki za minimalną stawkę. Jakakolwiek perspektywa rozwoju? Co najwyżej można awansować z pracy w piwnicy do pracy przy pilnowaniu maszyny drukarskiej na krzesle. Na poziomie dziennym awantury szefostwa z synem który jest wersja demo właściciela z IQ równym szympansom (nie obrażając szympansów). Jeśli ktoś ma ochotę słuchać patologicznego rapu i obserwowanie jak gibie się do tego syn szefostwa jest to praca prosto dla niego. Iście rodzinna atmosfera, brakuje tylko owocowych czwartków

Danuta
@Sebastian

Miło, że napisałeś, po takim czasie to się nawet cieszę. Ale pytałam się w czerwcu o zarobki, a Ty na pewno wiesz jakie są. Już wiem, jakie są stosunki w drukarni, może dopiszesz i o tej kasie dla grafika?

@Danuta

Pracowałem przy banerach, ale co nieco wiem. Chętnie biorą staż przez urząd pracy lub darmowe tygodnie próbne, a potem najniższa krajowa. Bardzo duża rotacja grafików, średnio po roku, każdy idzie po podwyżkę i słyszy, że nie ma szans bo szef ma leasing na maszyny. Mi na dole przy 14 stopniach w zimie w pomieszczeniu było zimno, ale się ruszałem, graficy siedzieli w kurtkach i rękawiczkach, ale nikt nie zwracał na to uwagi. Słyszałem, że ktoś był raz na zastępstwo i nie dostała w ogóle pieniędzy, bo "źle zrobił". No graficy w zasadzie siedzieli do oporu, bo coś ma być wydane - czy płatnie czy bezpłatnie to nie wiem, ale rzadko kończyli o 16.30

Marcinek

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu, syn szefa ma aspergera/autyzm i sie rządzi, urzadza awantury mysli ze jest pępkiem swiata, niewychowany, podczas zgrzewania i drukowania cuchnie plastikiem i farbą, można zdrowie sobie zrujnować, stawka minimalna niezalezna od stazu pracy, nie chce im sie pracowac za minimalna to szukają (usunięte przez administratora) niech sami sie trują, w Holandii mam lepsze warunki

Ukrainka
@Marcinek

Pracowałam wtedy w drukarni i moge wszystko potwierdzic teraz mieszkam w Japonii jest mi o wiele lepiej, syn szefa proponowal mi rapu i banera potem sie ciagle klucili na ukrainie nigdy nie mialam takich problemow z praca jak tutaj

Anonymous
@Marcinek

Wiadomosc dla oferpress od anonymous, jesli warunki w drukarni sie nie poprawia bedziemy zmuszeni uzyc hakerów nie mozna tak traktowac pracownikow prywaciarz powinien placic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Kwiatuszewski - Lublin

• Jak się pracuje w Przemysław Kwiatuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Kwiatuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przemysław Kwiatuszewski
  • Rozstajna 6A