Opinie o Synergiagroup Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Synergiagroup Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Synergiagroup Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synergiagroup Sp. z o.o. w Oborniki Śląskie

Konsultant Roku Nowy wpis

Bzdury tutaj wypisują. Firma 3 x na tak: 1. dobre zarobki bez problemów z wypłatą, zawsze terminowo, 2. elastyczny czas pracy, realizuję audyty u klientów, sam ustalam terminy wyjazdów, 3. jasny, przejrzysty system pracy, wszystko dograne. Polecam!

Dominika Nowy wpis

Cześć zaniepokoiły mnie wpisy tutaj że nie ma tam szans na regularną wypłatę, co jest dla mnie absolutnym brakiem szacunku do osoby zatrudnionej, jeśli nic się nie zmieniło to naprawdę nie ma chyba po co prawda? Jak to teraz wygląda proszę o szybką odpowiedź nie będę marnować czasu na firmę która nie płaci jeśli tak jest!!!

Adam P. Nowy wpis
@Dominika

Dzień dobry, mnie natomiast zaniepokoił fakt, że ktoś podszywa się pod mój nick jako były pracownik. Coś z tym portalem chyba jest nie tak. Słyszałem zresztą, że to sam GoWork wpisuje różne, często też negatywne, opinie, aby nakręcać ruch na swoich stronach i zwiększać swoją widoczność. W temacie poniższego wątku wyjaśniam, że współpracuję z firmą Synergiagroup od kilku lat, więc nie jestem byłym pracownikiem. Wynagrodzenia za wykonywane działania wypłacane są w terminie i nie ma w tym temacie żadnych opóźnień. Miła atmosfera, praca w zespole i wsparcie osób zarządzających przy trudniejszych projektach to najważniejsze pozytywy pracy z Synergiagroup. Firma jest rzetelna, nastawiona na współpracę z osobami, którym chce się pracować i widzą wspólny cel. A tak na przyszłość nie życzę sobie podszywania się pod moje wpisy, ktokolwiek to czyni w złej wierze, bo jak widać Internet tak, jak papier "przyjmie" każdą bzdurę.

Grażyna Nowy wpis
@Adam P.

Chyba za takiego coś można pójść do sądu jeśli ktoś się podszywa? To chyba karalne nawet jakoś jest? Widocznie trafił się ktoś mocno niezadowolony z firmy i musiał pobawić się w lekki hejt. Co takiej osobie to dało? Nie wiem, ale jak widzę nie rozumiem ludzi czasami. Bardzo zachęcająco brzmi to, że firma jest tak rzetelna. Czy trudno aktualnie jest się do niej dostać?

Czy w Synergiagroup Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Adam P.

W tej firmie mają problem, żeby raz w miesiącu wypłaty realizować....

Dominika
@Adam P.

Serio? To po co iść jak nie ma pieniędzy za prace, czemu Wy tam jeszcze jesteście.. to od niedawna jakiś kryzys czy oni tak już dłużej?

Adam P.

Szanowni Państwo, teraz to już jestem pewien, że organizacja gowork usuwa permanentnie pozytywne wpisy na temat pracodawców ja sam osobiście wykonałem 2 wpisy z czego pozostał tylko jeden z dnia 05.02.2020 natomiast ten z dnia 12.03.2020 został usunięty. Ponadto wiem że firma z którą współpracuję wykonała co najmniej 3 dodatkowe wpisy których już niestety nikt nie przeczyta ponieważ zostały usunięte. Organizacja gowork jak widać pozostawia tylko wpisy negatywne kreując czarny PR firm, ciekawe co ma na celu taka polityka??? Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Synergiagroup Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
SYNERGIAgroup

Nawiązując do wszelkich rzekomych nieprawidłowości, o których wspomina "były pracownik" Pani Katarzyna, chcielibyśmy poinformować, iż w ostatnim czasie w naszej firmie została przeprowadzona kontrola realizowana przez Państwową Inspekcję Pracy. Kontrola została przeprowadzona w związku ze złożoną przez Panią Katarzynę skargą. Kontrola nie wykazała nieprawidłowości, o których wspomina "były pracownik". Kontrola obejmowała weryfikację wszystkich obszarów spraw pracowniczych osób obecnie zatrudnionych w firmie oraz tych osób, z którymi firma już nie współpracuje (m. in. akta osobowe, realizacja płac, rozliczanie czasu pracy i in.). W związku z powyższym chcielibyśmy rozwiać wszelkie wątpliwości osób chcących współpracować z Synergiagroup: jesteśmy firmą, która w swoim priorytecie ma poszanowanie pracownika oraz jego praw. Jednocześnie chcielibyśmy gorąco podziękować osobie wnoszącej skargę za to, że mogliśmy potwierdzić iż firma działa zgodnie z prawem.

Adam P.

