Opinie o Krzysztof Górka Krzysztof Górka w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Górka Krzysztof Górka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krzysztof Górka Krzysztof Górka o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Górka Krzysztof Górka w Oleśnica

Karo Nowy wpis

Przepraszam ale skąd mogą być wzięte te informacje dotyczące jakiegoś siedzenia? Teraz już wiem, że pomyliłam firmy, bo przyszłam z ogłoszenia dla pracownika biurowego od Pracodawcy o tych samych danych osobowych ale zaciekawiło mnie takie bezpośrednie stwierdzenie tego faktu

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Krzysztof Górka Krzysztof Górka?

Sławek

Pan K.G to złodziej i oszust wszyscy którzy mają problemy z tym panem dzwońcie pod 600202222.. wiem że oszukał mnustwo osób będzie sprawa przeciwko panu wodzirejowi skończy się biesiadowanie i oszukiwanie ludzi bo na zwykłych ludziach gość robi potężne pieniądze.. ludzie zgłaszacie się będzie sprawa w tv ale potrzebuje was.. pozdrawiam

Jaa
@Sławek

Racja Facet (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora) Wiele złego o nim słyszałem Już go na wesela nie biorą bo wstyd przynosi

Niepozorna
@Sławek

Witam. Prosze mi powiedzieć czy to chodzi o Pana Krzysztofa Szalonego Drużbę??

Niepozorna
@Jaa

Proszę mi powiedzieć czy to chodzi o Pana Krzysztofa Szalonego Drużbę??

@Niepozorna

Czy Szalony Drużba to jest pseudonim tego Pana? Ciekawe pytanie ale o kim innym na tym forum mogliby pisać?

@Magdalena

Tak, szalony drużba to pseudonim Pana Krzysztofa Górki, (usunięte przez administratora) bardzo dużo ludzi na duże pieniądze

Magdalena

A tego to już nie wiem ale jeśli to prawda to jak to możliwe, że firma wciąż funkcjonuje? Bo sprawdziłam po krs i jest status aktywny, chyba że w złym miejscu spojrzałam?

Oszukana
@Magdalena

Firma jest na kogoś innego, Pan Górka jest tylko pełnomocnikiem. (usunięte przez administratora)

@Oszukana

a to nie miałam o tym pojęcia. obecnie ponownie jak spojrzałam w sieci dalej uważa się wszystko tutaj za funkcjonujące. czyli jak to obecnie może wyglądać? część problemów została rozwiązana?

Jankomuzykgranacymbalkach Nowy wpis
@Sławek

Jak (usunięte przez administratora) Wzial pieniądze nie zagral czy o co chodzi ? .

Krzysiek

Pewny siebie, zarozumialy i bezczelny. Zachowuje sie, jakby robił komus laske ze jest wodzirejem. W dodatku przeklina przy dzieciach i zapomina kto jest tak naprawdę ważny na weselu. Nie państwo młodzi i goście, tylko on.

Małgorzata
@Krzysiek

Naprawdę aż tak? Próbowałaś zwrócić uwagę co Tobie nie odpowiada?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Krzysztof Górka Krzysztof Górka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pan młody

Śpiewa i mówi co mu ślina na język przyniesie. Nie zawsze jest to miłe, czasami wręcz obraźliwe i w dodatku wulgarne. Nie patrzy na to czy słuchają go dzieci czy dorośli

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Górka Krzysztof Górka - Oleśnica

Krzysztof Górka Krzysztof Górka