counter
3 7 25 5 1
Baleron Nowy wpis

Jarek jest zwykłym chytrym kondonem oderwanym od wideł, do takich karma wraca drugiego zawału luj nie przeżyje

Junior Nowy wpis
Klient
@Baleron

Baleron!!!! jak byś miał jaja to byś się podpisał swoim nazwiskiem ,Pozdrowienia dla dziewczyny G,P czyli Moniki!

Monika Nowy wpis

Czy kierowcy maja przypisane samochody czy różnie jeżdżą ?

Żona byłego pracownika Nowy wpis

Zacznę od tego abyście nawet nie rozważali pracy w tej firmie. Ciągle nerwy stres o "gadżetach" nie wspominając. Zarobki jak na jazdy międzynarodowe kiepskie, najlepiej jakbyście jeździli non stop od poniedziałku do niedzieli. Brak szacunku do różnych świat itp. Ja nie poleciłabym tam pracy bo zdenerwowany mąż to zdenerwowana żona.

Zona pracownika

Mieliście Panowie rację:(teraz ja muszę myć zestawy i czyścić felgi bo inaczej nie dostanę na zakupy od jarka

@Zona pracownika

Cwaniaku miej odwagę podpisać się samodzielnie a nie pode minę się podszywasz !!!A jeśli myjesz te felgi to i super widać nie więcej nie potrafisz tylko myc te felg żeby na kawałek chleba zarobić!!!!Jak byś był na bieżąca a nie z palca sobie wymyślał bzdury ,wiedział byś że pracownicy mają obowiązek raz w miesiącu udać sie na myjnie,ale są na to za leniwi-więc nie pleć bzdur.Po za tym gł...... to nikt nie dogodzi zawsze znajdzie się jakaś m... że będzie sobie jęzor na człowieku strzępiła .Szkoda gadać nawet z taką k.....a jak ty.Jak ktoś mądry to nie będzie nawet czytał wypocin!!!!! Odczep się od tego Jarka tchórzu bo nawet nie masz odwagi stanąć twarzą w twarz z Jarkiem i mu to powiedzieć tylko na tym forum bezimiennie sie wypowiadasz i moim imieniu .WSTYD!!!!!!!!!

TakNie1
Sąsiad
@Żona pracownika

Ty wogole skonczylas szkole analfabetko?. Ostrzegam wszystkich kierowców przed tymi ludzi.

@Sąsiad

Skończyłam skończyłam -szkoda że to ty nie umiesz wstawiać liter w wykropkowanie miejsca -widać nie znasz alfabetu.

Burak z Dąbia
@Żona pracownika

Ty żałosna babo nie musisz sie tłumaczyć tylko wsiadaj za kolko i jazda :) haha zamiast na wakacje to Jazda ze zlomem :) co za familia :) lap za koło i sie (usunięte przez administratora) W czółko

@Burak z Dąbia

Żałosny to Ty raczej jesteś wyobraz sobie że nie raz błam za kółkiem i jak na facet to beczysz gorzej niż baba że trzeba troszkę po pracować parę guziczków po naciskać żeby rozładować .Myślał by kto że jazda ze złomem to wielki wyczyn,prowadzenie każdego auta ciężarowego wymaga skupienia,wysiłku ,uwagi,i wielu jeszcze szczegółów ,więc wez nie jęcz ,bo serio śmiać mi się chce .Wybrałeś zawód kierowcy ,a chciałbyś pracować po 5 dni w tygodniu i jeszcze po 8 godzin za kolosalne pieniądze,jeszcze w transporcie między narodowym .Widać że prawi jazdy zdawałeś w niedawnym czasie ,jak byś przeszedł prawdziwą szkołę jazdy to byś nie jęczał .Czym ty się chwalisz jak na faceta ,że łapiesz za kółko i jedziesz ,naucz się to kółko szanować bo ono ci chleb daje.Pozdrawiam

Jurek S.
@Żona pracownika

Nawet Pani nie wie z Kim Pani pisze:) tez mam firmę Transportowa i zatrudniam trzech Bylych pracowników co mieli zaszczyt pracować w Państwa Firmie :). Dwóch pracuje juz dwa lata, trzeci w sierpniu będze rok i poprostu miałem zaszczyt co nieco usłyszeć o Państwa metodach i traktowaniu pracowników :) Nie mam z Nimi żadnych problemów do Niczego Ich nie zmuszam, poprostu pracują i każdy jest zadowolony:) Dlatego śledzę to forum i Państwa rotacje Pracowników. Dlatego zawsze Muszą Byc Ci Źli, żeby lepsi mieli lepiej:) Pozdrawiam Jurek.

Tak2Nie
@Jurek S.

Panie Jurku to nie moja firma , mąż jest pracownikiem i na tej podstawie się wypowiadam o Jarku.Więc wiem że nie jest tak jak to jest opisywane.Gdyby tak było mąż już by dawno zrezygnował ,a proszę mi wierzyć że nie jest człowiekiem który zrobi coś w brew swojej woli a już na pewno gdyby był zmuszony .Chyba nie ma wielu ludzi o tak trudnym charakterze jak mąż .Więc śmiem twierdzić że po prostu ci byli pracownicy mówią o przeszłości a nie obecnym czasie .Jak było kiedyś nie wypowiem się ale teraz-nie tak się sprawy mają.Dla tego do szału mnie takie wypowiedzi doprowadzają.A to że szuka rzetelnych pracowników to chyba nic złego.Też ma wieloletnich pracowników i jakoś nikt nie narzeka tylko ci którzy kiedyś robili potrafią tak bredzić . Ma Pan racje że zawsze musi być tan doby i zły-ale może wystarczy dopisać ze kiedyś tak było.Śledzić a wiedzieć jak jest wewnątrz firmy to są dwie strony .Po prostu nie ma ten człowiek szczęścia do dobrych pracowników.Gdyby Panu pracownik przynosił straty i koszty zatrudniał by go Pan? Pozdrawiam

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Sąsiad

Ty lepiej nie denerwuj tego twojego Jarka, bo jak dostanie drugi zawał to wyladujesz w biedronce na kasie. Prymitywni ludzie, aż Was żal... Cos z wami jest nie tak skoro dodajcie nonstop ogłoszenia i szukacie kierowców.Juz możecie zapomnieć o starych dobrych czasach co wykorzystywaliscie kierowców jak tylko sie dalo (jazda na magnesie nonstop) TAKA PATOLOGIA W TRANSPORCIE JAK WY WYMIERA.... całe szczescie:)

Łysy

Pracowałem nie polecam, gonitwa, częste wyjazdy w niedzielę, płaci od frachtu bardzo słabo, nie ma swoich robót, wszystko z giełdy dlatego kierowcy po max 3 miesiacach odchodzą, ogłoszenie stale pojawia się na olx, podstawa najniższa krajowa, na spotkaniu oferuje dużo a zarobki porownywalne jak na kraju, problem z urlopem o l4 nie wspomnę, szef straszny (usunięte przez administratora) i sknerus, nie ma co liczyć na premie czy dodatki, dlatego nie ma kierowców

Tak4Nie1
@Łysy

Panie Łysy a dla czego Pan nie wspomniał że Jarek (usunięte przez administratora) na równi z pracownikami też jest kierowcą?Bzdura że ładunki są łapanką z giełdy bo praca na wywrotkach jest stała.Urlop każdy dostaje jak chce a niewykorzystane dni urlopowe są zrekompensowane ,owszem jak w większości firm podstawa podstawą ,ale jak sie dostaje kase za fracht plus dwie premie to juz Pan nie dodał.Wartość frachtu kierowca zna bo ma papiery ,więc nie trudno sobie obliczyć ile dostanie.Nawet z tym L4 Pan sie za galopował znowu oczerniając i pisząc nie prawdę.Nie wiem w jakim celu kieruje Pan ten stek bzdur na temat Jarka i jego firmy,ale jak jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak Pana opinia dla mądrego człowieka powinna sie nie liczyć.Obelgi i kłamstwa wyssane z małego palca no chyba że ma Pan duże dłonie?

Były driver
@Żona pracownika

W firmie są, bodajże 3lub 4auta i to cała flota, a ogłoszenie na Olx co miesiąc gdyby miał 40 aut i co jakiś czas,nowy szofer to jakoś można tłumaczyć,ale przy takim dorobku szukać kierowcy??po pierwsze jakie frachty?kto w firmie widzi zlecenia,jakie papiery widzi? zresztą czy w Polsce to legalne płacić za frachty? dlaczego nie ma diet,skoro prawo tego wymaga,wszystko do czasu, rozumiem że na negatywne opinie,ktoś bliski próbuje firmę bronić licząc na to że jakiś szofer się znajdzie,ale w naszym środowisku i w okolicach czyli w Będzinie,firmy sa naprawdę znane i nic tu nie da tłumaczenie ich,po co ? przecież kierowcy się znają Czas w firmie zatrzymał się,a chcąc mieć dobrych kierowców trzeba o nich dbać,tym bardziej w tak małej firmie

