Opinie o Expert Jacek Matkowski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Expert Jacek Matkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expert Jacek Matkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Expert Jacek Matkowski w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Magda Nowy wpis

Czyli to firma pośrednicząca jeśli chodzi o sprzedaż kredytu, tak?

Przemek Nowy wpis

Może firma przestała funkcjonować skoro nie ma tu żadnych aktualnych informacji?

Robert Nowy wpis

Szkoda, że tylko klienci zostawili tu opinie. Wiecie czy firma zatrudnia w ogóle kogoś?

Michał Nowy wpis
 Rekomendacja

Najpierw załatwiałem kredyt z innym doradcą niestety się nie dało. Myślałem, że będzie lipa, ale znajoma poleciła mi Pana Jacka , który im załatwiał kredyt i jednak się dało. Także polecam:)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Expert Jacek Matkowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kucharz/ Restauracja Smak Róży/ Praca w tygodniu do 18:30
Restauracja Smak Róży Magdalena Majnusz
(1 opinia)
logo firmy Spawacz
GoWork Service GmbH
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
(70 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Klaudia i Rafal

Świetny fachowiec

natsprint

Korzystałam z usług Pana (usunięte przez administratora)w lipcu tego roku. Niestety nie polecam Pana w roli pośrednika ws. kredytu hipotecznego. Pan sprawia wrażenie zagubionego, jest mało kompetentny, nieprofesjonalny jakby dopiero uczył się tego fachu. obsługa klienta cóż...tutaj też jeszcze sporo trzeba się nauczyć. Mając porównanie z obsługą w banku...niebo a ziemia

Dorota Kabut
 Rekomendacja

Dobry Fachowiec. Młody, obrotny, kulturalny i miły, a przede wszystkim kompetentny. Bardzo dużo czasu zaoszczędziliśmy dzięki Niemu. Wie , gdzie co i jak załatwić. Serdecznie polecam !

Każda opinia się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w firmie Expert Jacek Matkowski w miejscowości Katowice, czekamy na sprawozdania od obecnych i byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Jacek Matkowski - Katowice

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Expert Jacek Matkowski?

Liczba opinii klientów firmy Expert Jacek Matkowski, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Expert Jacek Matkowski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zygmunta Krasińskiego 14J lok. 9
    40-019 Katowice
  • NIP: 6472206350 REGON: 242966347

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Expert Jacek Matkowski