Iryd

Gołdap

Opinie o Iryd

Szuwar

Przy pomocy tego forum wyraziłem tylko moje zdanie. Nie jestem stronniczy dlatego piszę i pozytywne i negatywne komentarze.

Szuwar

Ja wypraszam sobie takie komentarze.

anonymous

Do Szuwar!!! Skończ z tymi gożkimi żalami .Piszesz jakieś dyrdymały -sentymenty...W irydzie robimy z musu,wiadomo jakby były możliwości poszło by się gdzie indziej,ale jak to mówią na bezrybiu i rak dobry.Wiadomo to firma z obcym kapitałe.Szkoda ,że swoi kierownicy cisną swoich.Kiedyś tacy ludzie na Śląsku mieszklai i jest na nich odpowiedni termin ....Tu liczy się kasa,mają w "(usunięte przez administratora)."wasze zdrowie itd. 85% ludzi pracujacych w irydzie to albo nigdzie indziej nie pracowali albo patologia.Jadą na nas jak na dzikiej świni bo ktoś im na to pozwala bo tam gdzie potężne pieniądze tam nadużycia.Panie BHP-powcu zacznij pilnować przestrzegania stęzenia zapylenia na spawalni.Na innych działach juz nie wspomne jak cynkownia tam tu już cyrk aż zęby chrupia od metalicznego posmaku. Naprawde wiele zaniedbań.Szkoda żę księżulki nic z kazalnic nie krzyczą aby troche poszanowała "góra"ludzi w tym tzw "zakładzie pracy"...

anonymous
@anonymous 05.11.2017 12:05

Wygląda na to że Szuwar to jakiś troll na tym forum tak więc ludziska uważajcie i bierzcie poprawke na jego/ją. Szowar może w skali od 1-10 daż dla irydu 10 tak wysoko oceniasz...A do czego porównujesz tą ocene twoje 7 gwiazdek?Może ci ktoś każe tak pisać na tym forum może jesteś kierownikiem i sam tu moderujesz na korzyść irydu...Przecież kazdy kto miał z irydem do czynienia wie jak tam jest chyba że ktoś ma plecy i znajomości no to inna sprawa...

Szuwar

Chcę Państwa przeprosić za moje komentarze, które są nie zawsze na temat.

Szuwar

Obecnie jestem bezrobotny. To nie Iryd jest pracodawcą lecz udziałowcy lub właściciel którego imię i nazwisko widnieje na umowie o pracę. Iryd czy Kensus . Wszędzie trzeba pracować. Merytoryczna może być ocena. Nowy pracownik jest wcielany do pracy w zakładzie pracy poprzez szkolenie na którym dowiaduje się o prawach i obowiązkach płynących z pracy w danym zakładzie pracy. Do tego są przeszkoleni ludzie w każdym zakładzie pracy. Ja oceniam Iryd na siódemkę w skali od 1-10.

Szuwar

Ja drodzy Państwo chcę trochę sprostować swoje wypowiedzi ponieważ Panowie kierownicy żartują sobie a ja biorę wszystko na poważnie. Dopiero teraz wyluzowałem trochę i powiem Wam że wypadłem negatywnie w Irydzie i to jest moja wina. A błędna ocena sytuacji płynie z tąd że jestem pod wpływem nerwów. Do tego dochodzi również strach nie wiadomo przed czym i przed kim bo nikt nikogo bił nie będzie i na siłę zmuszał. Przyznam wam szczerze że teraz nie mogę znaleźć pracy i dorobić do renty. Każdy musi ponieść konsekwencje swojego postępowania.

Patrycja

@Szuwar a jak Ty oceniasz Iryd jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w dziale, w którym jesteś zatrudniony? Każda dodatkowa merytoryczna informacja może być bardzo pomocna dla osób, które obecnie szukają nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o pracy w tej firmie?

Szuwar

Marian nie bierz do głowy tego wszystkiego. Próbuj do skutku.

Patrycja

W wielu ofertach pracy firma oferuje m.in. udział w kursach i szkoleniach. Ktoś z Was miał taką możliwość? Możecie powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji podczas pracy w Iryd?

Marian

Byłem, powiedzieli że już nie potrzebują :-(

Szuwar

Złożyć podanie o pracę i czekać na przyjecie.

Trzeba spróbować swoich sił

Marian

Widziałem z u was w Irydzie p oszukują kierowców. Warto złożyć podanie ?

Szuwar

Ja tą wypowiedź Pana Świądra traktuje jako żart.