Witam jestem Adam i współpracuję z Ewą, Mariuszem i Basią już od ponad 2 lat. Nie jestem zatrudniony jako pracownik lecz mam swoją działalność (tak jest mi wygodniej). Nigdy w czasie naszej współpracy nie spotkałem się z przedstawionymi poniżej opisanymi niedogodnościami, wręcz przeciwnie bardzo mnie zaskoczyły gdyż znam właścicieli od całkiem innej strony. Zawsze gdy potrzebuję pomocy przy projekcie który realizuję, taką pomoc otrzymuję. Faktyczne usposobienie Właścicielki jak piszecie Państwo nie jest takie jak w opisie, raczej powiedziałbym że jest to osoba pogodna, miła i zawsze służy pomocą. Co do osób z którymi współpracuje/współpracowała to nigdy nie słyszałem o "Józefinie". Kojarzę imiona: Dorota, Ania, Iwona, Krzysztof i chyba Katarzyna (wszystkich niestety nie poznałem). Chciałbym tylko powiedzieć, że współpraca z firmą Synergiagroup to dla mnie naprawdę fajna sprawa, nigdy nikt mi tyle nie przekazał. Za co dziękuję Ewie i Mariuszowi (bardzo rozsądne podejście do systemów zarządzania). Pracę w tej firmie polecam i myślę że nie tylko ja tak sądzę. A poniższe wpisy świadczą chyba o dużej frustracji konkurencji lub osoby która chce stworzyć bardzo zły PR. Pozdrawiam Adam P.

Czy w SYNERGIAgroup są paczki/bony świąteczne?

Józefina

Paczki- chyba do wręczenia właścicielom firmy :-) Bida z nędzą... Zanim się zdecydujesz aplikować poczytaj poniższe wpisy właścicielki firmy- takie pyskówki są codziennością. Zero wsparcia, planowania, szkoleń... Za to wyzwiska, krytyka, straszenie to chleb powszedni... Praca dla ludzi o bardzo mocnych nerwach. Kompetencje tylko utrudniają realizację zadań, właściciele wiedzą wszystko lepiej. I potem będziesz się wstydzić u klienta ;-)

(usunięte przez administratora)Gdzie ten wspaniały zespół, o którym mowa we wpisie? Przecież z większością byłych pracowników i współpracowników firma jest w konflikcie. Ale do rzeczy… Podczas rozmowy kwalifikacyjnej(usunięte przez administratora) leją wodę o rzetelności , szerokich możliwościach rozwoju, budowaniu relacji w zespole i wychodzeniu naprzeciw wymaganiom klienta. Wynegocjowana stawka jest później przy podpisaniu umowy obniżana, a wyrównanie proponowane jest w formie rzekomej premii, na którą nie sposób zasłużyć. Szkolenia dla nowego personelu to fikcja, polegają na przekazaniu normy czy standardu, z którymi należy jak najszybciej się zapoznać, bo w najbliższym możliwym terminie jest już wdrożenie systemu jakości u klienta. Firma niestety wdraża nawet te systemy jakości, z którymi dotąd nie miała do czynienia.(usunięte przez administratora)Na rozpoznanie wymagań klienta, przeanalizowanie stanu zaawansowania dokumentacji oraz szkolenie u klienta jest jedna wizyta. Jeżeli korzysta się ze swojego samochodu, to pech., bowiem rozliczanie delegacji odbywa się na mocy zasad ustalonych przez właścicielkę Synergiagroup, na przykład kilometrówka liczona jest na podstawie spalania silnika, a za bilety parkingowe niestety samemu trzeba płacić. Konsultacje telefoniczne z klientem nie są traktowane jako praca i za ten czas firma nie płaci. System home office polega na pracy po 16 godzin dziennie, na własnym sprzęcie, za co firma nie płaci. Czas na opracowanie dokumentacji systemu jakości to 2-3 dni, ale robi się to na zasadzie kopiowania dokumentacji od innego klienta, więc tutaj wystarczy posiadać umiejętności sprawnego kopisty, ale i tak są to ekstremalne terminy. Sama dokumentacja nie jest dopasowywana do specyfiki i charakteru działalności danej firmy, jest niezrozumiała i przepełniona sloganami. Powoduje to konieczność ciągłych konsultacji i wyjaśnień, za co Synergia pobiera dodatkowe opłaty.(usunięte przez administratora)

