Opinie o Rafał Kuchta DVS w Skrzyszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rafał Kuchta DVS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rafał Kuchta DVS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Kuchta DVS w Skrzyszów

Krzysztof

Nie polecam. Dostarczany towar to badziewie, bez żadnych atestów i deklaracji. Certyfikaty chyba pisane na kolanie. Cudowne zainteresowanie do momentu sprzedaży. Po czym kontakt się urywa i następnie nikt telefonów nie odbiera.

ŁAlaz
@Krzysztof

Może to dla tego, że firma DVS to (usunięte przez administratora) Co do deklaracji, atestów i certyfikatów to oczywiście, że tak - są podrabiane. Same produkty są zrobione tragicznie, podzespoły najtańsze na chińskim rynku. Gwarancja do bramy, a od bramy się nie znamy - to hasło przewodnie firmy DVS. Nooo chyba, że przy okazji jadą gdzieś, to może coś naprawią. Jeżeli już coś naprawią, to po 2/3 miesiącach znów pada, ale wówczas to już trzeba modlić się do boga, żeby ktokolwiek odebrał telefon.... NIEPOLECAM

Administrator Nowy wpis

Firma Rafał Kuchta DVS chce zatrudnić kogoś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Krzysztof

DVS
@Krzysztof

Dziękujemy za tak „wyjaśniającą” opinię: Może wyjaśnię jak to dokładnie wyglądało: Pan Krzysztof zamówił u nas 8 znaków z autonomią (działaniem bez kompletnego dostępu słońca) 14dni z własnym montażem Znaki zostały dostarczone w umówionym terminie Pan Krzysztof i jego ekipa zamontowała znaki – znaki są tak przygotowane że bez trudu praktycznie każdy może je zamontować – wystarczy powiesić znaki na słupku i powpinać odpowiednie wtyczki (od znaku, czujnika ruchu, solara) Po 3 tygodniach Pan Krzysztof dzwoni, że znaki mu przestały działać Po długich rozmowach telefonicznych okazało się ,że Pan Krzysztof nie podłączył wtyczki od solara (akumulatory się rozładowały) Poinstruowaliśmy Pana Krzysztofa, że powinien teraz wyjąć akumulatory i podłączyć każdy do ładowania lub poczekać aż solary naładują akumulatory Pan Krzysztof w ciągu 2 dni jak twierdzi naładował akumulatory i je włożył do skrzynek Po 3 dniach przestały mu znowu działać znaki Ok stwierdziliśmy że może poszła jakaś partia która wyjątkowo pobiera dużo prądu więc ustawiliśmy na naszej firmie dokładnie takie same zestawy znaków jak u Pana Krzysztofa (z dokładnie takimi samymi ustawieniami) w którym jeden był używany intensywnie a drugi nieco rzadziej ( tak jak zazwyczaj się używa na drogach) Nasze znaki działały odpowiednio 16 i 20 dni na naładowanych akumulatorach o czym poinformowaliśmy Pana Krzysztofa na co on stwierdził że to niemożliwe i że na pewno on dostał za małe akumulatory i zestawy solarne bo konkurencja ma większe. Tak konkurencja ma większe ponieważ znaki konkurencji pobierają 2-3 razy więcej średniego prądu niż nasze. Nie po to od 15 lat prowadzimy cały czas w tym zakresie badania aby obniżyć pobór prądu jak i również stosujemy znacznie droższe diody LED o jasności niedostępnej na rynku (robione na nasze zamówienie) aby zrównywać się z konkurencją tylko ją przewyższać. Ok ale Pan Krzysztof nam nie wierzył więc wysłaliśmy do niego naszego pracownika – 650km w jedną stronę z nowo naładowanymi akumulatorami i na wszelki wypadek również z nowymi sterownikami Okazało się, że po wizycie naszego pracownika znaki w których zostały zamontowane naładowane akumulatory nigdy się już nie wyłączyły a pozostałe nadal miały ten problem. Czyli przyczyna prosta – Pan Krzysztof nie doładował tych akumulatorów do końca a tylko jakieś małej części co mogliśmy stwierdzić gdy twierdził że w 2 dni naładował aż 8 kompletów. Jest to fizycznie niemożliwe ponieważ 1 komplet ładuje się ok 10 godzin. Jak widać zrobiliśmy dużo aby klient był zadowolony jednak dla Pana Krzysztofa za mało – no cóż nie wiemy co moglibyśmy jeszcze zrobić jak przyczyna ewidentnie nie leżała po stronie znaków. Oczywiście Szef nie odbierał telefonów w przerwie międzyświątecznej ponieważ ma On prawo wziąć kilka dni urlopu po intensywnej pracy w całym roku Najlepsza w tym wszystkim jest argumentacja którą często słyszymy, że nasze znaki mają mniejsze akumulatory i zestawy solarne niż konkurencja a przy tym mamy większą autonomię. I jest to w 100% prawda ponieważ nasza firma prowadzi od 15 lat badania w tym zakresie aby znaki pobierały jak najmniej prądu a nie aby stosować przestarzałe technologie wymuszające stosowania dużych paneli słonecznych i akumulatorów które trzeba co kilka lat wymieniać i generować w ten sposób duże koszty. Również diody LED stosowane w znakach robi na nasze zamówienie jedna z największych firm na świecie i te diody są zaprojektowane dla nas z naszymi wytycznymi i są niedostępne w ogólnej sprzedaży. Wielokrotnie szef firmy DVS dawał wykłady temat stosowanych technologii w znakach, ich poprawy i nowych możliwości na przeróżnych sympozjach, wykładach dla zarządów dróg, projektantów oraz na uczelniach wyższych. Poza tym Szef firmy DVS czyli Rafał Kuchta jest z zamiłowania elektronikiem – jego pasją jest elektronika i wraz ze swoją ekipą ciągle od początku istnienia firmy (2007r) udoskonala elektronikę do znaków pod względem wydajności energetycznej i bezawaryjności działania. Aktualnie pisze nawet doktorat badając efektywność energetyczną znaków stosowanych w Europie i Polscy producenci wypadają znacznie gorzej od średniej za wyjątkiem 2 firm. Pan Krzysztof nazwał znaki badziewiem jednak efektywność diod LED, sposób sterowania jest na najwyższym poziomie w Polsce. Również stosujemy w znakach specjalne 6 warstwowe tworzywo o 4 różnych gęstościach specjalnie zaprojektowane do znaków aktywnych które daje bardzo wysoką wytrzymałość jak i również pochłania bardzo dużo energii w przypadku uderzenia przez co jest bardzo bezpieczne. Również posiadamy atesty i deklaracje nie pisane na kolanie jak Pan Krzysztof twierdzi. Pozostaje nam się nie zgodzić z opinią jednak nawet nasza firma musiała kiedyś natrafić na takiego klienta a że stało się to dopiero po 17 latach i po sprzedaży ponad 7000 znaków to się cieszymy że pozostali klienci są zadowoleni. Pozostaje nam życzyć Panu Krzysztofowi bezawaryjnej pracy naszych znaków przez długie lata o czym jesteśmy przekonani.

ŁAlaz Nowy wpis

kandydat Nowy wpis

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i chociaż ta przebiegła w miłej atmosferze to jednak panowie nie kryli się z tym że byli zmęczeni kolejną rozmową z kolejnym kandydatem. Brak kontaktu i jakiejkolwiek informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej.

Chrempek Nowy wpis

Po 1,5 rocznym czasie pracy mogę szczerze powiedzieć ze praca w tej firmie ma dużo plusów. Jednymi z największych atutów pracy są godziny pracy które można dostosować do swoich potrzeb, możliwość samorozwoju jak i rozwoju pracy w grupie, zdobywanie nowych doświadczeń. Oczywiste jest że czasem mogą wystąpić komplikację ale są one tylko podstawą do rozwoju firmy i produktów. Praca jest w małym zgranym zespole gdzie każdy stara się sobie pomagać. Ogólnie jestem zadowolony z pracy jak i zarobków.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Rafał Kuchta DVS rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Pracownik.

Pracuje na firmie już około 5 lat zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę myślę że jeśli ktoś chce pracować zdecydowanie polecam Jak w każdej firmie zdarzają się trudne momenty lecz zawsze są rozwiązywane Podwyżka jest raz w roku początkiem

Kajman

Firma jak każda ma swoje wady i zalety Bez problemu można się dogadać o wszystko z szefem, wystarczy mieć ludzkie podejście i nie robić niczego na siłę. Jeśli tylko komuś sie chce pracować to bez problemu odnajdzie sie w DVSie.