Szuwar

Panowie i Panie chodzą pogłoski że chciałem bić kierownika podczas pracy. Dlatego też żeby rozwiać wszelkie wątpliwości piszę tutaj że nie. Po pierwsze koledzy i koleżanki jak sami dobrze wiecie miałem podkasane rękawki bluzy. Po drugie nie uderzyłem Pana Krzysztofa. Po trzecie nie prowokowałem go bo nawet go nie było. Po czwarte są to ludzkie plotki. Wczoraj się o tym fakcie dowiedziałem z ust Pana Świądra. Dlatego dzisiaj piszę tutaj o tym ze względu na to aby te plotki z Irydu ni przerodziły się w agresję.

Szuwar

Panowie i Panie zawsze można przyjąć do pracy dozorowanego. Przyuczyć go do zawodu. To jest moja wskazówka. Wszystkiego Dobrego.

Patrycja

@MAG 135-136 jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Szuwar

W miarę wagi sprawę można zgłosić na Policję oraz do GOWORK.

Szuwar

Namawiam Was do Sądu Pracy dlatego że można tam dochodzić swoich praw na drodze Sądowej.

Szuwar

Namawia was do składania skarg do Sądu Pracy.

Szuwar

Powiem wam że w chwili obecnej nie pracuje i tęsknię nawet za pracą w Irydzie. To nie żarty. Przychodzi koniec miesiąca a wypłata wpływa na konto bankowe albo bieze się wypłatę do ręki. Brak pracy zmusza do różnych rzeczy. Ja nie zostałem z pustymi rękoma. Nie mniej jednak w dzisiejszej dobie czasu każdy grosz się liczy.

MAG 135-136

Widać,konkretna cenzura na GOWORK,były dość ciekawe wpisy i już ich nie ma ...Chmm,ciekawe kto je kasuje lub są komuś nie na ręke....SPAWACZE noście maski z filtrami przeciwgazowymi,dla waszego zdrowia to pisze,poniszczycie płuca i zdrowie noście maski nie lekceważcie tego,Zony w domu niech mężów pilnuja by uważali na zdrowie...

Szuwar

Znając życie to tak nie zostanie.

drapacz chmur

T o jak tam po strajku? N-ki, brak frekwencji i innych dodatków za marzec oraz nadal wyśrubowane normy? A może jednak miła atmosfera, zrozumiałe zasady i warunki pracy? A normy choć wygórowane to jednak możliwe do zrobienia i dobrze płatne? Czy strajk zmienił w waszej pracy coś na plus? Wygraliście czy przegraliście?

ale 3

Szuwar ty chyba żartujesz sobie. Najwidoczniej za krótko pracowałeś tam. Nie gadaj głupot wiem jak tam jest co za dyrektorzy

Szuwar

Iryd to tak naprawdę dobry zakład pracy dla ludzi. Ja w swoich wypowiedziach mówię pozytywnie o Irydzie. Nie mam do nikogo żalu ze pomimo zapotrzebowania na pracowników usłyszałem najpierw od Pana Krzysztofa a później od Pana Michała ze jestem niechciany pracownikiem. Chciałem rozmawiać o swoich błędach jednak Panowie o których wcześniej wspomniałem twierdzą że to jest bez sensu. Niech to tak zostanie.

Szuwar

Pytałem już na drewnianym. Odpowiedzieli mi ze: Niechcemy Pana tu. Na pytanie Pana Michała, czy Pan wie co Pan zrobił odpowiedziałem tak. Przeprosilem go z grzeczności. Jednak Pan Michał nie rozwinął tej wypowiedzi bo jak twierdzi nie ma sensu. Na co ja nic już nie powiedziałem bo sam doszedłem do wniosku ze coś tu jest nie tak w tym Irydzie. Pan Wacław pytany o pracę jedyny odpowiedział że nie zatrudni bo to będzie tak jak na dziale drewnianym.

Szuwar

W Irydzie mnie nie chcą zatrudnić do pracy.

REKSIO TROPICIEL
@Szuwar 23.02.2017 22:11
W Irydzie mnie nie chcą zatrudnić do pracy.

boś leń

ladyn

Odpowie mi ktoś ? Czy kobiety tylko pipami mysla w tym zakladzie...?

S.....

S.... aja to wale na czyjim jest celowniku,on jest moj i tyle,a ty lachona sie nie wymadrzaj i pilnuj zeby bubli nie narobic

ladyn

Powiedzcie jak wygląda zatrudnienie kobiet? Ile zarabiają ? I na ile dostaje się umowę? Nigdy nie pracowałam w Irydzie więc na jakie stanowisko kierują takich swiezakow. Z góry dziękuję za odp.

