CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU ``PARTNER`` SP. Z O.O.

Adres: Henryka Sienkiewicza 4, 56-120 Toruń

NIP: 9880190172 KRS: 0000049551

CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU ``PARTNER`` SP. Z O.O.
0 0 6 1

Opinie o CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU ``PARTNER`` SP. Z O.O.

Filtruj opinie po kryteriach:

Teresa
 Opinia

Do tej pory nie pisaliście nic na temat pracy w CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU ``PARTNER``. Czym spowodowany jest brak Waszych komentarzy? Może jednak ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy chciałby napisać coś o współpracy z tym pracodawcą? Chętnie dowiem się, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w tym miejscu.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
admin
 Opinia

Wiesz coś ciekawego o firmie CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU ``PARTNER`` SP. Z O.O.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU ``PARTNER`` SP. Z O.O. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM WSPIERANIA BIZNESU ``PARTNER`` SP. Z O.O.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.