Opinie o Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati w Rypin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati w Rypin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Stała klientka
Klient

Witam serdecznie. Chciałabym poinformować że jestem stała klientka sklepu Pati Iława. Obsługa w sklepie bardzo miła , lecz jedna Pani o imieniu Justyna jest bardzo nie miłą osoba nie poleca klientowi nowych produktów jej wyraz twarzy jest bardzo nie miły nie zachęcający żeby wrócić ponownie na zakupy

Iwona

Nie polecam Pracy w (usunięte przez administratora) PATI!! Jak się nic nie zmieni będziemy wspólnie z pracownikami zgłaszać do Inspektora Pracy. Praca po 60 godzi tygodniowo,wypłaty najniższa na konto reszta w kopercie pod stołem,brak ludzi to wiadoma rzecz nikt nie chcę pracować wtym (usunięte przez administratora)

Joanna

Odradzam Pracę w Pati. Zniszczą cię fizycznie i psychicznie dwie Panie!!! Nikt już nie chcę tam pracować,co chwila ogłoszenia na olx bo ludzie uciekają z tego Bagna!!

Nie wiem skąd te komentarze ja pracuje w tej firmie już bardzo długo i nie mogę nic złego powiedzieć. Pensja jest zawsze na czas zawsze duże możliwości premii dodatkowo premia za niechorowanie co już się rzadko zdarza w zakładach pracy. Można naprawdę dobrze zarobić. Jak komuś nie odpowiada to zawsze można iść na nocki do biedronki za 2500.

Anonim Nowy wpis

Nie polecam. Daria i Marita siebie warte. Zaklamane i podle zmije. Malo w swoim zyciu spotkałam tak bezwartosciowych osob bez zadnych zasad, patrzacych tylko na czubek swojego nosa. Wstyd i porażka. Nie warto tracić czasu i energii na takich ludzi. Mam nadzieje ze ktos w koncu zrobi tam porzadek…

Agnieszka Prasik Nowy wpis
@Anonim

Pamiętaj dziecino, ze mądry z mądrym zawsze sie dogada, (usunięte przez administratora) z głupim tez , gorzej jak jest mix. Mądry nie szuka w internecie wytchnienia na swoje emocje tylko rozmawia. Pozdrawiam pana/ panią i życzę dużo dużo mądrości.

Renata
@Joanna

Co oznacza u Ciebie to zniszczenie fizyczne? To taka ciężka praca fizyczna ponad siły? Ty tez uciekłaś stamtąd i stąd to wiesz?

@Renata

ciekawe czy ty byś wytrzymała złe humory pani Da.. nie daj Boże jak zle tabelki w zeszycie wypełnisz zrówna cię z ziemia jakby to było najważniejsze

@Renata

Co tak bronisz? Jak tobie odpowiada praca po 13 godzin i w nosie masz rodzinę to sobie siedź tam za marnę grosze!!

Sylwia Nowy wpis
@Kasia

To tutaj się codziennie po 13 godzin pracuje? :O Czy jak wygląda system pracy, jeśli chodzi o godziny.

Joanna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Na iławia tak Wspaniale że w ciągu jednego miesiąca trzy osoby podiękowały za pracę. Niech Szefostwo podziękuję Panią Regionlnym. Zaraz będą kolejne kwestią czasu... A Pati chcę otwierać kolejne punkty na iławie. Kto będzie tam pracował? Chyba Daria z Maritą hahaha!!

Kasia

Pracowałam jeden dzień bo Pani M nie spodobał się mój makijaż. Dramat oceniają człowieka po wyglądzie!! Firma może spoko ale panie regionalne to PORASZKA!!

Wścibski
@Kasia

Pani Kasiu jeśli Firma to czyta to może być z siebie Dumna że wyeliminowała pracownika który miałby Swoją niepoprawną polszczyzną jeszcze bardziej psuć Opinie firmy. I do tego jeszcze ten brak kultury.

Ups
@Kasia

stracić pracownika na takim poziomie intelektualnym to naprawdę PORASZKA jak oni mogli :))))))))

Urszula
@Ups

Ale to o intelekt nie chodziło tylko o wygląd. Co o tym uważacie? Macie jakiś dresscode, że tak nie spodobał się jej makijaż?

@Wścibski

Jak byś miała trochę w głowie to byś domyśliła się że błąd powstał poprzez słownik.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati prowadziła rekrutację na stanowisko Piekarz-Cukiernik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Pakersi Kamil Kik
(46 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Porażka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Co za komedia, ewidentnie negatywne opinie, które mówią prawdę zabolały kierownictwo skoro musieli zacząć wypisywać sami sobie pozytywne :) Czyżby pojawiły się problemy z poszukiwaniem pracowników?

Kasia

Pracowałam jeden dzień no Panią regionalnym nie spodobał się makijaż. Jedna z nich nawet kazała mi się nie malować. Firma może Ok. Ale te dwie Panie to porażka pociągną firmę na dno!! Mam nie miłe wspomnienia. Odradzam pracy

Joanna

A i jeszcze jedno. Każda kierowniczka opisuję pracownika co robi jak robi itd. Także jesteście tam monitorowane,jak zrobicie babola wszyscy już o ty wiedzą!

@Joanna

Kobieto wyszłaś spod kamienia ? Od czego Twoim zdaniem jest kierownik?haha zapraszam do Delikatesów to zobaczysz co robi kierownik

Anonim

Napisać imię konkretnej osoby, a podpisywać się jako anonim.. żałosne. Ja polecam firmę Pati, pracuję już dłuższy czas i nie mogę powiedziec złego słowa. Jest super zespół, kierowniczki, koordynatorki.

