Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

Do Szuwar!!! Skończ z tymi gożkimi żalami .Piszesz jakieś dyrdymały -sentymenty...W irydzie robimy z musu,wiadomo jakby były możliwości poszło by się gdzie indziej,ale jak to mówią na bezrybiu i rak dobry.Wiadomo to firma z obcym kapitałe.Szkoda ,że swoi kierownicy cisną swoich.Kiedyś tacy ludzie na Śląsku mieszklai i jest na nich odpowiedni termin ....Tu liczy się kasa,mają w "(usunięte przez administratora)."wasze zdrowie itd. 85% ludzi pracujacych w irydzie to albo nigdzie indziej nie pracowali albo patologia.Jadą na nas jak na dzikiej świni bo ktoś im na to pozwala bo tam gdzie potężne pieniądze tam nadużycia.Panie BHP-powcu zacznij pilnować przestrzegania stęzenia zapylenia na spawalni.Na innych działach juz nie wspomne jak cynkownia tam tu już cyrk aż zęby chrupia od metalicznego posmaku. Naprawde wiele zaniedbań.Szkoda żę księżulki nic z kazalnic nie krzyczą aby troche poszanowała "góra"ludzi w tym tzw "zakładzie pracy"...

@anonymous

Wygląda na to że Szuwar to jakiś troll na tym forum tak więc ludziska uważajcie i bierzcie poprawke na jego/ją. Szowar może w skali od 1-10 daż dla irydu 10 tak wysoko oceniasz...A do czego porównujesz tą ocene twoje 7 gwiazdek?Może ci ktoś każe tak pisać na tym forum może jesteś kierownikiem i sam tu moderujesz na korzyść irydu...Przecież kazdy kto miał z irydem do czynienia wie jak tam jest chyba że ktoś ma plecy i znajomości no to inna sprawa...

Szuwar

Chcę Państwa przeprosić za moje komentarze, które są nie zawsze na temat.

Szuwar

Obecnie jestem bezrobotny. To nie Iryd jest pracodawcą lecz udziałowcy lub właściciel którego imię i nazwisko widnieje na umowie o pracę. Iryd czy Kensus . Wszędzie trzeba pracować. Merytoryczna może być ocena. Nowy pracownik jest wcielany do pracy w zakładzie pracy poprzez szkolenie na którym dowiaduje się o prawach i obowiązkach płynących z pracy w danym zakładzie pracy. Do tego są przeszkoleni ludzie w każdym zakładzie pracy. Ja oceniam Iryd na siódemkę w skali od 1-10.

Szuwar

Ja drodzy Państwo chcę trochę sprostować swoje wypowiedzi ponieważ Panowie kierownicy żartują sobie a ja biorę wszystko na poważnie. Dopiero teraz wyluzowałem trochę i powiem Wam że wypadłem negatywnie w Irydzie i to jest moja wina. A błędna ocena sytuacji płynie z tąd że jestem pod wpływem nerwów. Do tego dochodzi również strach nie wiadomo przed czym i przed kim bo nikt nikogo bił nie będzie i na siłę zmuszał. Przyznam wam szczerze że teraz nie mogę znaleźć pracy i dorobić do renty. Każdy musi ponieść konsekwencje swojego postępowania.

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

Patrycja

@Szuwar a jak Ty oceniasz Iryd jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w dziale, w którym jesteś zatrudniony? Każda dodatkowa merytoryczna informacja może być bardzo pomocna dla osób, które obecnie szukają nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o pracy w tej firmie?

Szuwar

Marian nie bierz do głowy tego wszystkiego. Próbuj do skutku.

Patrycja

W wielu ofertach pracy firma oferuje m.in. udział w kursach i szkoleniach. Ktoś z Was miał taką możliwość? Możecie powiedzieć coś więcej o możliwościach rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji podczas pracy w Iryd?

Marian

Byłem, powiedzieli że już nie potrzebują :-(

Szuwar

Złożyć podanie o pracę i czekać na przyjecie.

Trzeba spróbować swoich sił

Marian

Widziałem z u was w Irydzie p oszukują kierowców. Warto złożyć podanie ?

Szuwar

Ja tą wypowiedź Pana Świądra traktuje jako żart.

Szuwar

Panowie i Panie chodzą pogłoski że chciałem bić kierownika podczas pracy. Dlatego też żeby rozwiać wszelkie wątpliwości piszę tutaj że nie. Po pierwsze koledzy i koleżanki jak sami dobrze wiecie miałem podkasane rękawki bluzy. Po drugie nie uderzyłem Pana Krzysztofa. Po trzecie nie prowokowałem go bo nawet go nie było. Po czwarte są to ludzkie plotki. Wczoraj się o tym fakcie dowiedziałem z ust Pana Świądra. Dlatego dzisiaj piszę tutaj o tym ze względu na to aby te plotki z Irydu ni przerodziły się w agresję.

Szuwar

Panowie i Panie zawsze można przyjąć do pracy dozorowanego. Przyuczyć go do zawodu. To jest moja wskazówka. Wszystkiego Dobrego.

Patrycja

@MAG 135-136 jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Szuwar

W miarę wagi sprawę można zgłosić na Policję oraz do GOWORK.

Szuwar

Namawiam Was do Sądu Pracy dlatego że można tam dochodzić swoich praw na drodze Sądowej.

Szuwar

Namawia was do składania skarg do Sądu Pracy.

Szuwar

Powiem wam że w chwili obecnej nie pracuje i tęsknię nawet za pracą w Irydzie. To nie żarty. Przychodzi koniec miesiąca a wypłata wpływa na konto bankowe albo bieze się wypłatę do ręki. Brak pracy zmusza do różnych rzeczy. Ja nie zostałem z pustymi rękoma. Nie mniej jednak w dzisiejszej dobie czasu każdy grosz się liczy.

MAG 135-136

Widać,konkretna cenzura na GOWORK,były dość ciekawe wpisy i już ich nie ma ...Chmm,ciekawe kto je kasuje lub są komuś nie na ręke....SPAWACZE noście maski z filtrami przeciwgazowymi,dla waszego zdrowia to pisze,poniszczycie płuca i zdrowie noście maski nie lekceważcie tego,Zony w domu niech mężów pilnuja by uważali na zdrowie...

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd