Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

może ktoś to zmieni ,ale nie sadze.

prawda

Pracownicy z znacznym stopniem niepełnosprawności pracują również po 40 godz. w systemie 3 zmianowym. W dodatku jeden z dyrektorów pan Wacław.O żyruje na ludziach szukając jak i za co dało by się tu uciąć pracownikowi, materiały pracownicze jak rękawice 4 pary na miesiąc i w dodatku aby uzyskać nową parę starą trzeba zdać, bałagan brak słów, wszystko na ścisk, normy podkręcone tak aby pracownik nie mógł ich wykonać. A prezesi jak szare myszki o połowie wyczynów dyrekcji i kadr kierowniczych nic zapewne nie wiedzą. W irydzie proste jest przesłanie. TAM NIE LICZY SIĘ CZŁOWIEK, ZDROWIE, I JEGO PRAWA. NAJWAŻNIEJSZE SĄ TABELE ZYSKÓW. O kontrolach szkoda gadać, po nich nadal ten sam iryd a kontrole oczy za mykają. No cóż kiedyś być może ktoś porządek tam zrobi lecz było by to snem.

hinczyków jasne ,nawet za tyle by nie chcieli robic .a murzynów nie musza sciagac bo jusz jest ,tyraja w łykendy .kto sciemnia to sciemnia ,a kto po katach dyma ale chyba fajki he he ,iryd wnet sie rospadnie ,i ktos przejmie incjatywe mondrzejszy .kto zajmuje sie plotkami ci którzy sa nie dorobieni .zakład iryd zero bezpieczenstwa pracuja ci którzy wyszli z celi.jeszcze cos kierownictwo oras brygadzisci jak sa nocki to siedza w biurze przy kompie i ogladaja filmiki porno co w pracy jest nie dozwolone .takich zakładów jak iryd jest wiele sto razy lepszych .gdyby inspekcja pracy tam pojechała to niewiem czy zakład by istniał ,ale jak to sie mówi znajomosci robia swoje .a co chodzi o pracowników z grupa to nie powinni byc zmuszani ,poniewasz 40godz tyg .a łykendy jak sie mówi to nie powinno byc przymusowe jesli tak jest to jest przymuszanie czyli obós.bywałem w niemczech i iryt sie chowa.

chudy

Czy w tej firmie osoby mające orzeczoną umiarkowaną grupę niepełnosprawności pracują w trzy zmianowym trybie pracy i ile godzin tygodniowo bo jak słyszałem na spotkaniu w urzędzie pracy pracownik firmy powiedział że o tym ile godzin pracownik z orzeczeniem umiarkowanym ma pracować orzeknie po badaniu lekarz zakładowy .Nie wiem kto szkoli ta kadrę na jakie ona przepisy się powołuje bo od 10.Lipca 2014r. niepełnosprawni zaliczeni do znacznej lub umiarkowanej grupy ma pracować 7 godz. na dobę a 35godz. tygodniowo nie na podstawie zaświadczenia a na podstawie mocy prawa.Z tego prawa pracownik może na swoją prośbę zgłosić się do lekarza i sam zrezygnować z skróconych norm pracy i pracować w pełnym wymiarze pracy.Czekam na odpowiedz od osób które mogą coś w tym temacie napisać pozdrawiam serdecznie.Nie pytam o stanowiska dozorców.

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

szybki

Jakich niepełnosprawnych ludzie co pier... Mózgi wy irydek potrzebuje ludzi szybkich zrywnych z dobrą kondycją normy same się nie zrobią musi być jechane!!! a te normy zawsze wyrabiałem i przekraczałem, a jak słysze że ktoś nie dał rady zrobić nawet 80% normy to ja sie pytam co robił! plotkował albo bajerował chętną na szybki numerek w kibelku!Weźcie sie do roboty to kasy wam nie braknie, a plotki i seksy po pracy po pracy! A iryd jak sie wkur.. to wywali wszystkich na zbity pysk zatrudni chińczyków i murzynów i w końcu ten zakład odżyje a wy bedziecie zbierać puszki i żreć kit z okien i wspominać stare dobre czasy irydu kiedy wypłatka była na czas za ściemnianie i dymanie po kątach

