Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

Popjeram jahaś

jahaś

da rade w irydzie zarobić na produkcji mniej wiecej 2000zl? oczywiście nie obijając się, ale też nie tyrając jak Polak na szparagach

młoda

Jak sięnie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Iryd wcale nie jest taki najgorszy jak straszyli :) Pozdrawiam kolegów i koleżanki ze zmiany Kierownika (usunięte przez administratora) :)

?

super

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

Leszno
Samsung Ggalaxy s3mini

Cos tam trochę dostaje..ale powinien wogÓle wypłaty nie dostać skoro nie wyrabia normy!!!W soboty nie powinien pracować w soboty powinien harować jak wół żeby nadgonić cały stracony tydzień. Normy są i tak zaniżone po to żeby było jeszcze chwile czasu na pogadanie , wypicie kawy no i oczywiście na chwile Świerzego oddechu tak bardzo potrzebnego.Ja osobiście nie narzekam wyrabiam normy dostaje premie lubię swoja prace bo jestem uczciwy jedyne zastrzeżenia jakie mam to brak organizacji pracy i chaos i właśnie przez to tak mało zarabiamy!

pytan

ile wypłaty dostaje nowy pracownik nie wyrabiając normy ( załóżmy 50% ) + soboty ?

dobra atmosfera na nockach jest :). kierownicy lepszą robotę by dawali. dać ludziom zarobić na dobrych akordach. wypłata w czwartek :***

zawodowy

Dobrze ze wypłata już niedługo,bede mógł kupić sobie rekawice bo te cztery pary na miesiąc mi sie skończyły

kurczak

(usunięte przez administratora) nikt nie chce pracować ?

?

(usunięte przez administratora) co jest nikt nie chce pracować bez wytchnienia?

humoropoprawiacz

dlaczego ostatnio nikt nie udziela sie na forum? jak mam zly humor wchodze na forum, przeczytam kilka wpisow i odrazu czlowiek uwaza ze dzien w pracy w innej firmie byl wrecz wspanialy :)

eee

jest już wypłata !!!

eeee

najlepsiejsza jest sprzątaczka

kierownik zmiany drugjej

Idzie zima chłodniej będzie nie martwcie się!I zarobki pójdą w górę!Będzie fajnie

kurczak

najlepsi sa spawacze

eeee

Nano - 2013-08-11 20:49:42 Najlepsi są programiści i laserowcy wszyscy jesteście do (usunięte przez administratora)

Nano

Najlepsi są programiści i laserowcy

Bolka

Jolka - 2013-08-02 14:37:15 Najlepszy kierownik to (usunięte przez administratora) u niego można porządnie zarobić.Nie to co u innych .a nie bo najlepsza zmiana to mellera

biuro

jakie to szczęście że mamy klimatyzację :-)

Do Jolka

Kierownik w Irydzie brzmi dumnie!! ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd