Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
counter
2 38 71 5 1

Opinie o Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

WNIK
@Pytanie

Na pewno szybko sie rozwijają. Często wprowadzja cos nowego, aby poprawiać. Praca zdarza sie wymagająca ale jak komus zalezy i się stara to to daje kaskę. Atmosfera spoko, miło się pracuje, zawsze ktoś pomoże.

Pomocna?
Tak4Nie41
Zgłoś12
Pracownik

Praca rozwojowa. Pracodawca wymagający ale dający dużo również od Siebie. Ciągły rozwój wymaga ciągłej pracy. Pracownik nigdy nie jest sam i zawsze ma do kogo się zwrócić z problemem. Firma godna polecenia do współpraca jaki pracy w jej szeregach.

Pomocna?
Tak4Nie68
Zgłoś22
czarna

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Zostałam zatrudniona bez doświadczenia ale wszystkiego się można nauczyć. Budżety są do wykonania, trzeba mieć motywację i zapał, a nie tylko narzekać. Przychodzę do pracy, robię swoje i po 8 godzinach uciekam do domu. wynagrodzenie jest ok.

Pomocna?
Tak4Nie67
Zgłoś11
Staszek

A ja uważam, że nikt nie chce kupować kota w worku więc robią test. Firma dobra i dba o swój wizerunek.

Pomocna?
Tak7Nie75
Zgłoś
angelikanikname Nowy wpis
Pracownik

przestańcie wreszcie udawać ludzie z zarządu, że jesteście takim łaskawcami, zależy wam tylko na kasie i kontroli nad wszystkim, NIGDY DLA WAS DOBRO PRACOWNIKA NIE BYŁO PODAND PIENIADZEM!!!

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
NORTHGATE Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Całe wynagrodzenia jest przekazywane na wskazane konto bankowe pracownika. Pracownik może jednak złożyć wniosek o wypłatę wynagrodzenia w gotówce. To decyzja pracownika.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Pracodawca

 Aktualność
Rozwój, poszerzanie swoich umiejętności oraz wiedzy, elastyczność.  To nas wyróżnia i sprawia, że jesteśmy w czołówce najlepszych firm logistycznych. 

Pomocna?
Tak2Nie18
BlaBlaBla Nowy wpis

Waszym celem jest obniżanie stawek dla przewoźnika. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja, że Northgate miał uczciwe stawki. Więc takie brednie zostawcie na pranie mózgów swoim pracownikom.

Pomocna?
Tak15Nie3
Zgłoś4

Pracodawca

 Aktualność
Siłą Northgate Logistics są ludzie. 
Nasi Klienci, partnerzy oraz pracownicy.
To właśnie dzięki nim odnieśliśmy sukces. 

Pomocna?
Tak3Nie18
Pytanie
 Pytanie

Czy w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. są szkolenia zewnętrzne?

Pomocna?
Tak1Nie12
Zgłoś

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Tak, w Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. w razie zapotrzebowania są organizowane szkolenia zewnętrzne.

Pomocna?
Tak3Nie12

Pracodawca

 Aktualność
Pomocna?
Tak6Nie20
xyz

Brak rękawiczek, maseczek oraz odstępów między pracownikami. Właściciele nie dbają o zdrowie pracowników w obecnej sytuacji. Większość firm się zamyka i wysyła pracowników do pracy zdalnej, ewentualnie na urlopy. Co z tego, że jest mydło? Mydło, nie zabija wirusa. #zostańwdomu. Sprawa zostaje zgłoszona do sanepidu. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak32Nie1
Zgłoś

