Opinie o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Inicjatywa Mikro sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inicjatywa Mikro sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. w Kraków

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Inicjatywa Mikro sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

R

Witam wszystkich, proszę o kontakt osoby zainteresowane sprawami pożyczek/kredytów w Inicjatywa Mikro rafalmanutd@poczta.onet.pl

lala Nowy wpis
@R

napisaam Zezygnowals?

Jaka atmosfera jest między działami w Inicjatywa Mikro sp. z o.o.?

lila Nowy wpis

o co chodzi ?pisz

Nigdy w życiu nie pożyczajcie tu pieniędzy. Jeden dzień spóźnienia z ratą, i robią Ci na siłę masakryczne koszty, wysyłają regularnie zwykłe listy, maile , listy od jakichś firm zewnętrznych. Nękają aroganckimi hamskimi telefonami. Za każde takie powiadomienie liczą po kilkadziesiąt złotych. Jeżeli masz dwie ostatnie raty z 60 ciu do spłaty po ok.600 zl każda. Wypowiadaja Ci umowę - dotajesz pisemko że masz im przelać 7000 tys. Masz na to 14 dni inaczej wypełniają twoj weksel inblanco na sume jeszcze wyższą , której nawet nie określają. Te dodatkowe kilka tysiecy jest ujete jako koszty upomnień. Prokurator Generalny już zaczął przeglądać sie temu bandyctwu . Czekamy na szybką reakcje.

pawel7
@Kasia

proszę o kontakt Paweł (usunięte przez administratora)

@pawel7

Na forum nie można podawać danych kontaktowych. Mówi o tym regulamin, którego należy przestrzegać. W ogóle to, w jakiej sprawie chciałeś skontaktować się z tą osobą? Miałeś podobne doświadczenia związane ze skorzystaniem z oferty firmy Inicjatywa Mikro? Mam nadzieję, że przedstawisz swoje doświadczenia.

Wieslawa
@Kasia

Witam, czy coś ruszyło się w tej sprawie? Również skorzystałam z usług tej firmy (spłacam kredyt), i mam podobne doświadczenie. Mam nadzieję że ktoś wreszcie stanie w obronie klientów tej firmy!

Aneta
@Wieslawa

Również jestem ciekawa, czy coś się zmieniło. Mam nadzieję, że uda wam się jakoś rozwiązać tę sytuację. Jest na forum może ktoś, kto wie jak wygląda praca w Inicjatywa Mikro sp. z o.o.?

JESTEM ZAINTERESOWANY POZWEM ZBIOROWYM STI44@INTERIA.EU

INTERES9UJE MNIE TEN TEMAT STI44@INTERIA.EU

INTERESUJE MNIE TA SPRAWA

Buniaryan
@Kasia

Czy mogę prosić o kontakt też nie radzę sobie z inicjatywa mikro strumska808@gmail.com

Emilia
@Buniaryan

Forum służy raczej do dzielenia się opinią o doświadczeniach z Mikro. Sugerujesz, że jesteś w trudnej sytuacji związanej z firmą. Możesz napisać, o co chodzi?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mirosław

Znajdą się na forum byli lub obecni pracownicy Inicjatywa Mikro i dadzą znać jak aktualna sytuacja w firmie? Jaka atmosfera i wynagrodzenie? Dzięki za informacje.

MARTA83

(usunięte przez administratora) jednak wielka (usunięte przez administratora) udzielają kredyty na duże pieniadze. umowy podpisują na szybko na kolanie, przy czym dodatkowo podkładają weksel i podrobione dokumenty( jak sie później okazuje) pośrednicy przez których trafia sie do inicjatywy grorzą ze zgłoszą sprawę na policje i do prokuratury za oszustwo, że podało się sfałszowane dokumenty przez co wyłudzają kolejne pieniadze. przy kredycie na 75tys. 22 tys idą na opłaty administracyjne, kolejne ok 30 tys wyłudza pośrednik i zostaje sie z kwotą ok 20 tys i kredytem na karku o nie małych ratach. zapraszam do kontaktu poszkodowane osoby przez inicjatywe mikro: poszkodowaniIM@interia.pl

@MARTA83

Forum służy do wymieniania się informacjami odnośnie tego, jakimi firmy są pracodawcami. Nie jest to dobre miejsce do zamieszczania ogłoszeń. Wysuwasz wobec firmy zarzuty na forum publicznym. Czy masz dowody potwierdzające podane przez Ciebie informacje?

Konrad
@MARTA83

Zapraszam wszystkich poszkodowanych (oszukanych) przez spółki: Inicjatywa Mikro i Fair Sales do wzięcia udziału w procesie, który odbędzie się 10.01.2019r. w Sądzie Rejonowym w Krakowie. Rozprawa o godz. 13.00 sala Kor-708 przy ul. Kordylewskiego 11, 7 piętro.

liliana
@Konrad

chetna ale jestem z gdanska podaje maila lilkrzy chetma i zainteresowana podaje maila lilkrzy@op.pl prosze okontakt

Paulina

@Marek nie znalazłam żadnych ofert pracy, ale jeśli interesuje Cię podjęcie zatrudnienia w Inicjatywa Mikro, zaglądaj regularnie do tego wątku. Co jakiś czas na forum pojawiają się informacje, że dana firma potrzebuje nowych pracowników. A może dobrym pomysłem byłoby zatelefonowanie bezpośrednio do tego przedsiębiorstwa? Czy są tu jacyś pracownicy, którzy chcieliby wypowiedzieć się czy warto wysłać tam cv? Wszelkie opinie z pierwszej ręki są cenne.