beny

- 180 proc. najniższego wynagrodzenia w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności, - 100 proc. najniższego wynagrodzenia w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, - 40 proc. najniższego wynagrodzenia w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności. dlatego szukają do pracy z orzeczeniem

jasne pobzykasz chyba z lewej na prawa raczke ,patrz zeby sie nie przegrzało. iryd to taki zakład ktury obrabia (usunięte przez administratora) itd.a zarobisz tylko po znajomosci pracujac w łykendy ,wtedy zarobek jest naprawde super .a czas dla rodziny nie jest wazny taka prawda.wlasnie iryd to taki zakład jle małzenstw sie rozpadło i to ma byc zakład.a prezesi i dyrektorzy nie mówiac o kierownictwie oras na temat brygadzistów z tego jak najbardziej korzystaja.a pracownicy byli mórzynami i tacy zostana ,powinni sie sprzeciwic .ale nikt sie nie odwarzy.takie moje zdanie

prostamoluno

w irydzie zarobisz i dobrze po bzykasz, najlepszy zakład

młody

Gdzie te dziunie takie otwarte na wszystko chętnie bym skorzystał

k

Jest super,i zarobisz i sie zabawisz bo co druga to chetna,mezatki to nie wyzyte,mi tam dobrze,nigdzie indziej tyle chetnych dziun naraz,ja nie nazekam.

rychu

a potem każdy myśli ze zakład iryd jest super wlasnie nie

rychu

człowiek praca nie tylko zyje ,a tak poza tym nie ma co ukrywać każdy zajmuje się plotami ,żeby mieć porządnego kolege to niema takiej obcji .koledzy wtedy sa gdy się dużo z nimi wypije to z naczy od siebie się postawi .a gdy cos trzeba naprawdę wtedy maja ciebie gleboko w dupie ,taka prawda .

niunia

ja tez lubie mareczka i co z tego,pilnuj pracy bo nie wyrobisz normy,a reszte zostaw w spokoju

mloda

A JA TAM LUBIE NARZEDZIOWNIE,A SZCZEGOLNIE JEDNEGO PPRZYSOJNIAKA,MILY,GRZECZNY CIACHO....M.....

tim

no wlasnie

antyiryd

Zgadzam sie a o mechanikach na narzedziowni to nie wspomne,szczegolnie ci mlodzi zadzirraja nosa,nadgodziny,dyzury,wszystko im wolno

waldus

widze kazdy robi dziwaczne opisy .nie bądżcie tacy madrzy bo wam tylu zabraknie he he .ten co napisal sam jest leberem oras sciemnia .pracuje dlugo i wiem jak jest zaden gnuj nie powie jak tam jest ,ha ha zatkalo

tim

przedostatni wpis ,to jest prawda co napisane ...

TY (pracownik jak na razie) Jesteś Lebrem i ty garbu to sie dorobisz od ściemniania i mam nadzieje że w końcu cie wywalą za leberstwo bo dzięki takim ściemniaczom to iryd sie osłabia. Mam pytanie do Ciebie po co Ty tam robisz skoro tak tam źle i tak narzekasz? W innych zakładach Cie nie chcą? Iryd dał Ci szanse to to wykorzystaj i weź sie za robote a wypłata 10 no i co Iryd do Ciebie dołoży i da Ci Boroku tą najniższą krajową, powinnieneś być wdzięczny irydowi że masz na chleb. Proponuje sumienie i uczciwie każdemu sie wziąść za robote a na zarobki nie będziecie narzekać a nie tylko ploteczki i fajeczki i co raz do kibelka.

pracownik jak na razie

w irydzie garbu tylko sie dorobisz a nie emerytury

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd