counter
1 22 80 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Co wchodzi w socjal Damian Kachniarz Dam-Spaw?

Tymek Nowy wpis

Szkoda, że klienci nie kierują swoich uwag do firmy lecz na forum pracownicze!

Waldemar Nowy wpis
Klient

Od pracownika tej firmy czuć silną woń alkoholu jest caly spocony i trzęsą mu sie ręce jak ktos taki ma pracowac

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 343 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Damian Kachniarz Dam-Spaw?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

B

Żenujący

Adam

Pracownicy pod wpływem alkoholu. Brak estetyki pracy i do tego musiałem czekać 3 tygodnie dłużej...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 535 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Damian Kachniarz Dam-Spaw?

M

Swoją drogą dziwne, że pies nie był pod opieką właścicielki, a sprawca mógł psa nie widzieć bo to co mówią media to jedno a fakty to drugie... Mógł przechodzić koło psa patrząc w telefon, mógł się zamyslic, mógł liczyć pieniądze w portfelu lub cokolwiek innego lub też pies mógł się pojawić później... Tego nie wiemy, a winną całej sytuacji jakby nie.patrzeć jest właścicielka psiny, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dwa dni nie szukać swojego psa czy nie zgłosić jego zaginięcia... Także często medal ma dwie strony(usunięte przez administratora)

Xxxx
@M

Jakie 2 dni człowieku, całej nocy nie było psa w domu od 23 do 6 rano. Dowiedz się najpierw a później wypowiadaj ????‍♀️

Danuta
@Xxxx

Nie zapomnieliście czasami, że jesteście na forum GoWork, które służy do oceny pracodawcy pod kątem warunków pracy? Osobiste sprawy powinny zejść na drugi tor - to jest forum publiczne. Podacie więc jakieś szczegóły co do pracy w Dam-Spaw?

Adam Wierzbicki

Stracony czas i pieniądze. Unikajcie tej firmy!

Antoni
@Adam Wierzbicki

Ostrzegasz przed pracą w tej firmie, ale w swoim wpisie nie zawarłeś żadnych merytorycznych argumentów. Czy mógłbyś wyjaśnić dlaczego uważasz, że praca w Damian Kachniarz Dam-Spaw to "stracony czas i pieniądze"?

Małgorzata DZ

Jejku, nie widziałam filmu, żałuję bo nie wiem jak to wszystko wyglądało i uniemożliwia mi to ustosunkowanie się do zachowania sprawcy, ale wpisałam nazwisko tego otóż człowieka i jestem zaszokowana, zamurowało mnie... Pod tym linkiem przeczytałam kilkanaście opinii ludzi i jestem porażona jak ludzie potrafią podłe życzyć drugiej osobie, cokolwiek by nie zrobiła, jak umieją się wypowiadać i co życzyć bądź co bądź człowiekowi ... Ile jest jakiejś takiej chorej, nieopanowanej nienawiści i kim trzeba być żeby móc coś takiego napisać o kimkolwiek czy czymkolwiek. .. Naprawdę mnie poraziło... Zastanawia mnie brak refleksji nad swoim własnym zachowaniem, ludzie czy Wam naprawdę nie jest po ludzku wstyd pisać takie rzeczy, tak zwyczajnie względem siebie(usunięte przez administratora)

Małgorzata DZ

Pewnie jak zdrowy, normalny człowiek zgłosiłabym sprawę na policję, założyła sprawę i czekała na wyrok czując się bardzo źle w takiej sytuacji. Ale robiąc samosąd czulabym się jeszcze gorzej. Nikt nie ma prawa takich rzeczy robić. Nie pasuje takie prawo to można się wynieść do krajów mniej cywilizowanych... Zresztą trochę świat się poprzewracał, za potrąconego psa lincz, za zabicie człowieka obojętność... Nie tędy droga... Poza tym jeśli uważasz, że tego typu mowa nienawiści jest odpowiednia to chyba na nic moje argumenty....

betu
@Małgorzata DZ

Tak uważam, że tego typu mowa nienawiści jest jak najbardziej ok z tego względu, że gorsza o czegoś takiego jest tylko znieczulica. A co do tego, że za przejechanie zwierzęcia w sieci grozi większy lincz niz za zabicie człowieka, to myślę, że dość wyraźnie i dosadnie zostało wyjaśnione dlaczego tak jest. Jesli Pani nie rozumie to powtórzę, jest tak dlatgo bo zwierzę nie ma najmniejszych szans zeby sie obronić! Człowiek ma taką szansę, a zwierze jest totalnie bezbronne, a do tego bardzo ufne w stosunku do ludzi więc tym bardziej nie rozumiem przejechania tego psiaka z pełną świadomością i premedytacją. To jest bestialstwo, brak uczuć, brak jakichkolwiek pohamować i empatii.

Gosia
@betu

Tak,masz całkowitą rację.

Aneta

Unikać tego!!!!

Nomener

NIE POLECAM! Nie dość, ze partacz jakich mało to jeszcze nie odbiera telefonów! Po zapytaniu za ile będzie i dlaczego się spóźnia usłyszałem „omijam żaby” tfu pluje na ludzi takiego sortu.

rty

Tak się nie robi :(

Jan-1975

Bardzo dobrze napisane!

Ania

Nie polecam nikomu. Robota źle zrobiona, Pan bardzo lekceważąco podchodzi do sprawy, w dodatku trudny kontakt.

M
@Ania

A co u Ciebie robił ten człowiek? Co tak źle. Zrobil?

Magda

Partacz. Nie polecam

Niezadowolony klient

Nie polecam ! Najgorszy spawacz w okolicy ( jak nie na świecie ) już moja niewidoma babcia by lepiej zespawała. Fuszerka jakich mało i to za miliony. Zepsuje najprostszą robotę... (usunięte przez administratora)Strata pieniędzy...Odradzam tą „firmę”.

Koper
@Niezadowolony klient

(usunięte przez administratora) tu się ocenia pracodawców a nie to jak została wykonana usługa. Widać, że ukończyłeś max podstawówkę...

A czy to ważne

Opinie są w stu procentach pomocne(usunięte przez administratora)

Do tego który prawie zabił psa

Opinie które się tu znalazły jak najbardziej są wskazane, aby ostrzec przyszłych klientów z jakim człowiekiem maja do czynienia. Ja np nigdy nie chciałabym mieć nic wspólnego z człowiekiem, który rozjechał psa z premedytacją. A co do tego co piszesz, że pies mógł być agresywny to trochę robisz z siebie pośmiewisko wypisując te głupoty, bo nagranie wyraźnie pokazuje, że pies leżał spokojnie na ulicy nikomu nie robiac krzywdy. A ten zwyrodniales który go przejechał powinien był zawiadomić schronisko o błąkającym się po stacji osie skoro już mu tak bardzo piesek przeszkadzał i był niby agresywny. Jak twoja żona jest agresywna to też ją przejeżdżasz samochodem później??

NOWY
@Do tego który prawie zabił psa

Zauważ, że jako jedyny nikogo tutaj nie wyzywam, więc ciekawe skąd wnosisz o mojej rzekomej agresywności ? Pracownicy stacji już powinni to zrobić zanim pies został poszkodowany. O tym co było na filmie już pisałem i widać winę kierowcy a filmu sprzed zdarzenia nie ma. Opinie jak najbardziej zamieszczajcie typu: nie dotrzymywanie terminów, fuszerka itp. ale groźby karalne to już przesada.

mec. Piotr Lesiak

Szanowni Państwo, sugeruję wstrzymać się z groźbami adresowanymi w kierunku właściciela firmy. Na tą chwilę posiadamy już bazę ponad 150 adresów IP, z których miała miejsce próba szykanowania Pana (usunięte przez administratora). Każdy adres został uzyskany przez naszą kancelarię na wniosek pokrzywdzonego i każdy z autorów zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

NOWY
@mec. Piotr Lesiak

Bardzo dobrze :) nikt z was nie ma prawa robic samosadow

Ja
@mec. Piotr Lesiak

Pisząc o faktach nic nikomu nie grozi. Proszę nie straszyć ludzi.

Marcin
@mec. Piotr Lesiak

Ale się zestrachałem ????????

Nauczycielka
@mec. Piotr Lesiak

Jaki pokrzywdzony ???? Ten osobnik, ktoreg Pan broni popelnil przestepstwo ! Zamiast placic Panu powinien zaplacic za leczenie pieska.(usunięte przez administratora)

Do tego który prawie zabił psa
@mec. Piotr Lesiak

Posiadają se pan. Na szczęście sprawca tego potwornego czynu jest tutaj agresywny i obraża innych ludzi, więc może my zajmiemy się jego adresem IP?

Karolina

Nie polecam

Czaja

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Kachniarz Dam-Spaw - Topórek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Damian Kachniarz Dam-Spaw
1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 57 lok. 2