Opinie o Damian Kachniarz Dam-Spaw w Topórek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Damian Kachniarz Dam-Spaw. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Damian Kachniarz Dam-Spaw o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Kachniarz Dam-Spaw w Topórek

Jaki jest wkład kierownictwa Damian Kachniarz Dam-Spaw w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Damian Kachniarz Dam-Spaw? Jakie są progi premiowe? Dodali 2 listopada na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko Monter.

Adam Nowy wpis

Premia w tej "firme"?! Zapomnij niema czegoś takiego na wypłatę trzeba czekac tygodniami. I prosić kiedy zapłaci jeśli ci to nieprzesoadza to możesz tam iść dorabiać nieogarnieteho właściciela

Zuzanna

Spawacz TIG141 miał jakoby w 2016 4 tysiące brutto w tej firmie. Ile się zarabia teraz? Pytam dla męża ;) PS. Jaki pies, o czym tu wszyscy pisali? :0

alfa romeo
@Zuzanna

(usunięte przez administratora) Masakra, jak ludzie są zawistni i mogą popsuć komuś reputację. Mam nadzieję, że ten wpis mecenasa Piotra L. nie był tylko straszakiem w celu zniechęcenia do szykanowania, ale prawdziwą akcją mającą na celu wyciągnięcie konsekwencji wobec tych osób. W głowie się nie mieści, co ludzie wyprawiają zapewne z braku czasu i zajęcia, uważają się za panów sytuacji zawsze.

Tomasz
@alfa romeo

Czekaj, co? Twierdzisz że ktoś to nagranie przerabiał, żeby zrobić na złość temu pracownikowi?

Help Nowy wpis
@Tomasz

Wytłumaczycie o co chodzi z tym nagraniem?

Waldemar

Od pracownika tej firmy czuć silną woń alkoholu jest caly spocony i trzęsą mu sie ręce jak ktos taki ma pracowac

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz/monter w firmie Damian Kachniarz Dam-Spaw? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
B

Żenujący

Pracownicy pod wpływem alkoholu. Brak estetyki pracy i do tego musiałem czekać 3 tygodnie dłużej...

M

Swoją drogą dziwne, że pies nie był pod opieką właścicielki, a sprawca mógł psa nie widzieć bo to co mówią media to jedno a fakty to drugie... Mógł przechodzić koło psa patrząc w telefon, mógł się zamyslic, mógł liczyć pieniądze w portfelu lub cokolwiek innego lub też pies mógł się pojawić później... Tego nie wiemy, a winną całej sytuacji jakby nie.patrzeć jest właścicielka psiny, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dwa dni nie szukać swojego psa czy nie zgłosić jego zaginięcia... Także często medal ma dwie strony(usunięte przez administratora)

Xxxx
@M

Jakie 2 dni człowieku, całej nocy nie było psa w domu od 23 do 6 rano. Dowiedz się najpierw a później wypowiadaj ????‍♀️

Danuta
@Xxxx

Nie zapomnieliście czasami, że jesteście na forum GoWork, które służy do oceny pracodawcy pod kątem warunków pracy? Osobiste sprawy powinny zejść na drugi tor - to jest forum publiczne. Podacie więc jakieś szczegóły co do pracy w Dam-Spaw?

Adam Wierzbicki

Stracony czas i pieniądze. Unikajcie tej firmy!

Antoni
@Adam Wierzbicki

Ostrzegasz przed pracą w tej firmie, ale w swoim wpisie nie zawarłeś żadnych merytorycznych argumentów. Czy mógłbyś wyjaśnić dlaczego uważasz, że praca w Damian Kachniarz Dam-Spaw to "stracony czas i pieniądze"?

Małgorzata DZ

Jejku, nie widziałam filmu, żałuję bo nie wiem jak to wszystko wyglądało i uniemożliwia mi to ustosunkowanie się do zachowania sprawcy, ale wpisałam nazwisko tego otóż człowieka i jestem zaszokowana, zamurowało mnie... Pod tym linkiem przeczytałam kilkanaście opinii ludzi i jestem porażona jak ludzie potrafią podłe życzyć drugiej osobie, cokolwiek by nie zrobiła, jak umieją się wypowiadać i co życzyć bądź co bądź człowiekowi ... Ile jest jakiejś takiej chorej, nieopanowanej nienawiści i kim trzeba być żeby móc coś takiego napisać o kimkolwiek czy czymkolwiek. .. Naprawdę mnie poraziło... Zastanawia mnie brak refleksji nad swoim własnym zachowaniem, ludzie czy Wam naprawdę nie jest po ludzku wstyd pisać takie rzeczy, tak zwyczajnie względem siebie(usunięte przez administratora)

Gosia

Tak,masz całkowitą rację.

Aneta

Unikać tego!!!!

Nomener

NIE POLECAM! Nie dość, ze partacz jakich mało to jeszcze nie odbiera telefonów! Po zapytaniu za ile będzie i dlaczego się spóźnia usłyszałem „omijam żaby” (usunięte przez administratora)na ludzi takiego sortu.

Nie polecam nikomu. Robota źle zrobiona, Pan bardzo lekceważąco podchodzi do sprawy, w dodatku trudny kontakt.

M
@Ania

A co u Ciebie robił ten człowiek? Co tak źle. Zrobil?

Niezadowolony klient

Nie polecam ! Najgorszy spawacz w okolicy ( jak nie na świecie ) już moja niewidoma babcia by lepiej zespawała. Fuszerka jakich mało i to za miliony. Zepsuje najprostszą robotę... (usunięte przez administratora)Strata pieniędzy...Odradzam tą „firmę”.

rty

Tak się nie robi :(

Pisząc o faktach nic nikomu nie grozi. Proszę nie straszyć ludzi.

Ale się zestrachałem ????????

Nauczycielka

Jaki pokrzywdzony ???? Ten osobnik, ktoreg Pan broni popelnil przestepstwo ! Zamiast placic Panu powinien zaplacic za leczenie pieska.(usunięte przez administratora)

Nie polecam

Czaja

nie polecam

Gabriel

Brak slow

Nie polecam zdecydowanie.

Hubert34

Nie dotrzymuje terminów, beznadziejna jakość usług, dramat, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Kachniarz Dam-Spaw - Topórek

• Jak się pracuje w Damian Kachniarz Dam-Spaw?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Kachniarz Dam-Spaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Kachniarz Dam-Spaw?

Damian Kachniarz Dam-Spaw
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • 57 lok. 2
    08-110 Topórek