Opinie o Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk w Bydgoszcz

Marcin 123

Polecam w 100%

Mariusz Nowy wpis
@Marcin 123

V Co Pan polecam, człowieka który (usunięte przez administratora) ludzi i sprzedaje złomy. Nawet nie chce potem kasy oddać, mimo tego ,że auto psuje sie po dwóch dniach. Dramat ,omijać szerokim łukiem ten komis.

Bolo Nowy wpis

Witam czy ktoś próbował odzyskać pieniądze za kupione auto od tego pana.?

Kamila Nowy wpis
@Bolo

Witam .Tak ,nie chce oddac pieniędzy. Auto po dwóch dniach sie rozwaliło powiedział, że nie odda ,bo nie wiadomo co się robilo z tym autem .Nie polecam, to (usunięte przez administratora) Sprzedaje złomy i twierdzi, że auto działało idealnie .Nie ważne, że stało msc w komisie.

(usunięte przez administratora) Nie polecam zakupu samochodu u tego PANA. Sprzedaje złomy które nadają się do kasacji i tłumaczy się tym że samochód jeździ skręca i hamuje. Nie masz prawa zwrócić nawet tego auta, bo sprzedawca twierdzi że wiesz co kupowałeś.

Damian Nowy wpis
@Marcin

Niestety kupiłem auto u tego Pana i jak później się okazało miało ono niby trafić na złom. Po 20km silnik się zatarł, Jacek Adamczyk nie chciał rozmawiać i mnie wyzwał od frajerów. Pieniędzy nie oddaje , auto to ruina.

heniu

jacek adamczak to (usunięte przez administratora) ludzi i wykorystuje dane osobowe prosze uwazac na goscia jest falszywy (usunięte przez administratora)nie polecam (usunięte przez administratora) ludzi przy kupnie auta

Aplikowałeś do firmy Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Andrzej Grabarczyk

Pan Jacek Adamczyk to (usunięte przez administratora) ma też komis samochodowy, (usunięte przez administratora) ludzi na szczęście jest na takich bat prawny.Ostatnie audi A3,ciekawe jak się z tej sprawy wytłumaczy.Oszust i (usunięte przez administratora) proszę uważać na tego człowieka!

karol

sprzedaje polisy w zawyzonych cenach bardzo chamska obsługa omijac cwaniaczka

klient
@karol

Bardzo słaba obsługa i cwaniaczek.Kompletny Brak Empatii.

Emilia
@klient

A coś więcej na temat samej obsługi może Pan napisać? Co się stało, że padło tego typu określenie? Empatia względem czego?

Zostaw merytoryczną opinię o Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk?

Agent Ubezpieczeniowy Jacek Adamczyk
  • Brzozowa 8 lok. 12