S....

JA MAM ,I WARA OD NIEGO,ON JEST MOJ,SZUKAJ NA INNEJ ZMIANIE,ZROZUMIANOS

REKSIO TROPICIEL
@S.... 12.01.2017 11:50
JA MAM ,I WARA OD NIEGO,ON JEST MOJ,SZUKAJ NA INNEJ ZMIANIE,ZROZUMIANOS

OD pana marka ,to wara jesteś na celowniku jego matki, babki, prababki i teściowej!!! NASZ MARECZKU LOWELASIE Z OKAZJI WALENTYNEK DUŻO GIPSU

metaluwa

Kto zna nr Marka z narzedziowni na metalowym plis

burak

Znowu sekretarki szukają. Ktora odeszła? Tak tam żle, czy warto się starać o tą posade?

mlody

daja,daja na metalowym,takie laseczki,ze cmok,tyle ze najpierw wazniejsi dostaja,taki pan marek z narzedziowni ma pierwszenstwo,niestety...

Ciekawy
@mlody 08.12.2016 11:17

Kurcze, co to za fucha ten narzędziowy, że wszystkie mu tak dają?

abstynent

Co tam Irydki pali rura przed dziesiątym bo niema czego do gardła wlać a cała wypłata poszła na przelew, oczywiście nie wszystkich bo reszta ciężko pracuje na chleb i święta dzieciom a przepite mordy kombinują jak zarobić i się nie narobić. Już niedługo wypłata dobrze i mądrze ją wydajcie a nie na pszeniczną i vipałery z biedronki i tanie wina,pomylśćie o dzieciach a nie aby zalać gardła

byly pracownik

CZYLI TE 1200ZL SIE ZAROBI

Komandos

Na metalowym nic się nie zmieniło i nie zmienia.

pracownik byly

jakie zarobki na metalowym

Leoś

Pocałujta w d... wójta. Pracowałem do 2010 roku, dłuższy okres za innego kierownika , Andrzej chyba miał imie. Było niexle, zresztą wszędzie jestvtak samo. Pa.

Eruity

Czy to znaczy, że pracodawca zapewnia dobre zakwaterowanie?

Eruity

Nie narzekam, ale wręcz przeciwnie - pytam. Nie byłem tam. Dlatego ważne jest, żeby wiedzieć - jakie są warunki życia w obudowie pod warunkiem?

Eruity

Pytaj, ale podobnie jak w przypadku zakwaterowania od pracodawcy? jakich warunkach? Powiedziano nam, że istnieje dom i hotele. Czy to prawda? Ile osób mieszka w jednym pokoju, a jeśli jest jakiś pokój dla par? Jest to bardzo ważne. Z góry dzięki za informację.

obserwator

Na stronie norweskiego NAV jest oferta do pracy waszej firmy. Oto co tam napisali: Stanowisko: Operator lasera Zakres obowiazkow: obsługa i programowanie maszyn CNC, prasy krawędziowej, lasera, obróbka elementów metalowych Wymagania konieczne: wykształcenie średnie zawodowe, techniczne; znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie podstawowa Wymagania pożądane: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), techniczne; zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie – wymagany staż 5 miesięcy Inne: staż pracy ogółem – 5 miesięcy Rodzaj umowy: umowa na czas określony; praca na trzy zmiany; 40 godzin tygodniowo; system wynagradzania czasowy ze stawką miesięczną Wynagrodzenie brutto: min 1850zl Dlaczego jest na norweskim NAV taka oferta? Czy ktoś z norwegii zainteresuje się taką ofertą? Uważam że to ogłoszenie bez sensu a jest nadal i ciągle jest odświeżane.

Operator CNC

Czy ktoś z was wie ile zarabia operator lasera ? Ze zdjęć widzę, że macie Trumpfa 3030 na identycznym pracuję.

andriej

Ja spawacz z Ukrainy zarabia u was 3900 zł/m-c. ?

ladna

Ma moze ktos nr.tel.do Mareczka z narzedziowni,plis.Bardzo mi sie podoba,plis

byly pracownik

Siemanko co tam w Dynasti słychac jak tocza sie wasze losy pracownikow pod okiem wielkiego brata PZDR

lol

Pipciasz ta twoja kierowniczka dala ci ze jo tak chwalisz?

Pipciasz

Moja pienkna kierowniczka i tak jest najfajniejsza :***********

normalny

Ludzie wezcie wy się do roboty bo wam w głowach się przewraca zajmijcie się pracą i swoim życiem

Zostaw opinię o Iryd - Gołdap

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iryd