Opinie o korona II w Pęgów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie korona II. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie korona II o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o korona II w Pęgów

Wojtek Nowy wpis

Dawno nie było żadnej rekrutacji, wiecie dlaczego ?

kaiko Nowy wpis

O jakiś ofertach pracy warto dowiadywać się bezpośrednio u nich, bo nawet nie było prowadzonej żadnej rekrutacji.

RanoNatrawie Nowy wpis

Brak informacji o rekrutacji, strona internetowa zamnięta. Pogasły żarówki w lampionach ? Z chęcią poszedłbym pracować do Korony, ale niestety jestem z Opolszczyzny, tej najbliżej Czeskiej Republiki. Aktualnie jedna z firm z tego terenu prowadzi rekrutację Handlowców :) Święta ta firma :) PS.Pozdrawiam byłych pracowników korony ;p

RanoNatrawie Nowy wpis

I co działa ta korona czy nie ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w korona II odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
aaa

Ja mogę powiedzieć, że wypłaty zawsze były na czas, może nie adekwatne do umiejętności, ale były. Doświadczenie duże, a wręcz wielkie, które mogę teraz wykorzystać w dalszej karierze. Co do szefa szef jak szef ciężko o dobrego, miłego sprawiedliwego, choć akurat było z nim bardzo ciężko się porozumieć, ale bywały też czasami miłe chwile. Jednak uważam, że jak dla mnie szkoła życia. Nie tylko ze względu na szefa ale też ze względu na pracowników, z którymi też bywało ciężko dojść do ładu i składu. A co do handlowców to czasem chcieli się pozabijać o jabłko, bo brakowało towaru a klientów mieli i prowizje od sprzedaży.

Były

Firma Korona jest jak każda inna, ma swoje plusy i minusy. Większość z Was pracowała tam latami, nabyła umiejętności, które teraz mogą wykorzystać w nowej pracy / pracach i są to niemałe umiejętności a zdobyliście je również dzięki tak opluwanemu tu szefostwu, przypomnijcie sobie co wiedzieliście na początku współpracy a co na końcu i na ile to pomoże Wam w przyszłości. Więc może nie była to firma "samo zło" jak sporo wpisów to pokazuje. Nie wiem czy ma sens wylewanie pomyi z jednej strony na drugą i licytacja kto gorszy. Dlatego podsumowując niech Koronie wiedzie się jak najlepiej i byłym pracownikom podobnie.

aż mnie rwie

Lampion milcz i nie kłam na foruhm

roki balboa

Pracowalem w tej dziwnej firmie kilka lat temu .atmosfera w biurze byla oki do czasu jak nie wlazla na strych wiedzma zwana super han .Wg mnie to jej moze podziekowac wojtus ze mu sie firma rozjeb ... Milo wspominam rozliczenia premii .do tej pory mam sprawe w sadzie - brak słów.

Czarna wdowa

Mądry człowiek olałby wpisy pod swoim adresem ale widac, że ktoś tutaj ciągle próbuje się tłumaczyć. A jak mowi madre przyslowie " winny sie tłumaczy"... Byłem pracownikiem firmy! Zabronicie mi wyrażać swoje opinie?! Czy ktoś z obecnych tu dyskutantów wypowiedział się w imieniu obecnych pracowników?! Była tylko sugestia, iż oni się boją! Póki co, głupim tłumaczeniem się, dajecie pożywkę dla tych, których to kręci! Czy te wpisy są pełne nienawiści, czy kłują prawdą w oczy?! Ciągłe oskarżanie byłych pracowników... i wrzucanie ich do jednego worka... może warto jednak zastanowić się nad sobą! Bo w każdym bądź razie, te opinie nie wzięły sie znikąd! A firmie Korona życzę powodzenia! Niech się wiedzie jak najlepiej...

B

Niestety , historia pokazuje, że i w najlepszym królestwie znajdują się zdrajcy, którzy z zawiści i żądzy zysku zdolni są do tego aby wbić nóż w plecy. Skoro było tak źle, to czemu "byli pracownicy" to ludzie z kilkunastoletnim w KORONIE stażem pracy ......? A może było za dobrze, za łatwo, za lajtowo, za dużo czasu na papieroski, ploteczki, kombinowanie? Błędem właściciela było zbytnie zaufanie do przyjaciela, kolegi....., z których żaden nie potrafił powiedzieć prosto w oczy: rezygnuję z pracy bo mi się nie podoba styl pracy (WSPÓŁPARCY). Ci co odeszli nie wspominają zdezorientowanym czytelnikom tego forum, że sami stworzyli tę złą aurę wokół firmy KORONA, no i że odchodząc z firmy (na szczęście) ZABRALI ZE SOBĄ stworzony przez siebie (usunięte przez administratora) br /> Wierni, zajmijcie się więc swoimi "interesami", nie stać was na uczciwą konkurencję? tacy słabi jesteście? tak boli , że bez was KORONA jeszcze istnieje? Tak was to boli, że stale monitorujecie tę stronę i robicie pełnie nienawiści wpisy? I jakim prawem wypowiadacie się w imieniu obecnych pracowników?

Byli powładni

Był król, nie ma króla!!! Czas podać się do dymisji i to natychmiast! To jak funkcjonuje "królestwo" zależy jedynie od rządów danego władcy, jeżeli jest on nie ciekawy to tak samo jego królestwo niesprawnie działa i upada. Teraz nie tylko cały Pęgów się śmieje lecz cały ŚWIAT!!!

