Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Opinie o Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

10 lat oddziału Northgate Logistics w Świdnicy
Świętujemy 10 lat od otwarcia oddziału Northgate Logistics w Świdnicy!

W grudniu 2013 roku rozpoczęliśmy naszą podróż poza centralą w Pruszcz Gdańskim, otwierając pierwszy oddział NGLT w Świdnicy. Dziś, po 10 latach, z dumą możemy podzielić się z Wami sukcesem i rozwojem, jakie osiągnęliśmy.

Nasz świdnicki zespół to nie tylko doświadczeni spedytorzy, ale również zgrana ekipa, w której kilku członków buduje naszą firmę aż od 8 lat! To dowód na stabilność zatrudnienia, niesamowitą atmosferę pracy i trwałe relacje między nami.

W ubiegły piątek świętowaliśmy nasz jubileusz i razem obchodziliśmy Wigilię. To było wyjątkowe wydarzenie pełne pysznych potraw i świetnej zabawy w towarzystwie przyjaciół i gości, którzy pokonali całą Polskę, aby świętować z nami tę okrągłą rocznicę.
czarna

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Zostałam zatrudniona bez doświadczenia ale wszystkiego się można nauczyć. Budżety są do wykonania, trzeba mieć motywację i zapał, a nie tylko narzekać. Przychodzę do pracy, robię swoje i po 8 godzinach uciekam do domu. wynagrodzenie jest ok.

Martyna
@Manager

„Byś nie napisał” poziom spedytorów tej firmy widoczny na każdym kroku ????

Firma bardzo prężnie się rozwija. Jest liderem w swojej branży. Jako pracodawca daje ogromną możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju. Firma zapewnia pakiet szkoleń oraz wiele dodatkowych benefitów. Polecam tym którzy chcą zdobyć doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności.

NIKI TIKI

dobrze "gadasz" jesteś od nas z gy?

WNIK

Na pewno szybko sie rozwijają. Często wprowadzja cos nowego, aby poprawiać. Praca zdarza sie wymagająca ale jak komus zalezy i się stara to to daje kaskę. Atmosfera spoko, miło się pracuje, zawsze ktoś pomoże.

Staszek

A ja uważam, że nikt nie chce kupować kota w worku więc robią test. Firma dobra i dba o swój wizerunek.

Aktualność
W Northgate Logistics wierzymy, że wsparcie pasji i aktywności fizycznej naszych pracowników jest kluczowe dla budowania zdrowej, zrównoważonej kultury pracy.

Dzięki inicjatywie grupy sportowej NGLT Active, mamy niepowtarzalną okazję do wspierania pasji naszych pracowników także poza biurem, co wzmacnia nasz zespół i inspiruje do codziennego dawania z siebie wszystkiego.

Dziś chcemy wyróżnić wyjątkową osobę z naszego zespołu – Klara Piotrowska, której pasja do jeździectwa pokazuje, jak istotne jest podążanie za tym, co naprawdę się kocha!
Klara, poza godzinami pracy, wsiada na konia i oddaje się swojemu hobby z takim samym zaangażowaniem, jakie prezentuje, wykonując swoje obowiązki zawodowe.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Klarę i wszystkich naszych pracowników w ich sportowych pasjach. Wierzymy, że takie inicjatywy jak NGLT Active przyczyniają się do budowania silniejszej, bardziej zintegrowanej społeczności pracowniczej, gdzie każdy czuje, że jego pasje są ważne i doceniane.

#NorthgateLogistics #NGLTActive #Pasja #Zdrowie

Aktualność
Northgate Logistics włączyła się do akcji zbiórki funduszy na odbudowę po pożarze hotelu dla zwierząt Zwierz mi się! Zarząd firmy oraz jej pracownicy wsparli Panią Martę, która prowadzi wspaniałe miejsce dla zwierząt.

