Opinie o Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j. w Tarnów

Zastanawia mnie, czy ta firma organizuje również dostawę zamówionego towaru do domu klientów? Jeśli tak, to czy można zatrudnić się tutaj na stanowisko kierowcy? Na jakich warunkach by się pracowało? I jakie wynagrodzenie mogłoby znaleźć się na koncie pracowniku po przepracowanym miesiącu? Dajcie znać. :))

Don Chichot Nowy wpis

Fajna firma z potencjałem. Niestety Pan W. przekazał ją w ręce młodego człowieka, który nie dał rady. Efekt: o karniszach z Zegara już w Dekoracjach Okien się po prostu nie pamięta. Cena kosmiczna, jakość podrzędna. Obsługa Klienta szoruje po dnie. Ale to wina karmy. Ona zawsze wraca. Teraz was objęła swoimi mackami. Ale szczerze? Należało się to Wam jak najbardziej. Pozdrowienia dla Pani M. Jedynej normalnej osoby w firmie.

Czy na tą chwile potrzebujecie sprzedawców? Szukam pracy w zawodzie, ale niestety nic w sieci nie znalazłam. Sprzedawca ma określone godziny pracy, może są dodatkowe nadgodziny? Proszę jeszcze powiedzieć czy pracodawca jest wypłacalny dla swoich ludzi.

Marcin Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą jakość przez lata spadła a cena znacznie wzrosła. Podobno miały być ekskluzywne wyroby a tak naprawdę towar z Azji jest na lepszym poziomie. Coś nie wyszło Wojciechu? I niestety nie da się normalnie porozmawiać z szefem. Od razu podnosi głos. Spuścizna po rodzicach wkrótce zostanie zaprzepaszczona. :( Szkoda. Wielka szkoda.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
były kontrahent

zdecydowanie nie polecam współpracy z Firmą Zegar. Wieczne podejrzenia, wystarczy dzień spóźnienia z płatnością i już człowiek przez telefon słyszy, że okrada firmą. Dość dobre wyroby kilka lat temu. Teraz dostosowali się do konkurencji pracującej na chińskiej bazie produktów z jakością ale ceny zostawili jak za wyroby sprzed lat. Wielka szkoda bo byli na dobrej drodze. Ale niestety pieniactwo szefa w połączeniu z dziwnym podejściem młodego prezesa spowodowała, że ich wyroby nie przebiją się na rynku. A nie pomaga również to, że sami sprzedają w cenach poniżej hurtowych różnym obiektom hotelowym. Startuje w przetargu a tu nagle bęc: dostawcą karniszy zostaje Firma Zegar z cenami niższymi niż te zaproponowane nam w zakupie hurtowym. Tak 3mać. Już niedługo po firmie zostanie ledwie wspomnienie, kilka magazynów co jeszcze nie wiem :( NIE POLECAM!!!

Olaaamila

Miałam ,,przyjemność" współpracować z panem Wojciechem D. Człowiek bardzo niemily dla ludzi ktorych nie zna. Wydaje do osob ktorych nie zna osad i krzywdzace slowa pomimo ze czlowiek z szacunkiem sie do Pana zwraca a otrzymuje stos przykrych slow. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j.
  • Prostopadła 13 B
    33-100 Tarnów

Firma Zegar Wojciech Dzikowski I Alicja Zyder sp.j.