Opinie o Milas Marcin Atelier w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Milas Marcin Atelier. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Milas Marcin Atelier o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milas Marcin Atelier w Sosnowiec

Zainteresowana

Czyli z tego co widze można bez problemu podjąć tutaj praktyki? Bo jestem ciekawa czy faktycznie da się wyciągnąć jakąś wiedzę? Wiadomo że trzeba też pomóc przy sprzątaniu itp, ale czy właśnie dopuszczają praktykantów do cięcia? i czy można jakiś grosz zarobic?

@Zainteresowana

Tak , Praktykanci u nas są dopuszczani do Klientów pod Naszym Okiem , więc nic niema Prawa Pójść nie tak , nie do strzyżenia ale Mycia Głowy , nakładanie Kolorów itp. , strzyżenie jest najcięższą rzeczą więc tym akurat się nie zajmują

@Kuba

A ile takie praktyki trwają? Ciekawa jestem, po jakim czasie właśnie firma oczekuje, że już się będzie robiło cięcia, czyli to co mowicie "najtrudniejsze". Ja jestem po szkole policealnej dosyć świeżo. Biorą w ogóle takie osoby pod uwagę czy już jakieś doświadczenie trzeba mieć?

@Ania

Praktyki trwają 3 lata tak jak szkoła Zawodowa , dziewczyny uczą się strzyżeń w Klasie 2-3

Kuba Nowy wpis
@Ania

Przyjmujemy praktykantów tylko ze szkół zawodowych , najlepiej z 1 klasy szkoły zawodowej bo wtedy od Samego początku ich uczymy i nie mają jakiśch „Złych nawyków” po innych salonach

Kazik Nowy wpis
@Kuba

Praktyki są płatne? Chodzi mi o stawkę? To minimalna na godzinę czy uczeń inaczej zarabia? Ile godzin pracuje się salonie? Praktyki są codziennie?

Kuba Nowy wpis
@Kazik

Praktyki Są 2 dni w Tygodniu po 8 godzin i co druga sobota , w 3 klasie praktyki są 3 razy w Tygodniu i co druga sobota. Są płatne , stawki ustala Cech 1 klasa Zarabia Ok.500 zł a 3 klasa Ok.600

Emil Nowy wpis
@Kuba

Cześć. Napiszesz, czego wymagacie od fryzjerów? Widziałem na FB, że z trzy lata temu szukaliście nawet fryzjerów i fryzjerek, ale nie było szczegółów. W ramach rekrutacji miałbym do wykonania jakąś fryzurę?

Kuba

@Rysiek Byłem na praktykach 3 lata i jestem od Roku pracownikiem w Salonie , Panie Ryśku Rotacja wynika z Tego że praktykanci z 3 klasy kończą u nas praktyki i idą swoją Drogą w tym zawodzie i przyjmujemy nowych praktykantów z klas 1 dlatego z Roku na Rok widzi Się u nas w Salonie nowe twarze.

Rysiek

Z czego wynika ta wspomniana rotacja na forum? Pytam tak wprost, bo ktoś takie info zarzucił z rok temu a na fb pod koniec czerwca widniał post o naborze na praktyki i ciekaw jestem czy warto. Ktoś kto był na nich się odniesie? Co z tegoroczną rotacją?

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Milas Marcin Atelier w mieście Sosnowiec? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Alvaro

Nie polecam robią na ilość ciągła rotacja ludzi a Milas już nie wie ile brać za usługi

Klientka
@Alvaro

Potwierdzam i nie polecam beznadziejnie fryzjer obsługuje 3 osoby na raz reszta chyba praktykanci bez pojęcia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Milas Marcin Atelier.
Ola

Polecam salon z całego serca! Świetna atmosfera,cała ekipa super!;).Napewno wyjdzie się zadowolonym!:).Dla mnie najlepszy salon ! I napewno wrucę spowrotem,bo wreszcie spotkałam z ludzi z pasją i powołaniem:) Pozdrawiam serdecznie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Milas Marcin Atelier - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Milas Marcin Atelier?

Zobacz opinie na temat firmy Milas Marcin Atelier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milas Marcin Atelier?

Milas Marcin Atelier
  • Jana Długosza 56