Żona pracownika

Mam wrażenie że Panowie piszący tak negatywne opinie chcieli by siedzieć wygodnie w fotelach a kasa niech sama wpływa na konto.Chciało by sie pobalować ,poszaleć ale pracować minimum.Widać że nie dostali nigdy op tyłkach od pracodawcy i teraz nie mają skali porównawczej-co znaczy wredny szef.Życzę in tego żeby dostali sie w łapy firmy gdzie człowiek jest tylko maszyna do zarabiania pieniędzy,a wtedy będą płakać gorzkimi łzami za tak nieuzasadniane opinie.Jeśli są chętni do tej pracy niech sie sami przekonają ,jak jest a nie słuchają tych bezsensownych wywodów nieszczęsnych furiatów.

TakNie

Zaś szuka kierowców!!!! Proszę poczytać opinię o firmie adriano z Zawodzie-Debie a wszystko będziesz wiedzieć:) omijać z daleka to rodzeństwo to gorsza zaraza od gangreny!!!

Tak3Nie
@Były pracownik

Zdaje sie że to opinia o firmie Jar-Trans a nie o Adriano więc po co wypowiada sie Pan na forum o innej firmie?To ma być opinia Jar-Transu! I jakakolwiek porównywalność tych firm jest bezcelowa każdy z ich kieruje swoją firmą jak uważa i nic do tego komuś.Gangrena to raczej z Pana a nie z Jarka :-)!

Gp

Dobra firma nie ma problemu z robotami i kasą, polecam każdemu kto chce zarobić za 4 dni w tygodniu 7000

Wiesiek
@Gp

Ty masz nie zla wyobraźnię:)haha U Jarka jak bys skończył w czwartek to jarek nie przeżył by drugiego zawału :)

Tak5Nie

@Wiesiek

No już sama forma wypowiedzi o szefie świadczy o Pana kulturze !Nie zależnie od panujących stosunków między Panem a Jarkiem w trakcie pracy wypowiadając sie o szefie należało by dopisać krótkie Pan bo mimo wszystko to jest szef ,może nawet i niewiele starszy czy nawet młodszy.Więc Pana postawa mówi sama za siebie nic dodać nic ująć słoma z butów wystaje .

Żona pracownika

Jakoś mi się nie chce wierzyć mój mąż pracuje u Jarka już długo sama też go znam i czytając opinie o tej firmie krew mnie zalewa !Jak ktoś chce rządzić właścicielem to może inie ma miłych słów potem dla niego.O urlopach sie wypowiadacie kończycie prace w piątek w południe,następna trasa zaczyna się w niedziele po północy to już raczej poniedziałek i nic was nie obchodzi czy cos jest do zrobienia przy aucie i kasę dostajecie na czas, Przyjmując sie do pracy macie otwarcie powiedziane jak wyglada wynagrodzenie.TO po jaką cholerę psujecie chłopinie opinie skoro wiem że cały Pan Wiesiek i Łysy a nawet były prac wyssali sobie z palca swoje dyrdymały.Czy wy pracujecie czy nawet pracowaliście u Jarka czy jego brata że szafujecie tak negatywnymi słowami.?Jak sie nie umie rozmawiać tylko chciało by sie ustawiać szefa to potem tak jest że słoma z butów wystaje bo najlepiej wypowiedzieć sie za plecami a nie w prost.Przecież Jarek nikomu kajdanek na ręce nie zakłada jak się nie podoba to zawsze można poszukać sobie lepszego pracodawcy!POWODZENIA oczerniacze !!!

C. D. N

No tak... Dwóch braci... Tylko który jest lepszy od drugiego.... Adriano to firma z 18 - letnim doswiadczeniwm więc uważam że On ma większe doświadczenie i jest lepszym pracodawca. Wszyscy chcemy zarabiać jak i szef tak i kierowca. Wkoncu razem gramy do wspólnej bramki. Szefie szanuj swoich pracowników tak samo jak chcesz żeby szanowali Ciebie. Dobry szef to dobry pracownik. Oddany, sumienny i szanujący swoją pracę... Naucz się słuchać swoich pracowników tak samo jak chcesz żeby słuchali Ciebie. Pozdrawiam firmę Adriano.

TakNie

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Grela Jarosław Jar-Trans w mieście Zawodzie-Dąbie? Czekamy cały czas na nowe informacje od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Grela Jarosław Jar-Trans - Zawodzie-Dąbie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad