Opinie o Kogan Arkadiusz Kogut w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kogan Arkadiusz Kogut. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kogan Arkadiusz Kogut na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kogan Arkadiusz Kogut w Gdańsk

Kris

witam, firma o tym numerze nip ma również firmę sprzątającą wszystko na stronie http://www.yesczysto.pl/ proszę o dopisanie ponieważ nie można wydać opinii, komentarza, firma zatrudnia dziesiątki osób i sie ogłasza od kilu lat przyjmując osoby do sprzątania sklepów i lokali uzytkowych

pomogęopisujcieadresybudynków Nowy wpis
@Kris

jak widzisz mój opis to napisz do mnie na google, poszukaj yesczysto , firma o tej nazwie której piszesz jest tam i zdjęcia są, można też do mnie napisać, czym więcej ludzi napisze to można sprawę skierować na drogę sądowa, pierwszy prawnik to sprawdzi od prawa pracy i cywilno-prawną mowę, inaczej nie uda się tego zrobić, dokumenty i zdjęcia, listy obecności z każdego miesiąca z nazwiskami oraz nagrane rozmowy przy podpisywaniu umowy są ważne, nie będzie można tego pokazać w sądzie jako dowód ale każdy może znać adres kolegów z pracy to ułatwia zbieranie dowodów, kopie umów, kar i miejsca pracy, może pracodawca się zdenerwować, wyrzuci tą firmę jak pokaże się dokumenty, można rozdać pod sklepami, pod innymi budynkami związanymi umowami jako wyzyskująca osoby chora i potrzebująca pieniędzy na życie, czekam spokojnie na kolejne informację

kaczka Nowy wpis

w tej filmie sprzątającej pracują ludzie wiekszość z 50 ludzi bez umów o pracę , ja również nie miałam umowy, wszystko jest tak zapisane że jak ktoś jest na rencie to ma dodatkową umowę że jak nie przyjdzie i zapije to zabierają 2 tygodnie pensji , nie można z tym iść na skargę bo doniesie i rentę zabiorą, wiec wszystkie komentarze są usuwane z powodu tego ze firma nie ma tu swojego miejsca celowo aby nie było negatywnych komentarzy, proszę dopisać z nazwa yes czysto to będzie dziesiątki wpisów, trwa to od czasu rejestracji, ponieważ niema tej nazwy w rejestrze to ciągle jest ta nazwą usuwana z tego i każdego wpisu, kiedy ten kosznar sie skończy???

pomogęopisujcieadresybudynków Nowy wpis
@kaczka

firma sprzątającą z dywizjonu 303 jest na google.pl i można wpisać komentarz, tylko jest warunek, konto z mailem musi być na gmail i wpiszesz co jest wiarygodnym opisem i tego nie da skasować i zablokować, proszę robić w pracy zdjęcia kolegów, koleżanek jako dowód w sądzie lub w przypadku oskarżeń, proszę pamiętać, nie jest ważna umowa zlecenie która nie jest zarejestrowana, kary nie mogą być nakładane za brak przyjścia do pracy tylko nie wykonanie zlecenia, wiec kopia listy obecności może być dowodem w sądzie, jako oszukiwanie, ukrywanie umowy o pracę, zlecenie to konkretne wykonanie pracy a nie powtarzanie tych samych czynności codziennie i bez zakończenia umowy w określonym dniu, kolejne ważne jest że jak co miesiąc kolejna lista obecności jest od 1 do 30 w określonych godzinach to jest warte podania do sądu pracy, że musi być opłacenie jak umowy o pracę, składki emerytalnej i ubezpieczenie a wiec jest różnica, w zleceniu od umowy ze składkami, za miesiąc pracy który nie zakończy się jednego dnia po wykonaniu opisanej pracy, wypłaty co miesiąc to też jest dowód że nie jest to zlecenie tylko ukrywanie powtarzanych co miesiąc tych samych godzin, też tam pracowałem i wiem że to nie łatwo zmienić i udowodnić przekręt, czekam na listy to postaram się pomóc i ukarać lub zlikwidować ten proceder krętactwa i zabierania kasy

Kris Nowy wpis

Zostaw merytoryczną opinię o Kogan Arkadiusz Kogut - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kogan Arkadiusz Kogut?

Zobacz opinie na temat firmy Kogan Arkadiusz Kogut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kogan Arkadiusz Kogut
  • Dywizjonu 303 3C lok. 6