Dziękujemy wszystkim którzy dołączyli się do akcji, razem możemy więcej ❤❤
Środki i pamiątkowy dyplom przekazały:
❤ Katarzyna Ostrowska – Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów - inicjatorka akcji w Northgate Logistics
❤ Katarzyna Aubrecht-Prondzińska - Senior Specialist Employer Branding
❤ Monika Kołakowska - Asystent ds. Personalnych

#OdbudowaHoteluDlaZwierząt #ZwierzMiSię #Dziękujemy #RazemMożemyWięcej

Aktualność
Obchodziliśmy również Dzień Mężczyzn, który przypadał na 10 marca.
Nasi wspaniali Panowie, otrzymali upominki, tym razem były to kolorowe skarpetki i pyszne czekolady na osłodzenie dnia ❤
Drodzy Panowie, dziękujemy Wam i cieszymy się że jesteście. Wasz wkład w społeczność NGLT jest nieoceniony.
Życzymy wszystkim mężczyznom aby każdy dzień był nowym wyzwaniem i przynosił same owocne rezultaty.

Wszystkiego co najlepsze z okazji DNIA MĘŻCZYZNY!

Właśnie wjechała w necie nowa rekrutacja i chodzi o prace młodszego spedytora. I ciekawa jestem tego, że napisali o szkoleniach w oddziale. Jakie są to szkolenia? I czy chodzi tylko o szkolenia w oddziale w PL, czy też czasami jedzie się szkolenia w innych oddziałach gdzieś w europie?

Czy kandydat na stanowisko Młodszy Spedytor w firmie Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Praca Handlowiec ds. sprzedaży usług logistycznych-to aktualna oferta pracy wystawiona przez firmę. Wynagrodzenie zostało przedstawione jako podstawowe plus do tego prowizje. Jakich zarobków można się spodziewać? Rozwój w firmie zapewniany jest przez szkolenia podnoszące kwalifikacje?

@Monika

Poziom zarobków zależy od włożonego zaangażowania oraz aktywności w pozyskiwaniu nowych Klientów. Każdy z pracownik naszej grupy NGLT otrzymuje szkolenia niezbędne do rozpoczęcia pracy na danym stanowisku. Również w trakcie zatrudnienia jest możliwość uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje.

@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Wspomnijcie o tym że w umowie jest zapis który mówi ze o tym że jak się zwolnisz to oddajesz 10 tysięcy za szkolenie które prowadzą Twoi koledzy jak mają czas czyli tak właściwie nie prowadzą :) Warto też wspomnieć o tym, że przy podpisaniu umowy dostajesz kwit do podpisu który zabrania Ci (po zwolnieniu się) założenia spedycyjne firmy na swoje nazwisko :)

@ja

Szkolenia u nas są organizowane a przez zewnętrzną firmę. Współpracownicy jak najbardziej wspierają nowych pracowników, jednak to specjaliści szkolą. Umowy jakie zawieramy z pracownikami są zgodne z prawem pracy. Rekruter, jak i przyszły przełożony tłumaczą zasady i formalności obowiązujące w Northgate Logistics. Każdy kandydat może, a wręcz powinien przeczytać przed zatrudnieniem i dobrowolnie zdecydować co podpisuje.

iwi
@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

@pracodawca Jakiego okresu tyczy się zwrot 10 tys za szkolenie i jakiego rodzaju pracowników dotyczy? Chciałam kandydować na jedną z ofert, jednak po przeczytaniu tej informacji zaczęłam się zastanawiać o co dokładnie chodzi

@iwi

Nie ma u nas konieczności zwrotu 10 tyś. Zapraszamy do kandydowania. Wszelkie szczegóły będą omawiane na rozmowach rekrutacyjnych.

Andżela
@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

To ja już nic z tego nie rozumiem. Jak to nie ma konieczności zwrotu 10 tysięcy po zwolnieniu się? Przecież podobno jest to zawarte w umowie? Są do tego jakieś obejścia, dzięki którym nie trzeba tego płacić? Chciałabym się tutaj zatrudnić, ale obawiam się, że będę musiała kiedyś coś płacić i zanim złożę CV chcę wiedzieć, jak to wygląda.

BOSKA
@Andżela

Jak coś umiesz to nie trzeba szkolenia i czekania na to czy się nadajesz do tego Jak nie to cóż, już byli tacy co sobie chcieli popatrzeć i zobaczyć jak to jest.

Ten
@BOSKA

To szkolenie ma kosztować 10 tyś zł? Czego w takim razie można się na nim nauczyć? I czy nowy pracownik musi płacić również za wdrożenie zatrudniając się tutaj?

@Ten

Pracownik nie musi nic płacić zatrudniając się.

GOSC
@Ten

Za szkolenie pracownik nie musi płacić skąd takie informacje? Na logikę zatrudnisz się gdzieś i masz za szkolenie jeszcze płacić 10 tyś

Cześć, pracuje w Northgate od grudnia 2022r, Zatrudniono mnie bez żadnego doświadczenia ,po 3 miesiącach pracy otrzymałam awans a moja premia z miesiąca na miesiąc wzrasta. Jest to bardzo motywujące i świetnie wpływa na zaangażowanie pracownika. Na ten moment moje wynagrodzenie jest bardzo satysfakcjonujące a wciąż mam możliwość awansu i ciągłego rozwoju. Polecam tą prace każdej młodej osobie, która jest ambitna i chce się rozwijać. Każdego dnia przychodzę do pracy zwarta i gotowa. W tej pracy nie ma nudy a brak sufitu finansowego sprawia, że człowiek ciagle chcę sięgać po więcej.

Jak sie tak awansuje po 3 miesiącach to w miedzy czasie firma wymagała zrobienia dodatkowych szkoleń? Czy taki awans wynika z pracy danej osoby i nie trzeba poszerzać kompetencji do tego?

Awans wynika z zaangażowania oraz realizowanych wyników. Firma nie wymaga dodatkowych szkoleń. Poszerzenie kompetencji wynika z rosnącego doświadczenia w pracy.

Driver

Generalnie jeżeli ktoś nie podaje średniej zarobków w danej firmie to znaczy że nie są zbyt okazałe, sprawdź oferty innych firm gdzie podaję się średnie wynagrodzenie lub widełki....jak masz w opisie poziom zarobków zależy od zaangażowania to jak powiedzieć będzie deszcz padał lub nie padał....

Men
@Driver

W jakim świecie żyjesz. Spedytor ma prowizję. Zarobki są zależne od tego co umie i robi. Chyba z branży nie jesteś. Słabi to szkoda gadac. Dobry ma ponad 10 koła a najlepsi ponad 15 w górę. Jak Ci średnią maja dać

driver
@Men

zarobki nie są od tego nie co umie a ile mu za to płacą Jeden będzie miał prowizje 5 % od obrotu drugi 30 % obrotu, ta sama praca a inne wynagrodzenie. Są spedycje gdzie spedzio ma 5 tys netto a są gdzie ma 30 netto.

Lena
@Men

Nie w każdej firmie spedytor ma prowizje, myślę, że to dość istotne i normalne, że ktoś chciałby poznać przynajmniej widełki. Skoro tu jesteś, zapewne należysz do pracowników. Widziałam, że potrzebują akurat spedytorów do kilku miejscowości. Jak ogólnie oceniasz współpracę? Atmosfera ok? Wynagrodzenia na czas? Jak z rotacja pracowników, firma jest stabilna?

chętny

witam, widziałem ogłoszenie na spedytora w Redzie i Wejherowie. Czy ktoś może udzielić informacji o adresie? Chodzi o sprawdzenie dojazdu do ewentualnej pracy. A nie widzę żadnych informacji w internecie

@chętny

Dzień dobry. Adresy obu placówek znajdują się na naszej stronie https://northgatelogistics.pl/kontakt/ WEJHEROWO: ul. Sobieskiego 235/4 84-200 Wejherowo REDA: Obwodowa 92 lok. 2, 84-240 Reda

aaa

Wczoraj firma opublikowała ogłoszenie na asystentkę ds. personalnych i rekrutacji, którą rozważam, jako osoba świeżo po szkole. Pytanie czy z czasem będzie szansa, żeby z juniora przejść na normalne stanowisko? O awansie nic nie napisali, tylko że firma się rozwija, to pytam.

@aaa

Tak, jest możliwość awansu. termin i warunki są oczywiście zależne od doświadczenia, zaangażowania i wyników pracy na danym stanowisku.

Czy w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie jest wypłacane zgodnie z regulaminem wynagradzania, jest to raz w miesiącu do ostatniego dnia miesiąca.

@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

A czy po wcześniejszym ustaleniu można dogadać się na wypłaty raz w tygodniu? Bo teraz pensje do jakiego dnia są zwykle wypłacane?

Wszystkie wynagrodzenia są wypłacane do ostatniego dnia każdego miesiąca, jest to ustalone w regulaminie, więc indywidulane terminy nie mogą rożnić się od jego zapisów. Jeśli zachodzi okazjonalna potrzeba pracodawca wypłaci zaliczkę w trakcie miesiąca.

Weronika

12.07.2023 od godziny 8:00 auto podjechało na załadunek do Zielonej Góry . Towar załadowano o 17:00. Dla spedycji Northgate czas przestoju 9 godzin to nie żaden problem. Spedytor Pani Magdalena M. oraz kierownik Marcin K. to osoby niekompetentne oraz przekazujące nieprawdziwe informacje. Ostrzegam przed współpracą z tą firmą.

?
@Weronika

Nie bardzo rozumiem jak taka informacja ma się do tematyki tego portalu.

@Weronika

Dziękujemy za uwagi. W przypadku występowania problemów z realizacją zlecenia zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Reklamacji: +48 606 774 628 reklamacje@northgatelogistics.pl

Daniel

Pracowałem w firmie Northgate Logistics w oddziale Świdnica prawie półtorej roku i uważam, że to dobra praca. Zostałem zatrudniony jako osoba bez doświadczenia w branży. Pracodawca szkoli pracowników i przekazuje potrzebna wiedzę do wykonywania zawodu. Uważam, że jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił w tej branży to firma NGTL jest odpowiednim miejscem. W mojej ocenie firma przestrzega prawo pracy, nie spotkałem się z żadną sytuacją niepoprawną wobec mnie. Oddział w Świdnicy jest bardzo dobrym oddziałem, a przede wszystkim placówką. Pracodawca zapewnia naprawdę godne warunki pracy, oraz sprzęt, który spełnia w 100% swoje zdanie. Nigdy się nie spotkałem z mobbingiem wobec mnie. Ja polecam pracę w tej firmie, nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) przy wypłacie, a same wypłaty zawsze były terminowe, a czasem nawet szybciej. Odszedłem z firmy z prywatnych powodów, a sam pracodawca zachował się wobec mnie bardzo uczciwie i fair. Oczywiście jak w każdej firmie są pewne zgrzyty i problemy, natomiast nie było takich, których nie dało się rozwiązać. Pozdrawiam cały oddział w Świdnicy i życzę dalszych sukcesów :)

Julek
@Daniel

Cieszę się z Twego wpisu, wiele mi wyjaśnił, bo planuję aplikować na ich nową ofertę dla młodszego spedytora. W treści wspomniano o szkoleniu, Ty również na to wskazałeś. Czy to chodzi o wdrożenie stanowiskowe, czy również szersze szkolenie, jakąś dedykowaną osobę, która znajdzie czas, by na początku pomagać? I czy da się awansować na spedytora albo uzyskać polecenie od firmy, gdy tak jak Ty, szuka się pracy gdzie indziej?

Bożena

Widziałam że firma szuka młodszego spedytora. Może ktos napisać coś więcej o benefitach? Jakieś hasła są podane w ogłoszeniu i nic mi nie mówią. Co to jest poranek kojota? Albo swobodny piątek? Ogólnie jak atmosfera w firmie? Dobrze się tu pracuje?

Szymek
@Bożena

Ikonki to skomplikowane? Przecież wszystko opisane jest na ich stronie www. Wystarczy zajrzeć....

@Bożena

Poranek kojota - Kiedy spotka nas z rana nagła sytuacja lub mamy do załatwienia ważną sprawę, raz w miesiącu w Northgate możemy przyjść do pracy godzinę później. Swobodny piątek to dzień, w którym jeśli ktoś ma ochotę – przychodzi do pracy w dresie lub kapciach, na co dzień obowiązuje smart casual. Jak w każdej pracy są lepsze i gorsze chwile, ostatecznie jednak zawsze tych dobrych jest więcej. Serdecznie zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy: rekrutacje@nglt.pl z dopiskiem oddziału, do którego Pani aplikuje.

Renata
@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

W innym komentarzu widziałam, że niedawno prowadziliscie proces rekrutacji na to stanowisko? Dlaczego ogłoszenie pojawiło się ponownie? Ktoś zrezygnował czy bardziej chodzi o rozwój firmy?

@Renata

Ogłoszenie ponownie się pojawiło ponieważ Northgate Logistics stale się rozwija. Mamy aż 13 oddziałów/placówek i każda z nich sukcesywnie powiększa zasoby pracowników dlatego co chwile wystawiamy nowe oferty.

Nie pozdrawiam

Bylem zdziwiony negatywnymi opiniami ale chcialem sie przekonac Prawie 3 tyg procesu rekrutacyjnego I czekania na odpowiedz na stanowisko mlodszy spedytor , po czym dostaje sms ze wybrano innego kandydata. Nie marnujcie czyjegos Czasu … ODRADZAM kontakt z ta firma.

@Nie pozdrawiam

Dzień dobry. Proces rekrutacyjny nigdy nie jest łatwy i szybki. Z racji dużej ilości złożonych aplikacji to musi potrwać. Zależy nam na dokładnym poznaniu kandydatów ale także na zaprezentowaniu firmy, tak aby kandydaci byli świadomi czego oczekujemy od przyszłego pracownika, jaki rodzaj zadań go czekają w Northgate Logistics i co w zamian może zyskać. Dlatego nasz proces rekrutacyjny może trwać nawet i dłużej niż 3 tygodnie. Niestety nie każdego możemy zatrudnić, co może być rozczarowaniem dla niektórych kandydatów.

Dominika
@Nie pozdrawiam

I jak ogólne wrażenia po aplikowaniu? Dlaczego proces rekrutacyjny trwał tak długo? Po tych 3 tygodniach Tobie podziekowali, dobrze rozumiem? A jaką proponowali Ci stawkę jako spedytor? Powiesz jakie zadawali Ci pytania na rozmowie?

Janek
@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Ale informowanie o wyniku rekrutacji SMSem jest bardzo słabe po prostu :/

czarna

Zainteresowana
@czarna

O jakim stanowisku mowa? Podoba mi się oferta na spedytora, ciekawa jestem opinii na temat specyfiki pracy w tej firmie na tym stanowisku ;)

Szalony bill
@czarna

Ile ci zapłacili za pozytywną opinię? Premia dobra czy % lepszy od zlecen

Wiesław Wiesław
@Szalony bill

a ile Tobie za negatywie opinie? Konkurencja płąci? żal (usunięte przez administratora) ściska ze NGLT się prężnie rozwija

Szalony bill
@Wiesław Wiesław

Mi nikt nie musi płacić wystarczy że straciłem na kontakcie z wasza firma trochę pieniędzy a po drugie jak można się rozwijać skoro dopytać się o ładunek w waszej firmie graniczy z cudem 10 podejść zapytaniem o ładunek i 10 zerowych odpowiedzi nawet ciężko spedytora odebrać telefon

Manager
@Szalony bill

jakbyś widział ile obrotu rocznie robi ta Firma byś nie napisał ze to byle jak Firma spedycyjna, raczej kilkadziesiąt mln nie wzięło się z czapy

Martyna
@Manager

„Byś nie napisał” poziom spedytorów tej firmy widoczny na każdym kroku ????

Iza

O co chodzi z tym Porankiem Kojota i Swobodnymi Piątkami w ogłoszeniu na stanowisko Spedytor Międzynarodowy? :D Jeszcze w przypadku tego drugiego coś mi świta, ale o pierwszym nigdy nie słyszałam w żadnej firmie. Co to jest?

@Iza

Porankiem Kojota to benefit dla pracownika, który jest „przepustką” do wykorzystania raz w miesiącu na przyjście do pracy 1 godzinę później.

Kot 44

A kto pyta ???

Northgate Logistics stale się rozwija. W tym tylko miesiącu otworzony został nowy oddział partnerski w Białymstoku a we Wrocławiu przenosimy oddział do innego lokalu aby mieć miejsce dla większej liczby pracowników. Zwiększanie liczby pracowników to pozytywny objaw wskazujący na rozwój firmy. Rotacja dobrowolna zawsze będzie, nie trzymamy nikogo na siłę. System wynagradzanie jest przejrzysty, na bieżąco dostępny dla każdego pracownia na naszej wewnętrznej witrynie. Co do umów, to każdy kandydat dowie się na rozmowie kwalifikacyjne o przewidzianych umowach i warunkach pracy, w zależności od stanowiska na które aplikuje.

Anka

rzeczowa odpowiedź

Ryszard

Jest liderem w swojej branzy? Jaka to BRANŻA w ktorej jest liderem, zdradzisz nam?

@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Czy z okazji otworzenia tego nowego oddziału będą albo są jakieś oferty pracy? Bardzo bym chciała wiedzieć, czy u was można liczyć na zatrudnienie teraz. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

@Ryszard

Branża TSL, konkretnie SPEDYCJA. Kilka dni temu odebraliśmy nagrodę Operatora Logistycznego Roku 2022. Zapraszam do relacji https://www.facebook.com/northgatelogistics

@Iza

@IZA Zapraszam do składani aplikacji na adres rekrutacje@northgatelogistics.pl

Zenon

Pracuje w branży 20 -lat, nigdy o Was nie słyszałem ani nikt w całej naszej firmie :))))

@Zenon

Dzień dobry Pani Zenonie. Proszę wierzyć Northgate Logistics prężnie działa w branży TSL od ponad 10 lat a od kilku lat również w zakresie franczyzy w spedycji. W maju 2023 będziemy obchodzić 11-lecie. Zapraszam do zapoznania się z nami. https://northgatelogistics.pl/ https://fb.watch/h5zVQJIa6n/

Manager

Co sie nie podoba w tym modelu biznesowym? Franczyza jak każda inna podział zysków a że branża bardzo szeroka to jest się czym dzielić

NIKI TIKI

dobrze "gadasz" jesteś od nas z gy?

spedytor międzynarodowy

Jest ktoś wstanie z pracowników napisać z szanownych pracowników jak wygląda praca spedytora w tej firmie? Czy nowy spedytor pozyskuje klientów z giełd czy bierze za telefon i w ciemno szuka klientów na zasadzie call center? Czy przyj,ują tylko spedytorów z własną bazą klientów czy jest możliwość korzystania z bazy firmy? Czy prowadzi sie auta firmy czy spedytor zajmuje się czysto handlem ładunkami?

Dorota
@spedytor międzynarodowy

Hejka, co do spedytora mnie tez interesuje, ale kwestia językowa. Jakiego języka firma wymaga na tej posadzie i na jakim poziomie? Wystarczy certyfikat angielskiego na poziomie B2?

@Dorota

Dzień dobry. Nie wymagamy znajomości języków obcych, jednak jeśli ktoś już zna jakiś będzie mu na pewno łatwiej w pracy spedytora.

@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Łatwiej, a czy z racji posiadania takich dodatkowych kompetencji, może liczyć taki pracownik na większe stawki? Bardzo bym chciała wiedzieć, od czego zależy wysokość zarobków w firmie. Można coś wynegocjować?

@Iza

Dzień dobry. Co do zarobków, to każdy kandydat dowie się na rozmowie kwalifikacyjne o przewidzianych umowach i warunkach pracy, w zależności od stanowiska na które aplikuje. Wysokość zarobków zależy od kwalifikacji na zajmowanym stanowisku oraz od wyników pracy własnej spedytora. Jest to wynagrodzenie zasadnicze + premia. System wynagradzanie jest przejrzysty, na bieżąco dostępny dla każdego pracownia na naszej wewnętrznej witrynie.

Zaintereowany

A czy okolicach Pszczyny będziecie coś otwierac?

@Zaintereowany

Dzień dobry. Na chwile obecną nie planujemy otwierać oddziału lub placówki partnerskiej w okolicach Pszczyny.

Iza

Cześć, proszę o odpowiedź, jeśli ktoś był u nich młodszym spedytorem. Czy z waszego doświadczenia premia jest w ogóle osiągalna czy zostaje tylko podstawa? Bo w ogłoszeniu jest po krótce napisane, że jest i to i to, pytanie jak w praktyce.

Zostaw merytoryczną opinię o Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.