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Inicjatywa Mikro sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

liliana

rzetelnie ?probuje skontaktowac siez pracownikiemw celu rozliczenia dodatkowych wpłat i nikt nie potrafi mi udzielic odpowiedziProsze o informacje z kimmoge porozmawiac Wszystkietelefonu milcza

Dariusz

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

James

Witam Proszę coś więcej napisać, jak wygląda w tej firmie praca na stanowisku windykatora? Jakie zarobki,jakie warunki proponują?

WIN
@James

Umowa o współpracę B2B, jestem po rozmowie z tego co się dowiedziałem to zespół nie rotuje więc to dobrze świadczy, ogólnie wrażenia bardzo dobre, czekam na wyniki i mam nadzieję, że kolejny etap przed mną, wtedy też się dowiem jak z kasą:)

Paulina

@AN co wydarzyło się w 2007 roku i według Was zmieniło to jak pracuje się w Inicjatywa Mikro? Czego zabrakło do dalszego by móc dalej określać ją jako super firmę?

franek

Fajnie to było do 2007 teraz to tam trzeba gonic własny ogon zeby zarobic!!!

AN
@franek

Racja no TO BYŁA SUPER FIRMA DO 2007

Paulina

@Kaśka widzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Rozumiem, że jesteś już po procesie rekrutacji do Inicjatywa Mikro. Mogłabyś powiedzieć coś o swoich doświadczeniach? Co możesz doradzić osobom, które ten etap mają jeszcze przed sobą?

Kaśka

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o firmie? Aplikuję na stanowisko koordynatora rozwoju rynku i lubię przed ewentualną rozmową mieć wiedzę.Czy firma ma konkretne wymagania? Jak się tu pracuje?

Paulina

@123, a jak wygląda ten system premiowy?

Paulina

@Rr po prostu wspominam, że skontaktowanie się z obecnym pracodawcą kandydata po wyrażeniu przez niego zgody nie jest ich koniecznością. Jednak oczywiście Cię rozumiem.

Paulina

@Rr niektórzy przyszli pracodawcy kontaktują się z obecnymi pracodawcami kandydatów, aby właśnie otrzymać referencje. Jeżeli poproszą Cię o wyrażenie na to zgody - nie jest to wcale jednoznaczne z tym, że na pewno się skontaktują z Twoim obecnym pracodawcą. Niektóre firmy właśnie tym sposobem sprawdzają Twoją prawdomówność. Jeżeli się zgodzisz - to prawdopodobnie mówisz prawdę, jeżeli nie - prawdopodobnie kłamiesz.

Rr
@Paulina

@Paulina "Jeżeli poproszą Cię o wyrażenie na to zgody - nie jest to wcale jednoznaczne z tym, że na pewno się skontaktują z Twoim obecnym pracodawcą" - dzięki temu fundują kandydatowi niemiłą sytuację w dotychczasowym miejscu pracy, bo przecież kandydatowi wypada dotychczasowego pracodawcę poinformować, że może otrzymać taki telefon. Nie oczekuję, że taka rozmowa = zatrudnienie, ale przynajmniej dla zachowania pozorów wypadałoby taki telefon wykonać.

Rr

Bardzo nieprofesjonalne podejście rekruterów do kandydatów - przede wszystkim przestrzegam przed udzielaniem im zgody na telefoniczne referencje od aktualnego pracodawcy, w przypadku osób które do IM chcą przyjść z innej pracy. Jeśli się na to zgodzicie to sytuacja może wyglądać tak; rekruter zapyta o kontakt do osoby z obecnej firmy, która udzieli ci referencji i potwierdzi/zaprzeczy temu czym chwaliłeś się przed IM, itp. Ty kandydacie na to się zgodzisz żeby siebie jak najbardziej uwiarygodnić i rekruterowi IM wskażesz taką osobę, po czym wrócisz do swojej pracy i tą osobę uprzedzisz, że może się spodziewać w/w telefonu. Przy okazji odkryjesz karty przed swoim obecnym pracodawcą, zdradzisz zamiar odejścia z pracy, wręcz wskażesz firmę z którą aktualnie rozmawiasz... Po czym miną 3-4 tygodnie, rekruter wspomnianego telefonu jednak nie wykona (mało tego, nie raczy poinformować z własnej woli o wyniku rekrutacji mimo wcześniejszych zapewnień) a ty przed obecnym pracodawcą będziesz wyglądał co najmniej głupio...

Paulina

@x dziękuję za opinię. A dla zainteresowanych firma obecnie poszukuje osób na stanowisko Mobilny Doradca ds. Pożyczek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Inicjatywa Mikro sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inicjatywa Mikro sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inicjatywa Mikro sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inicjatywa Mikro sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.

Inicjatywa Mikro sp. z o.o.