3 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 5223280401 REGON: 527150533

Adres: Dziupli 12, 02-454 Warszawa

Opinie o SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ja również z ręką na sercu mogę polecić te firmę. - firma bardzo potrafi docenić pracownika - jest sporo integracji, imprez organizowanych w 100% przez firmę - służbowe delegacje również są, nawet zagraniczne, na pewno bardzo kształcące - wiele benefitów ale nie będe się rozpisywać bo to indywidualna sprawa;) na pewno sporo osób ma zapewnione służbowe samochody/telefony/laptopy - szkolenia również są, wewnętrzne i zewnętrzne, a tych wewnętrznych poziom jest coraz bardziej podwyższany, bo firma dba o to żeby pracownicy byli specjalistami - przede wszystkim mam na myśli wiedzę produktową, wszelkie substancje chemiczne w produktach, która na co pomaga itp. oraz wiedzę na temat budowy zęba, chorób w jamie ustnej itp. Mi bardzo dobrze się tu pracuje.

Av

Super firma świetna atmosfera, dobre zarobki, pracuje tu kilka lat i nie mam zastrzeżeń, wszyscy w tym szef bardzo wyrozumiali :)

Kaśka

Polecam wszystkim prace w Shop Dent. Jest świetna atmosfera i fajne zarobki. Ciężko jest się do czegoś przyczepić. Pozdrawiam całą shopdentową ekipę!

Xxx

Najlepzsze miejsce do pracy! Atmosfera wcale nie jest sztuczna, każdy jest dobrze nastawiony i przyjazny. Ale wiadomo nic nie przychodzi od razu, na dobre stanowisko w firmie trzeba sobie zasluzyc swoimi umiejetnosciami i zaangażowaniem. Firma inwestuje w pracowników, jak tylko chcialam sie z czegos doszkolic to mnie wysylali na zewnetrzne szkolenia. Placa tez niczego sobie a szef bardzo wyrozumialy i z kazdym pracownikiem jest na Ty. Jakosc szkolen wewnetrznych w firmie tez jest na wysokim poziomie. Gorzej mogą czuc sie pracownicy punktow sprzedazy, glownie studenci, ktorzy przychodzą do shop-dentu jako do swojej pierwszej pracy i wymagaja niewiadomo czego, nierzadko od razu, a logiczne ze pracownikowi placi sie wiecej za jego umiejetnosci czym nie jest w stanie pochwalic sie calkiem nowy pracownik. Co nie zmienia faltu, ze jeśli taki student sie stara, to ma spore szanse na docenienie i lepsze stanowisko w przyszlosci. Na koniec wspomne raz jeszcze o atmosferze, ktora jest wręcz rodzinna. Integracji pracownikow jest bardzo duzo i wszelkie imprezy jak urodziny firmy czy wigilia firmowa są na prawde cudowne. Nigdzie nie spotkałam się z takim przyjacielskim podejściem, jesli ktos uwaza ze firma zmienia sie w korporacje to chyba tylko dlatego, ze ilosc pracownikow ciagle wzrasta...co jest normalne. Raz jeszcze serdecznie polecam!

Temat bardzo dziwny, ponieważ rekrutuje WM Brands sp. z o.o., ale pokój i firma brandowana na Shop-Dent, sklep WM Brands pod nazwą Seysso nie istnieje, sklep Shop-Dent istnieje i sprzedaje i … ma swojego ecommerce managera. Całe WM Brands to jeden pokój w firmie (nie jestem pewien czy jeden czy więcej). Generalnie w trakcie rozmowy dziwne podchody czy w razie konieczności nie poprowadziłbym również Shop-Dent w ramach tej samej umowy (chyba się chcą pożegnać z obecnym managerem, który tam siedzi). Oczywiście ani słowa o drugiej umowie w takim wypadku, po prostu dwa na raz. Umowa tylko B2B, nie ma szans na rozsądną stawkę na umowie o pracę. Na grupach ecommerce widziałem ostrzeżenie przed nawiązywaniem poważnej współpracy z tą firmą (pewnie od bieżącego ecom managera z tej drugiej firmy albo od poprzedników), sam również oceniam temat niepoważnie, nie ma sklepu, nie ma wiedzy ecom wśród osób rekrutujących a biorą się za temat. Zamieniłem dwa słowa na recepcji po lekturze gowork i faktycznie zdarzały się rysowania samochodów na ulicy przed firmą tak jak piszą na forum tutaj. Generalnie nie biorę tematu i odradzam innym. PS Widać na oko jak sobie sami słodzicie postami tutaj a nieliczne negatywnie oceniające firmę (aczkolwiek kulturalnie i rzeczowo) są zakrzykiwane jak była już opozycja na TVP Info przed wyłączeniem tego szlamu więc wielki minus też za to, że nie ma otwartości na krytykę. Aha, siedziba firmy w domu jednorodzinnym na Włochach, brak parkingu.

Bardzo ogólne, w 80% dotyczące sposobu współpracy po podpisaniu umowy. Sklep na dzień dzisiejszy nie istnieje. Część pytań zaczepiające o sferę prywatną co nie jest ich sprawą i nie wiadomo czy powiedzieć „odwal się” czy „nie Twoja sprawa”. Dziwne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zadowolony pracownik :)

Ja mogę w 100% polecić tą firmę. Pracuję w niej już od kilku lat i jak do tej pory na prawdę nie mam się do czego przyczepić. Więc nie bardzo rozumiem te negatywne opinie. Firma bardzo docenia pracowików, wystarczy trochę przyłożyć się do powierzonych obowiązków a na pewno zostaje to wynagradzane! Wiadomo przecież, że do pracy idziesz pracować a nie przeglądać facebooka - jeśli nie umiesz dostosować się do wymogów i zachowania pewnych standardów wpływających na wysoką jakość obsługi klienta, to nic dziwnego, że pracodawca Cię nie docenia. W Shop Dencie jest pełen komplet benefitów - karta multisport, pakiet medyczny , nadgodziny rozliczane co do minuty a pensja na start jest na bardzo dobrym poziomie. Jeśli tylko się chce i pokaże się z najlepszej strony to juz po kilku miesiącach można liczyć na podwyżki oraz premie! Natalia - szkolenia są, oczywiście. Firma organizuje wyjścia na szkolenia dla każdego w kierunku jego wykonywanej pracy i podnoszenia kwalifikacji, często również wiąże się to ze zmianą stanowiska na wyższe i lepiej płatne. I tak, owszem, są organizowane super integracje - po to aby każdy w firmie czuł się dobrze a nie jak jakiś odludek, którego nikt nie zna. POLECAM!!

Natalia

Co jest powodem braku aktywności na forum? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy coś się zmieniło w kwestii zarządzania i organizacji w firmie? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w firmie Shop Dent o opisanie aktualnej sytuacji panującej u tego pracodawcy. @3/5, możesz jeszcze powiedzieć, czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zgadza się

Ocena 2/6 , najniższa krajowa , atmosfera w siedzibie może jest ok , natomiast nie ze wszystkimi . Towarzystwo lubi sobie popijać , organizacja tak jak już osoba poprzednia wspomniała jest do poprawy a ja bym dodała że jest tragiczna . Niestety dużo się przyczynia do tego kierowniczka wszystkich punktów od sprzedaży czyli Pani B. Mam mieszane uczucia , pracowałam tam ale zarobki , całość atmosfery(często bardzo sztuczna) , organizacja , wymyślanie żałosnych prezentów na dzień kobiet/ mężczyzn , niestety słabo . Firma robi się typową korporacją , wyścig szczurów i coraz bardziej nadęta atmosfera , zdecydowanie nie polecam.

3/5

Spoko praca dla studenciaków lub osób, które nie wiążą się z firmą na stałe. Jeśli chodzi o cały etat, zarobki są bardzo niskie, dość duże rozczarowanie - ledwo 2k (Przy pracy czasami 3 dni po 12 godzin lub nawet 13) . Wypłata zależy również od miasta w jakim znajduje się punkt. Atmosfera jest w porządku, lecz jeśli chodzi o organizacje - można by było nad tym popracować. Fajnie spędziłem czas w tej firmie, ale jeśli chcesz znaleźć dobrze płatną pracę - to koniecznie szukaj gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w SHOP DENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.