Pracodawca

@xyz

Dziękujemy za uwagi dotyczące funkcjonowania naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem ds. Personalnych, aby omówić uwagi w bezpośredni sposób. Zapewniamy, że każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie i uwzględni obecną sytuacje zdrowotną i materialną wnioskodawcy. Firma wdrożyła środki ochronny, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom w miejscu pracy poprzez maksymalne separowanie pracowników, w miarę możliwości lokalowych. Oddziały, gdzie to nie jest możliwe mają wdrożoną prace zdalną celem minimalizowania zagrożenia. Jednym z naszych najważniejszych zadań jest utrzymanie przedsiębiorstwa w stanie stabilnej płynności finansowej co ma na celu zapewnić naszym pracownikom, mamy nadzieje wszystkim, zatrudnienie bez konieczności redukcji etatów. Podejmujemy decyzje zapewniające pracownikom dalsze zatrudnienie po zakończeniu obecnej trudnej sytuacji gospodarczej, zwłaszcza w branży, która jest najbardziej narażona na skutki obecnej sytuacji.

Pomocna?
Tak2Nie29
xyz
@Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.

Płynność finansową można zachować wysyłając ludzi do IDENTYCZNIE wygladajecej pracy w domach!! Waszym problemem jest lęk przed utratą ścisłej kontroli nad pracownikami oraz kompletny brak zaufania do własnych ludzi. A groźby o zwolnieniach sobie darujcie . Przy takim podejściu pracownicy sami zaczną odchodzić.

Pomocna?
Tak29Nie
Zgłoś
zatrudniony
@xyz

XYZ - jeśli Ci tak źle w tej firmie to zawsze można połozyć wypowiedzenie i założyć własną firmę, a wtedy wypowiadać się o płynności finansowej, o której widać nie masz żadnego pojęcia. Kiedy przychodzi do decyzji to wszyscy chcą decydować i zarządzać. Kiedy przychodzi do brania odpowiedzialności za swoje decyzje i byt ludzi, którzy tworzą w firmie jakąś wartość (nie Ty XYZ) to każdy FIFARAFA jak TY, schowa głowię w piasek. Żałuję, że muszę współpracować z tak dwulicową osobą. Mam nadzieję, że nie potrwa to długo.

Pomocna?
Tak1Nie29
Zgłoś8
:)
@zatrudniony

Mój drogi, podejście typu "nie podoba się, to wyp...lac" i obrażanie ludzi którzy się zwyczajnie boją, to robienie firmie niedzwiedziej przyslugi. To nie lata 90te, kazdy pracownik ktory przynosi zysk to wartosc. Takze Slabo sobie poczynasz. Ja nie wiem czy firma powinna miec w swoich szeregach takich bolców jak ty.

Pomocna?
Tak25Nie
Zgłoś
Iwona
 Pytanie

Dlaczego w sytuacji zagrożenia epidemia nie wyslaliscie ludzi na Home Office tylko kazecie ludziom siedzieć w biurach?

Pomocna?
Tak34Nie2
Zgłoś2
Anonimowy Pracownik
@Iwona

Od początku całego wydarzenia zwaną pandemia zadaje sobie pytanie czemu pracodawca ryzykuje zdrowiem swoich pracowników mimo że ta praca mogła by się bez problemu odbywać z domu .. O wielu rzeczach pisanych na tym portalu się nie zgadzam , to ile ta sytuacja poważnie skłania mnie do refleksji i wydania opinii jako obecnie zatrudniony pracownik w tej firmie. Rażące niedbalstwo oraz brak wyobraźni w tak bardzo ciężkim etapie całego świata w obliczu bardzo poważnego zagrożenia. Jak widać nie liczy się nic innego jak TYLKO kasa.

Pomocna?
Tak32Nie
Zgłoś
Anonimowy Pracownik
@Anonimowy Pracownik

I tak jesteś na L4

Pomocna?
Tak1Nie19
Zgłoś2
Pracownik
@Anonimowy Pracownik

Jeszcze się nie zorientowałeś że ta firma od zawsze ma gdzieś pracowników? Pamiętaj że zawsze mając wybór wybiorą klienta a nie ciebie bo to nie my sypiemy kasą tylko liżemy co trzeba. Jak masz dzień wolny lub urlop i ogarniasz zlecenia meilowo(da się) w domu bo ktoś w zastępstwie to zaniedbał, siedzisz wtedy na giełdzie albo wisisz na telefonie to jest cacy. Teraz jednak okazuje się że tak się nie da, że zdalna praca nie wchodzi w grę. To nie budowa, a biuro...robić za call centre możemy również na kanapie w domu.....

Pomocna?
Tak28Nie3
Zgłoś1
pracownik innej firmy
@Pracownik

jeżeli firma ma gdzieś pracowników, to dlaczego w takiej firmie jeszcze pracujesz? czy przypadkiem nie dzięki KLIENTOM masz kasę? chyba na tym polega ta praca..... zadziwiają mnie te komentarze krytykujące wszystko, chyba firma nie zatrudnia (usunięte przez administratora) i każdy ma możliwość, jeśli coś nie pasuje rozstać się z pracodawcą, ludzie, czy Wy macie świadomość, że w obecnej sytuacji wszyscy powinni zewrzeć szeregi, by było do czego wrócić? ale Wy wolicie na..... do własnego gniazda, zero wyobraźni........ nie pracuję tutaj, ale wiem, że firma jest ok, przykro, że nie wszyscy pracownicy są ok.....

Pomocna?
Tak4Nie29
Zgłoś16

Pracodawca

@Pracownik

Firma Northgate Logistics zabezpiecza swoich pracowników wypełniając wszelkie zobowiązania nałożone przepisami prawa. Zatrudniamy pracowników bez doświadczenia oferując rozwój zawodowy i uczymy osiągania wysokich dochodów. Pańska opinia jednoznacznie wskazuje na brak poszanowania misji przedsiębiorstwa a tego typu zachowania działają na niekorzyść firmy, na której rzecz świadczony jest stosunek pracy. Sugerujemy rozważenie zmiany środowiska pracy co powinno poprawić samopoczucie zawodowe.

Pomocna?
Tak3Nie27

Pracodawca

 Aktualność
WAŻNA INFORMACJA❗️

Nigdy nie zawodzimy naszych Klientów, dlatego właśnie jesteśmy uznawani za jedną z najlepszych spedycji w Polsce. W tym trudnym dla wszystkich czasie NADAL PRACUJEMY - możecie być spokojni, Wasze towary zostaną przewiezione na czas. ????Niedawno na naszym profilu umieściliśmy bardzo ważny artykuł dotyczący przekraczania europejskich granic. Koniecznie go przeczytajcie: 

COVID19 – KOMPENDIUM WIEDZY PRZEWOŹNIKA

Pomocna?
Tak6Nie42
Me_me

Firma Northgate Logistics daje duże możliwości rozwoju, szkoli osoby bez doświadczenia polecam osobom, które chcą w życiu coś osiągnąć!!

Pomocna?
Tak6Nie38
Zgłoś4
Marcin Krawiec

Polecam pracodawce. Pracuję w firmie od 4 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Umowa o pracę, wypłata zawsze na czas, jasne warunki systemu premiowania, warto również dodać że firma z roku na rok podnosi wynagrodzenia. Od czasu do czasu NGLT organizuje również imprezy integracyjne dla pracowników. Firma funduje również nagrody dla najlepszych w danym roku. Nasza pozycja na rynku firm transportowych również ułatwia pracę - np. negocjacje z kontrahentami. Dodam jeszcze że w oddziale w Świdnicy świetna atmosfera w biurze, nie ma wyścigu szczurów. Wszyscy koledzy i koleżanki z kierownikiem na czele są pozytywnie nastawieni.

Pomocna?
Tak6Nie41
Zgłoś18
Pracownik

Polecam pracę w Northgate, Super ekipa. Umowa o pracę od samego początku. Wszystkie warunki jasno przekazane już na pierwszym spotkaniu.

Pomocna?
Tak4Nie36
Zgłoś1
Pracownik

Jasne warunki umowy oraz współpracy. Praca ciekawa w bardzo dobrze zorganizowanym środowisku. Duża szansa rozwoju.

Pomocna?
Tak2Nie38
Zgłoś1
Dominik P, Pseudonim śpiący

Jak najbardziej polecam firmę, droga rozwoju oraz możliwości jakie daje pracodawca jest zadowalająca, Umowa o prace na start, wszystkie warunki umowy omawiane na pierwszym spotkaniu, Jeśli chodzi o wynagrodzenie - system sprawiedliwy, dostajesz tyle ile wkładasz pracy w swoje obowiązki. Kasa zawsze jest na czas, godziny pracy 8-16, pon-pt. Szkolenia, oraz wsparcie współpracowników na wysokim poziomie. Pracodawca z pełnym zaangażowaniem dba o rozwój pracownika, nagradzając jego dobrą prace awansami i programami motywacyjnymi :) Krótko mówiąc, polecam.

Pomocna?
Tak1Nie41
Zgłoś8
Martyna*

Umowa o pracę na start, jasno komunikowana ścieżka kariery. Na początku trzeba dać dużo od siebie ale gdzie nie trzea. PRacowałam w kilku firmach i mam porównanie. Wynagrodzenia są na czas. praca od 8 do 16. Duże możliwości szkoleniowe i doświadczeni pracownicy w zasięgu ręki. Praca dla ambitnych w ambitnie działającej firmie Jestem zadowolona.

Pomocna?
Tak2Nie38
Zgłoś8
PracownikSW

Super pracodawca. Bardzo duże możliwości rozwoju.

Pomocna?
Tak2Nie34
Zgłoś7
Northgate Logistics

Jak najbardziej polecam jako pracodawcę Northgate Logistics. Miałem przyjemność z nimi współpracować i nie zawiodłem się ani przez chwile. Wszystko było jasne i klarowne. Ścieżki awansu przekazane już na pierwszym spotkaniu.

Pomocna?
Tak2Nie37
Zgłoś6
Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.?

Pomocna?
Tak1Nie22
Zgłoś2
***
@Pytanie

Zmieniają się.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
WNIK
@Pytanie

Na pewno szybko sie rozwijają. Często wprowadzja cos nowego, aby poprawiać. Praca zdarza sie wymagająca ale jak komus zalezy i się stara to to daje kaskę. Atmosfera spoko, miło się pracuje, zawsze ktoś pomoże.

Pomocna?
Tak4Nie41
Zgłoś12
Aneta
 Pytanie

Witam,interesuje mnie praca w Northgate Ligistics na stanowisku Mlodszego Spedytora. Czy rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest w języku angielskim? Czy wymagana jest znajomość tego języka? Pytam ponieważ moja pierwsza myśl,jeśli chodzi o pracę spedytora to język obcy,lecz w ogloszeniu nie ma podanego wymogu jeśli chodzi o język angielski. Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Pomocna?
Tak3Nie36
Zgłoś

Pracodawca

@Aneta

Dzień dobry. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami prowadzone są w języku polskim. Znajomość języka obcego, w tym angielskiego, nie jest wymagana aczkolwiek jest mile widziana. Nasi pracownicy, którzy znają języki obce zawsze służą pomocą kolegom w komunikacji z zagranicą. Zachęcam do przesłania aplikacji pod adres skm@nglt.pl

Pomocna?
Tak3Nie35
Aneta
 Pytanie

Witam, czy rozmowa kwalifikacyjna prowadzona jest języku angielskim na stanowisku Młodszy Spedytor? Czy ten język jest wymagany? Pozdrawiam

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Pracodawca

@Aneta

Dzień dobry. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami prowadzone są w języku polskim.

Pomocna?
Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K. - Pruszcz Gdański

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.