Opinie o Endress - Polska Sp. z o.o. w Skwierzyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Endress - Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Endress - Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Endress - Polska Sp. z o.o. w Skwierzyna

Zosia Nowy wpis

Co tu tak cicho? Napiszcie coś o warunkach zatrudnienia!

drex Nowy wpis
@Zosia

kiedyś tam pracowałem za "prezesa" k..., MYŚLAŁEM, ŻE ON JUŻ TAM ZGASIŁ ŚWIATŁO

Mark Nowy wpis
@Zosia

firma ta to koszmar, szczególnie jeśli chodzi o kadrę zarządzającą. Same warunki pracy to ciężka harówka poza domem z kipiacymi zawiscia ludzmi. Najlepsza wizytowka firmy jest ciagle szukanie nowych pracownikow

Alicja Nowy wpis

Gdzie jest Krzysio!!, gdzie jest Krzysio!!.

Konstanty

Spoko firma , dobrze się pracuje więc jeśli ktoś nie boi sie pracy polecam!

Bartek

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisac? Miałem chęć aplikować dlatego pytam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Endress - Polska Sp. z o.o..
Leszno
PH

A gdzie jest prezesik mądrala?

xyz

Proponuję omijać z daleka jeśli nie chcecie sobie popsuc zdrowia

artuś
@xyz

potwierdzam wielkie badziewie!!!!!

qwerty

Mały leniuszek

monter

Prezesik megaloman

naiwny

"Firma rodzinna" mąż, żona, brat i przyjaciele. Ktoś musi na nich robić więc znowu szukają (naiwnego) przedstawiciela handlowego. Odradzam, nie polecam

wako

Chyba najgorsza firma w jakiej pracowałem. Prezes strasznie mnie ściemnił, żeby tylko mnie ściągnąć do siebie. Uciekłem po 2 miesiącach.

@wako

Które z warunków zatrudnienia zaoferowane przez firmę Endress - Polska nie zgadzały się w rzeczywistości? Mógłbyś nieco przybliżyć, jak wyglądała praca w tej firmie? Opisz również zakres obowiązków, który powierzył Ci pracodawca. Będę wdzięczny za bardziej szczegółowe informacje.

Dealer

Endress Polska - wiocha, trzy osoby, pusty magazyn i prezes amator. Nie ma nawet serwisanta.

@Dealer

Wiesz może, czy firma Endress - Polska normalnie funkcjonuje? Dlaczego użyłeś stwierdzenia, że prezes tej firmy to "amator"? W trakcie Twojej współpracy z tą osobą wydarzyły się jakieś sytuacje, które potwierdzałyby to, co napisałeś? Proszę, abyś napisał szczegółowo, jak wygląda Twoja wiedza na temat tej firmy.

TRANSPORT - BEATA

Uważajcie !!! Minęło już ponad 7 miesięcy jak czekam na płatność od firmy Endress Polska !!!  Przestrzegam wszystkie firmy transportowe!!! Bardzo sympatyczny logistyk, zgłasza ładunek na email , okazuje się na załadunku że jest więcej towaru do zabrania. Trzeba podstawić inne auto. Wychodzisz z bardzo dobra propozycją aby twój klient był zadowolony z twoich usług. Oczywiście zgadza się na wszystko przez telefon. Jest już po godzinach pracy więc zlecenie podbije później. Podbija, ale zlecenie to nie dowód dla tej firmy !!! Po terminie płatności informują, że niestety ale potrzebne są wiadomości email aby udowodnić że było tak naprawdę( nawet po godzinach pracy ) Odradzam !!!

@TRANSPORT - BEATA

Jak to się stało, że rozpocząłeś współpracę z firmą Endress - Polska? Znalazłeś ogłoszenie w internecie, czy może znajomy polecił Ci firmę, która daje zlecenia opisane przez Ciebie w komentarzu? Jak finalnie zakończyła się ta sprawa? Firma w jakiś sposób wyjaśnia, dlaczego nastąpiło takie opóźnienie związane z uregulowaniem tej płatności? Rozwiń, proszę to, co napisałeś w tym wątku.

elektryk

omijać szerokim łukiem!!!!!!

@elektryk

Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika, czy klienta firmy Endress - Polska? Nie uzasadniłeś w żaden sposób, dlaczego tak sądzisz? Czy możesz przybliżyć swoją wypowiedź i sformułować ją w taki sposób, aby była zrozumiała dla każdego z nas?

Wojciech

@arti, możesz opisać szczegółowo, jak oceniasz pracę w firmie Endress - Polska? Interesuje mnie to, czy pracodawca oferuje nowo zatrudnionym pracownikom umowę o pracę oraz odpowiednie wynagrodzenie? Napisz, proszę, jak to wygląda. @elek, dlaczego twierdzisz, że firma Endress - Polska miałaby w najbliższym czasie przestać istnieć? Są ku temu jakieś podstawy, aby tak sądzić?

elek

oni jeszcze istnieją, ale chyb już niedługo

arti

fajnie, że jest taka strona bo można przestrzec innych chętnych przed taką firmą. Nie idźcie tą drogą!!!!!

Waldi

Pewnie opinia zależy od tego jak ktoś pracuje i jaką sobie wypracowaliśmy pozycję w firmie!

wladek
@Waldi

Tam się nie da niczego wypracować, bo jeszcze się nie rozkręcisz a już wylatujesz

kajtek

Pracowałem tam , też niestety prze 2,5 miesiąca. Ten niby "prezes" potraktował mnie jak papierek od cukierka- zmiął i wyrzucił. Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadał banialuki o pensji , autach i gadzetach, a okazało się wielkie g... nie idzcie tą drogą

walker

zdecydowanie odradzam!!!!!!!! rotacja bardzo duża co 3-y miesiące nowa osoba. Prezes na rozmowie ściemnia jak może, opowiada co dostaniesz, a rzeczywistość to rozlatujący się samochód oraz stary telefon. Codziennie o 8.00 telefon z pytaniem co sprzedaż. Nazwa firmy może mylić, ale to mała garażowa firma

Zenek

Witam, mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży w tej firmie. Interesuje mnie wymiar pracy, narzędzia pracy i oczywiście wynagrodzenie na jakie można liczyć oraz jak wygląda system premiowy. Proszę również o informację jaka panuję atmosfera w firmie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Endress - Polska Sp. z o.o. - Skwierzyna

Endress - Polska Sp. z o.o.
  • Roosevelta 2A
    66-440 Skwierzyna

Endress - Polska Sp. z o.o.