Opinie o Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie w Rypin

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie w Rypin

Administrator Nowy wpis

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Sprzedawczyni w Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

hans Nowy wpis

w piekarni zostalo 5-ciu piekarzy co potrafia piec chleb reszta ekipy to dziadki i babcie po starzu do tego paru mlodych po starzu i kierownictwo bez pojecia o piekarnictwie ale wezma kazdego kto sie trafi albo na (usunięte przez administratora) z uzedu pracy jest 14 kirowcow i 16 na produkcji niedziele i swieta w pracy za dzien wolny w tygodniu na wlasne zyczenie pracownia podpisane na papierku podstawione przez dyrektorka pensja ok 2100 2400 kamera na kamerze i kraty w magazynie kto nie wiezy niech sprobuje na pewno przyjma

Nowy Nowy wpis

Jeśli ktoś niezajmnie się ta firma to napisze do premiera Łamane wszelkie prawa pracowników praca w niedziele każda niby zgodnie z prawem Zwolnienia nieprzynos bo będziesz zjechany przez pana F jak pies . Oszustwo na każdym kroku Wszyscy boja się odezwać bo gdzie znajdziesz prace w Rypinie .Czy naprawdę nikt niemoże się przyjrzeć dokladnie tej firmie czy poprostu się boja a może układy ??? !!!!!!!

anonymous

Popieram jest tragedia A te paniusie z biura to w lustrze niech się przejrza

A Nowy wpis
@anonymous

One nie mają lustra

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PIEKARZ? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Audytor Terenowy
Rypin
Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o.
(52 opinii)
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Vfgv

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Sieć sklepów KDSH w Rypinie? Twoja opinia może okazać się cenna.

Xyz

To co się w tych sklepach wyprawia przechodzi ludzkie pojecie! Zarobki nędzne wymagań milion i co najgorsze non stop składki na towar po terminie albo braki w szczególności na mięsnym! Nie dadzą zarobic a jeszcze okradają w biały dzień, powodzenia na przyszłość bo jeśli tak dalej będzie nikt nie pójdzie tam do pracy, dobrze może te paniulki z biura sie wezma w końcu za robote na czele ze swoim panem F. który upokarza ludzi chcacych odejść lub wracających z L4. Jego wypowiedzi pokazuja jakim jest burakiem któremu słoma z butów wystaje!!! Nie polecam wręcz ostrzegam bo jeleni niech szukaja w swoim gronie.

Gość
@Xyz

Tak zgadza się wszystko pracowałam tam pieniądze nędzne a składki kilka razy w miesiacu, a to nabiał a to mięsny wymagają dużo co nie przekłada się w żaden sposób na zarobki. UWAŻAJCIE!!!

chuck

w sjklepie na ul Mławskiej sklep JBB przydala by sie zmiana pracownic czuja sie zbyt pewnie moze na jakis wiekszy sklep je dac zeby zobaczyly co to prawdziwa praca

klient

Na Nowym Osiedlu w sklepie same "starocie". Na każdym towarze trzeba sprawdzać datę ważności.

Zostaw merytoryczną opinię o Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie - Rypin

Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie
2.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Sienkiewicza 11
    87-500 Rypin
  • NIP: 8920000971 REGON: 5870697 KRS: 0000079809

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie