Opinie o Firma Handlowa Wojciech Kozubek w Lewin Brzeski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Wojciech Kozubek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Wojciech Kozubek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Wojciech Kozubek w Lewin Brzeski

KLIENT

Ta firma to porażka. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo.

Tomasz
@Klient

Zgadzam się, omijać z daleka. Pseudo naprawiacz, nie mający pojęcia o niczym, i jeszcze wielce sie burzy i straszy.

A Nowy wpis

nie polecam! okrada klientów. on nie ma manier! przerażający!

EL Kapitan Nowy wpis

Sprzedawca to straszny (usunięte przez administratora). W jego wypowiedzi kultura nie istnieje. Pomocy brak. Nie polecam nikomu i unikać jak ognia!

KLIENT

Ta firma to porażka. Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo.

Edyta
@KLIENT

A w czym przejawia się to chamstwo? Opowiesz jakąś sytuację?

Jolanta
@KLIENT

Czemu porażka? Co jeszcze w niej nie gra prócz rzekomego chamstwa?

Klient
@KLIENT

Poziom kultury poniżej zera... ŻENADA!

Tomasz Nowy wpis
@Klient

Kupił na allegro.... Nowy wpis

Cwaniak i (usunięte przez administratora) jakich mało, wyłudza pieniędze bo "NIE DZIAŁA" nie potrafi nawet zamontować płyty głównej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Firma Handlowa Wojciech Kozubek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Specjalista

Specjalista od negatywów

Allegro

Drugi raz dostaję przedmiot o innych numerach niż na oferowanej aukcji. Jasno opisałem co jest nie tak w zwrocie, po czym dostaje drugi raz ten sam produkt. Firma sobie żarty z klientów. NIE POLECAM

michal

Facet na pytanie dotyczące pewnej części odpowiedział że nie słyszał głupszego pytania. Niestety nie zna się na laptopach tak sam twierdzi bo "przecież ja sięna tym znam lepiej" ale najwidoczniej nie wiedział żę coś takiego istnieje jak to o co pytatałem

ELEKTRO-PARTS
@michal

„Witam Czy Pamięć jest dwustronna czy jednostronna ? (kości pamięci tylko po jednej stronie) PROSZĘ SAMEMU OCENIĆ POZDRAWIAM SERDECZNIE :-)

kasia

Bardzo miła obsługa, serdecznie POLECAM

Facet porażka i ta firma widać po wcześniejszych opiniach

Vlad

Facet jest (usunięte przez administratora)- akcesoria komputerowe są wysyłane uszkodzone, nikt tego tam nie sprawdza albo wysyła świadomie. Obsługa delikatnie mówiąc odbiega od standardów, buc jakich mało.

bartlomiej981

Fatalna obsługa klienta, zadałem pytanie o szczegół dotyczący przedmiotu i kazano mi przeczytać 10 razy aukcje, w której nie było informacji o którą pytałem. Potem zacząlem dostawać maila że zadaje kretyńskie pytania, itp. NIE POLECAM !!! Skoro ktoś nie chce czegoś sprzedać to niech tego nie robi.

Klient

Przesyłki nie wysyla ponad 2 tygodnie przysyla inne części, polowa jego pozytywnych opinii z opisu jest negatywna, z opini można wyczytać ze wyzywa ludzi, unikać takich jak on, jak zamówicie coś tańszego do 10 zl to celowo przysle coś innego albo uszkodzonego a później pisze ze nie ma co się kłócić o takie sumy, totalnie zlewa kupującego.

Dramat

Masakra, nie polecam tego człowieka. Okrada ludzi, sprzedaje rozwalony sprzęt , który rzekomo działa, a faktycznie jest inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Wojciech Kozubek - Lewin Brzeski

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Wojciech Kozubek?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Wojciech Kozubek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Wojciech Kozubek?

Firma Handlowa Wojciech Kozubek
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 8
    49-340 Lewin Brzeski