Czarna wdowa

Osoby, ktore pisza zle na temat tej firmy maja 100% racji! Czlowiek z takimi zasadami i z takim zapleczem profesjonalnych doradcow nie powinien zatrudniac ludzi! Oczernia ludzi ze go okradli i oszukali!? Szkoda ze sam o sobie niczego nie potrafi napisac!!! Przykład idzie z gory! Powodzenia! Na marginesie: strona ta jest po to aby pisac to co sie mysli o pracodawcy i nikt nie zabroni nam wyrazania swojej opinii! Szkoda tylko ze obecni, zastraszani pracownicy boja sie odezwac!

Czarna wdowa

Pytanie do Pelagii i innych zorientowanych:chciałem starać się w Koronie o pracę w charakterze handlowca lub przedstawiciela handlowego bo mam wiedzę i doświadczenie w tej branży oraz warunki tj np.samochód i dyspozycyjność lecz pojawiają mi się wątpliwości co do upadłości -czy Firma jest w stanie dżwignąć się z tego stanu? czy może padnie- pomóżcie,proszę .

Jacob

haha, jestem ciekaw czy negatywne opinie pisze hogatka, czy mario, może wspólnie... ("If you know what I mean"). Wpisy są w 90% pisane przez ludzi, którzy przez cały czas starają się doprowadzić do całkowitego zamknięcia firmy, specjalnie zamieszczają uwagi tego typu, byśmy nie mogli zatrudnić nowych pracowników. Zaczęli działać, w taki sposób już od początku zeszłego roku, firma funkcjonuje od ponad 18 lat, proszę spojrzeć kiedy pojawiają się pierwsze wpisy tego typu, przypadek, nie sądzę. To jest przykład, na ewidentny brak jakiejkolwiek moralności, wyhodujcie, sobie chociaż coś na wzór kręgosłupa. P.S. mario, stary... pamiętaj, nie mówi się "JESTE" :D

Fabio
@Jacob

Haha, kubuś, śmiesz zwracać komuś uwagę na pisownię, samemu zamieszczając 15 przecinków w 5-wyrazowym zdaniu? LOL

Kręgosłup Moralny
@Jacob

Skoro firma jest taka super, a pracodawca posiada w pełni wykształcony kręgosłup moralny należy zadać sobie pytanie dlaczego w tak krótkim czasie opuściło jej szeregi tyle osób?

Hania

Marcinie Noga Skoro tak dobrze miales w tej firmie i ją polecasz .to czemu sie zwolniles ?

Mario

w odpowiedzi dla postu Zosi Na głowie kwietny ma wianek W ręku zielony badylek A przed nią bieży baranek A nad nią lata motylek Dedykacja Kult - owej piosenki , od wielbiciela. Pozdrowienia od kierowców.

Lamperski Wojciech

Z jaka łatwością można wyrazić swoją opinię ukrywając się za anonimową maską. Kłamstwo , oszczerstwo i hipokryzję nie sposób zdementować przy tak 'szczerych opiniach ". Co prawda domyślam się kto się kryje za pseudonimem Luisa i Zosi , ale trudno dyskutować z ludźmi , którzy okradli firmę .

Pelagia
@Lamperski Wojciech

Czy to prawda,że Firma KoronaII jest w stanie upadłości? -jeśli tak to czemu ta informacja jest tak skrzętnie ukrywana?

Witam, pragnę zadać kłam niesprawiedliwym oraz fałszywym opiniom o firmie Korona II oraz nieistniejącej już firmie Hawomar. Podobne jak powyżej opinie może pisać tylko osoba nie mająca pojęcia o sensie wydzielania firmy transportowej z produkcyjnej - bezpieczeństwo w przypadku pijanego kierowcy powodującego wypadek z cennym towarem dla przykładu - przypadek który w jednej chwili niszczy całą firmę. Co do wypłat były zawsze na czas lub z lekkim poślizgiem nie dłuższym niż 5 dni i dotyczy to również kierowców, jedynie osoby mające uzasadnione podejrzenia przywłaszczenia palet/paliwa/pieniędzy (brak chęci wyjaśnienia salda paletowego - różne wpisy kierowcy i klienta odnośnie wymiany palet) miały wstrzymywane premie do czasu wyjaśnienia nieścisłości. Reszta kierowców pomimo ogłoszenia upadłości firmy transportowej miało oddane całość urlopów - czas na poszukiwanie nowego zajęcia, ewentualnie wypłacone ryczałty za niewykorzystany urlop, uregulowane delegacje oraz wypłacone pensje bez udziału Funduszu Świadczeń Gwarantowanych co spowodowałoby opóźnienie wypłat do 3m-cy. Dla każdego pracownika przewidziana jest umowa o pracę już na wstępie bez "śmieciówek". Co do samej pracy to wymagane jest zaangażowanie, nie ma miejsca dla bumelanctwa. W tej chwili po poważnych perturbacjach wynikiem których była m.in upadłość firmy Hawomar Korona ponownie staje na nogi i osobom, które włożyły w to mnóstwo swojej pracy należy się szacunek a nie współczucie. Firma daje mozliwości nauki nowych umiejętności więc jeśli ktoś jest zainteresowany pracą na stanowiskach biurowych lub kierowców polecam nie kierować się wyłącznie opiniami tutaj zamieszczonymi ale na miejscu przekonać się która strona ma rację. W razie pytań można pisać do mnie na maila: nogerman@poczta.onet.pl Z poważaniem Marcin Noga - zaopatrzeniowiec oraz logistyk w firmie Korona II oraz Prezes zarządu - dyspozytor w firmie Hawomar sp. z o.o.

Luis

Nie wiem czy to prawda ale pan (usunięte przez administratora)ogłosił upadłość

Zostaw merytoryczną opinię o korona II - Pęgów

korona II