Wintech Production Group Sp. z o.o.

Dąbie

Opinie o Wintech Production Group Sp. z o.o.

antoś

a teraz jeszcze gorzej w pracy same utrudnienia na nowej hali. a miało być tak fajnie.

potencjalna klientka

Masakra! Firma, która robi tak piękne rzeczy jedncześnie tak bezmyślnie naraża swój potencjał na upadek.Konkurencja nie śpi drodzy Panowie TYBURA . Niestety zarówno po stronie www jak i jakości obsługi klienta można jedynie stwierdzić iż właściciele chętniej czasspędzająprzy stolarce niż prowadzeniu biznesu. No tak :) jest kasa więc po co się starać, ale gdy się na to patrzy - serce krwawi drodzy panowie. Przykład : Dzwonie do nich by zapytać o coś gdyż od ponad tygodnia nie otrzymałam odpowiedzi na wysłanego maila i co ? Najpierw spędzam mase czasu na słuchaniu autosekretarki, która po zmarnowanym czasie informuje mnie ze jestem 2 w kolejce, wszystkie linie są zajęte -po czym zostaje rozłączona. Jesteście NAPRAWDĘ BEZNADZIEJNI!!!! ZERO SZACUNKU do klineta, tracenie cudzego czasu to jak widać standard i nikt się tym nie przejmuje. Może skoro macie wszystkich głęboko w D.... to może w ogóle zniknijcie z sieci ??????????? Po co tu jesteście??? aż się boję pomyśleć jaki koszmar muszą tam mieć pracownicy...

ADAM

Prawdziwy Kołchoz w którym zarobisz 1350.00 złotych i nigdy pieniędzy nie dostaniesz na czas.

Zostaw opinię o Wintech Production Group Sp. z o.o. - Dąbie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wintech Production Group Sp. z o.o.