Opinie o Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming w Rypin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming w Rypin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Łucja

Hej ja pytanie mam w sprawie pracy posadzkarza w Rypinie teraz wystawili ofertę pracy. Piszą ze umowa o prace na próbę, a potem jest szansa na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming - Rypin

Firma Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• POMOCNIK TYNKARZA, Rypin - Sierpień 2022
  • POSADZKARZ, Rypin - Sierpień 2022
  • TYNKARZ, Rypin - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ogrodowa 17A
    87-500 Rypin
  • NIP: 8921258341 REGON: 910266854

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana Freming