Zohan

Jestem pracownikiem firmy od 1,5 roku.I jak w każdej są plusy i minusy.W tej widzę zdecydowanie więcej plusów niż minusów.Atmosfera fajna,w zasadzie pracujesz ile chcesz.Co do premii są uzależnione od przepracowanych godzin w miesiącu...gdy przekroczysz minimum godzinowe wpadasz w premiowy próg i tylko od Ciebie zależy ile tej premi wypracujesz.Jeśli chodzi o podwyżki..raz w roku luty jest miesiącem w którym się o tym z Szefem rozmawia .. i zaprzeczam wcześniejszym postom że podwyżek nie ma bo ja takową bez problemu dostałem. A Szef...jak to Szef...czasem ma gorszy humor i to czuć , natomiast takich chwil jest na szczęście bardzo mało...ale kto z nas nie miewa gorszego dnia. Podsumowując...osobom sumiennym i pracowitym polecam pracę w tej firmie... Leserom i obibokiem odradzam, bo nie mam zamiaru pracować za kogoś !!!

turbo bogens

bardzo porządna i skrupulatna firma...

Halina

Jestem ciekawa dlaczego opinie sa tak skrajne? Ktoś pisze o problemach z premią, a ktoś że są płącone premie i inne dodatki za nadgodziny :) I każdy kto przepracuje 150 godzin w miesiącu ma na nią szanse. No i na jakich umowach pracujecie? Zlecenie czy umowa o pracę?

@Halina

Bo właściciel to (usunięte przez administratora) opinie pozytywne wystawiają rodzina i znajomi, reszta opinii to boty.

Halina
@były pracownik

a wiadomo coś na temat zatrudnienia na bieżący okres? pracują tu teraz osoby również z zewnątrz? jeśli tak to wiadomo ile i na jakich warunkach? skarg od dawna nie było tzn., że dobrze się pracuje?

Ex pracownik
@Halina

Tu ciągle są nowe osoby. Widac nie każdy chce pracować na śmieciowej umowie. O poważnej umowie można zapomnieć. Najlepiej było by założyć działaność..

Dariusz
@Ex pracownik

Hmm a na działalności, jak to finansowo wtedy wychodzi? Firma pomaga założyć firmę i w pierwszych miesiącach pomaga w prowadzeniu? Wiesz, jak finansowo by wychodziło dobrze to mnie przykładowo założenie firmy w ogóle by nie przeszkadzało.

Co jaki czas w Rafał Kuchta DVS można ubiegać się o podwyżkę?

Ex pracownik

O podwyżkę w tej firmie niezwykle ciężko. Najprędzej szef zaproponuje Ci założenie działalności i stanie się przysłowiowym słupem żeby z podatku uciekac

Od czego uzależniona jest premia w firmie Rafał Kuchta DVS? Jakie są progi premiowe? Dodali 17 sierpnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Kierownik.

Premia uzależniona jest od widzimisię szefa, zawsze znajdzie się powód żeby jej nie przyznać lub znacząco obciac

Julia

Rozumiem, że pracowałeś w tym miejscu. Było to niedawno? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jak atmosfera? W komentarzach niżej można też przeczytać, że premia jest uzależniona od ilości przepracowanych godzin, ale Ty mówisz co innego. Czyli jak to w końcu było?

Poldek

A może ktoś z pracowników podzieli się opinią o pracy, zarobkach i atmosferze w firmie?

@Poldek

Jeśli interesuje Cie praca w wymiarze 250 godzin (sezon jesienny) to ta praca jest idealna dla Ciebie. Zarobki adekwatne do ilości przepracowanych godzin. Atmosfera szczególnie jesienią kiedy pracy jest za dużo napięta.

Mirek
@Poldek

Tak jak pisze EX - praca w czasie jesieni może wynieść 200h lub ciut więcej (250h jak pisze EX to bardzo rzadkie przypadki gdzie większość tych godzin to jazda samochodem na montaż bo firma montuje znaki na pół Polski- na pozostałe pół wysyła do odbiorców). Również zgadzam się z EX, że faktycznie opłacalne jest pracować w tej firmie bo firma daje odpowiednie dodatki za dobrą pracę i nadgodziny. Ja na zarobki nie mogę narzekać. Atmosfera jest trochę w tym czasie napięta jednak wynika to z ilości zamówień które firma pozyskuje. A na jesień jest ich najwięcej.