SYNERGIAgroup

Szanowna była pracowniczko, nasza firma jest otwarta na wszelkie merytoryczne, zarówno pozytywne, jak i negatywne sugestie zarówno od obecnych, jak i byłych pracowników. Rozumiemy, że jako były pracownik naszej firmy od 2 dni, czujesz się rozżalona i nieusatysfakcjonowana zaistniałą sytuacją, ale to nie jest powód, aby zamieszczać na forum nieprawdziwe informacje o naszej firmie, z którą jeszcze tak niedawno chciałaś współpracować, podpisując umowę o kontynuacji współpracy. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie zatrudniania pracowników, rozliczamy prawidłowo delegacje i koszty wykorzystywania prywatnego samochodu w podróżach służbowych. Sytuacje, kiedy pracownicy korzystają z własnych środków transportu, to zdarzenia incydentalne, zawsze wcześniej konsultowane z pracownikami. Do dyspozycji pracowników mamy sprawne samochody służbowe, z których pracownicy mogą swobodnie korzystać, np. w przypadku kiedy realizują podróż służbową ze swojego miejsca zamieszkania. Wynagrodzenia wypłacane są zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniami pracownika, określonymi na początku współpracy. Ponadto przyznajemy premie za zaangażowanie w realizowane projekty. Praca konsultanta wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi, o czym informujemy zawsze przyszłego pracownika na rozmowie kwalifikacyjnej tak, aby sytuacja była jasna dla obu stron. Najczęściej są to wyjazdy jednodniowe, niektóre z nich trwają ok. 4 – 6 godzin w 8 godzinnym dniu pracy. Po krótkim wyjeździe pracownik nie jest zobligowany do powrotu do biura. Ponadto w zamian za dłuższe wyjazdy oferujemy możliwość wykonywania części pracy w systemie Home Office. Nowym pracownikom zapewniamy na starcie odpowiednie przeszkolenie i wsparcie osób bardziej doświadczonych, gdyż każdy projekt realizowany przez naszą firmę jest inny z tego względu, że realizujemy wdrożenia w firmach Klientów, a przecież każda firma jest inna i potrzebuje innego zakresu naszych działań i naszego wsparcia. Oko doświadczonego konsultanta bez problemu dostrzeże, że w nie ma dwóch takich samych dokumentacji przygotowanych przez SYNERGIAgroup. Ponadto każdorazowo przed wysłaniem dokumentacji do Klienta, jest ona weryfikowana pod kątem jej adekwatności i zgodności ze sposobem funkcjonowania firmy Klienta. Wszelkie próby obejścia wdrożonych w SYNERGIAgroup procedur w postaci kopiowania dokumentacji są negowane. Nowi pracownicy otrzymują również pomoc praktyczną w postaci uczestniczenia jako słuchacz w audytach wewnętrznych lub certyfikujących, realizowanych u naszych Klientów. Nasze biuro zlokalizowane w Obornikach Śląskich jest przyjazne pracownikom. Większość projektów i tak realizujemy u naszych Klientów, a nasi konsultanci są nie tylko z okolic Obornik Śląskich, czy województwa dolnośląskiego, ale również z innych regionów Polski. Nasze wartości to praca zespołowa, zaangażowanie i kompetencje Zespołu SYNERGIAgroup. Kierownictwo firmy posiada kilkunastoletnie doświadczenie w systemach zarządzania, zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych. Ponadto właściciel firmy posiada dyplom doktora nauk ekonomicznych oraz z racji przebywania w Stanach Zjednoczonych biegle posługuje się językiem angielskim. Wśród osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu poszukujemy zaangażowania oraz umiejętności pracy w zespole. Atmosferę w firmie tworzą dwie strony: pracownicy oraz kierownictwo firmy. Jeżeli pracownik nieustannie dąży do konfliktu, wówczas nie ma możliwości osiągnięcia dobrej atmosfery sprzyjającej pracy zespołowej. Dostrzec można, że poniższe wpisy nacechowane są dużą dawką emocji oraz zawierają nieprawdziwe informacje, co wynika z faktu, że wpisy te są umieszczone przez osobę, z którą firma SYNERGIAgroup nie chciała kontynuować współpracy. Trzeba tylko sobie zadać pytanie: „Dlaczego?”. Oczywistym jest przecież fakt, że żaden pracodawca nie rozstaje się z wartościowymi pracownikami.

Były klient

Niestety jestem klientem tej firmy i nie polecam współpracy z ta firmą. Po pierwsze Pan ciągle czegoś zapominał, po drugie dostałem fakturę za usługę, której u mnie nie wykonano. Zastanów się dwa razy nim podejmiesz decyzję.

Głos rozsądku cz.1

Mam nadzieję, że ten wpis przeczytają głównie osoby, którym przyszło do głowy aplikować do firmy Synergiagroup siedziba w Obornikach Śl.Firma składa się z 2 osób: właścicielki i prezesa plus pracownik(usunięte przez administratora) ROZMOWA KWALIFIKACYJNA w miłej atmosferze, co chcesz to Ci obiecają rzeczywistość jest jednak inna. Zacznijmy od warunków: pieniądze średnie a przy rozliczeniu i tak się okaże, że coś Ci ucięli (usunięte przez administratora) GODZINY PRACY na rozmowie dowiesz się, że wyjazdów jest kilka w ciągu miesiąca i blisko TO NIEPRAWDA. Firma nie ma dużo klientów na terenie województwa dolnośląskiego tylko większość jest z północnej części. Wynika to z braku umiejętności dot. pozycjonowania strony www która jest widoczna wszędzie tylko najsłabiej w okolicy Obornik, stąd trzeba wyjeżdżać i to na długo.(usunięte przez administratora) iemnym rogu można było dostać depresji.

Zostaw merytoryczną opinię o Synergiagroup Sp. z o.o. - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w Synergiagroup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synergiagroup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synergiagroup Sp. z o.o.?

Synergiagroup Sp. z o.o.
  • Trzebnicka 68