@Mirek

Z takiego montażu trzeba jeszcze bezpiecznie wrócić więc tak kolorowo jak to piszesz Mirku nie jest bo wyjazd na montaz to nie tylko jazda ale bardzo intensywna praca przy realizacji zadania i jeszcze kilka godzin za kółkiem wracając z montażu co już tak przyjemne nie jest. Od września do listopada 250 godzin to norma. 200 godzi to się pracuje w spokojnych miesiacach np w zimie. Kasa za tyle godzin nie rzuca na kolana bo sumarycznie wychodzi na to że się przepracowalo 1,5 miesiąca w miesiącu.

@Mirek

(usunięte przez administratora) 250 godzin to norma od września do grudnia. Wyjazd do centralnej Polski plus montaż i powrót w tym samym dniu? W tej firmie tak się pracuje 22-25 godzin ale przecież 8-10 godzin w samochodzie to wypoczynek. Szczególnie za kółkiem. Pracując 1,5 miesiąca w miesiącu musisz zarobic więcej niż najniższa.

@Poldek

Odpowiem bardziej precyzyjnie : To ile ktoś chce robić zależy od pracownika. Niektórzy pracują 100-150h w miesiącu a niektórzy chcą zarobić więcej i więcej pracują. Standardowo można robić 168h a jeżeli któraś dniówka wyjdzie więcej pracownik może wziąć sobie dzień wolny lub skrócić dzień o te nadgodziny. Nawet szef czasem mówi aby pracownik sobie odpoczął. Nie każdy pracownik chce odpocząć tylko dlatego że wie, że więcej zarobi. To jest wybór głównie pracownika. Szef jest w tej kwestii elastyczny. Bo faktycznie wszystkie nadgodziny są wypłacane i premie potrafią być również wysokie (jest ich kilka rodzai). Każdy w firmie wie, ze premie są przyznawane gdy pracownik przepracuje min. 150h w miesiącu. Na jesień jest najwięcej pracy ale wówczas szef zatrudnia chwilowo osoby (w 2020 okazało się że te "chwilowo" zatrudnione zostały na stałe)

Jeremi

Świetny pracodawca i fajna atmosfera to jest bardzo dużo dla zainteresowanych praca w firmie, polecam.

Tomasz

A firma ma duża konkurencje na rynku?

PZD

Nie wiem z jakiego dokładnie materiału produkowane są znaki tej firmy, ale ich waga jest zachwycająca. Myślę, że przy zderzeniu się z takim znakiem nie ma możliwości aby samochód uległ większemu uszkodzeniu. Do tego jasność żarówek LED jest ogromnie wysoka. Montowaliśmy zestaw z zasilaniem solarnym i wiatrakiem i działa na obecną chwilę bez zarzutu.

Np
@PZD

Nic? a mam takie pytanko ? Odpowiedz mi!

Elektroniczne znaki wykonane inaczej niż się spodziewaliśmy aczkolwiek pozytywnie nas to zaskoczyło. Oświetlenie LED prezentuje się okazale zwłaszcza, gdy na dworze jest ciemno. Kontakt ze sprzedawcą oraz z ekipą montażową dobry. To nasza pierwsza i na pewno nie ostatnia realizacja przy współpracy DVS.

Praca w tej firmie przebiega bardzo dobrze. Współpracownicy są bardzo pomocni. Szef jest w porządku. Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas.

Korzystaliśmy z usług firmy w zakresie aktywnego oznakowania drogowego. Mogę z czystym sercem polecić tę firmę. Znaki spełniają swoje zadanie w więcej niż 100 %. Wybraliśmy zestaw inteligentnego podświetlenia znaku D-6 z zasilaniem solarnym. Doświetlenie przejścia dla pieszych jest bardzo jasne. Czujnik działa szybko i wszystko się sprawnie uruchamia. Zasilanie solarne również działa bez zarzutu. Na pewno w przyszłości podejmiemy jeszcze współpracę z firmą DVS.

Warto zobaczyć system skutecznej ochrony pieszych, który firma DVS ma w ofercie. Niesamowitym jest jak technologia pozwoliła stworzyć coś tak praktycznego i skutecznego. Gratulację dla załogi DVS !

@Anonim

Witam A gdzie można zobaczyć ten system ?

@Paweł

na stronie sklepu - www.sklep.dvs.net.pl

PDM

DVS to jedna z bardziej rzetelnych firm sprzedających znaki drogowe. Jakość oraz obsługa bardzo dobra. Wykonanie zamówienia szybko i bez komplikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Kuchta DVS - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Rafał Kuchta DVS?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Kuchta DVS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Kuchta DVS?

Rafał Kuchta DVS
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.

Rafał Kuchta DVS