Pracownik sklepu

Pracowałaś dwa tygodnie i miałaś styczność z zamówieniami??? A to dobry żart!!!

@Pracownik

Zgadzam się, duże możliwości nauki i dobrych zarobków uzależnionych od zaangażowania. Polecam bardzo!

Joanna

Uważajcie na tą firmę. Pracowałam w iławie tragedia! Umowa zlecenie,do czasu zdania egzaminu. Brak chętnych do pracy,3 osoby na sklepie gdzie powinno być 6 więc trzeba pracować po 13 godzin. Uważajcie na Marite ładnie Tylko obiecuję. Naszczescie już mnie tam nie ma. To był trudny czas powódka o 3:30 by zarobić najniższą krajową. Co mnie skusiło.... ech...

Magda

Wkońcu ludzie zaczynają pisać konkretnie o tej firmie. Ja również nie pe am pracy w Pati iława. Pracowałam tu 3 miesiące Tragedia. Bardzo dużo nauki,dużo wymagają a płacą najniższą krajową. Grafik tragedia nawet po 13 godzin od 4:30 masakra!!!

Pytajacy
@Magda

A co na przykład wymagają ? Chce wiedzieć konkrety bo chciałam aplikować

Gola
@Magda

Musiałabyś iść na sklep w Golubiu. Gwarantuje ci ze dnia byś nie wytrzymała

Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati prowadzi rekrutację na stanowisko Piekarz. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

@Iwona

No to mega dużo. Ale jak ktoś robi nadgodziny, to płacą jakoś więcej za godzinę czy tyle samo?

Lala
@Iwona

Płacą 21/ h netto. Nadgodziny to raczej pracownicy sami proszą by robić żeby sobie Dorobić więc nie uwierzę że ktoś zmusza kogoś raczej w zespole zawsze jest kilka takich osób które chętnie te nadgodziny przyjmą jak trzeba robić

Do Iwony
Klient
@Iwona

To po co tam pracujesz jak jest tak zle znam takich jak ty. Zatrudniałem takich pracowników co było dobrze dopóki czegoś nie odstawili i nagle praca stała się zła a nie oni. Tylko musicie pamiętać ze każdy ma prawo wyboru nikt was nie zmusza do pracy przecież

@Iwona

Czasami płacą czasami nie zależy komu. Brak jest ludzi, nikt nie chcę pracować za najniższą krajową a wymagania bardzo duże. Pierwsza zmiana od 5 rano i często do końca 18. To jest przegięcie

Beata
@Lala

Iwona ma Rację!!Co ty bredzisz płacą jak Pani D ma dobry dzień.Nikt nie chcę pracować po 13 godzin dziennie. Niedługa sama Tam zostaniesz! A czemu nic nie napiszesz o płacy nielegalnej w kopertach?? Ilość godzi tygodniowo to 40 Nie 60. Ciekawe kto za to odpowie. Pewnie kierowniczki bo to one robią grafiki. Wy macie rączki czyste...

Anonim

Dobrze się zastanówcie zanim podejmiecie współpracę bo gdyż to co się tam wyczynia to przeradza ludzkie pojęcie nerwówka nie warta żadnych pieniędzy nikt tam długo nie wytrzyma już teraz wiem o wielu osobach które są na skraju załamania i już szukają sobie pracy bo tam się dłużej nie da. Kiedyś było nawet dobrze może duży nacisk na obsługę klientów ale teraz tam jest gorzej niż w więzieniu gorzej niż w szkole. Musisz prowadzić milion analiz 10 zeszytów każdy od czegoś innego. Ludzie psychicznie tego nie wytrzymują dziewczyny zdzwaniaja sie ze sobą szukając ratunku na te powalone analizy wszystkie wytyczne ale tylko bardziej sie zniechęcają wzajemnie bo nikt nie chce przyznać wprost a tak naprawdę nikt nie wyrabia już z tymi wszystkimi analizami notatkami zeszytami my nie mamy czasu na to wszystko w ciągu dnia nie mamy dobrze czasu zjesc śniadania tu trzeba milion zeszytów i nie daj Boże jak któryś będzie nieuzupelniony i ciagle porównania do sklepów gdzie kierownik jesy tylko od zarządzania a nie sprzedawania wiec ma czas na wszystko pf szok szok szok praca była fajna jak był nacisk na obsługę a nie na analizy które są i tak totolotkowe bo co z tego ze ja wiem ile kostek sernika mi klient kupił w zeszłym tygodniu jak w tym może żaden klient go nie chcieć. A musisz mieć wszystko każdego dnia i nie mieć strat My jesteśmy sprzedawcami a nie w szkole żeby się bać nieuzupelnionycy zeszytuw nie kończyliśmy studiów i nie zatrudnialiśmy się na stanowiskach księgowych. Nie wspomnę już nie daj Boże jak kiedyś trafi wdrażać nowe osoby do prscy i im to wszystko tłumaczyć ludzie uciekają jeszcze zanim podejmna współpracę ogrom pracy i wytycznych jest nie warty utraty zdrowia.

Mieczysław
@Anonim

A ile oni Wam płacą, za całą tą dodatkową papierkową robotę? I czy to jest tego warte, nerwów? Przecież, jak się chce, jako pracodawca robić dodatkowe analizy, to można zatrudnić dodatkowo osoby, które tym się będą zajmować? Będzie dodatkowa robota dla nowych osób.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 28 lutego.

Kandydat

Witam, chciałabym się dowiedzieć jaka stawka wynagrodzenia na stanowisku magazyniera?

Czy firma Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wroc.......

Firma Pati jest fajna firma dobrze prosperująca ! Dajaca młodym ludziom się rozwijać wymagania oszen są ale to normalne ze tak firma mocno prosperujaca wymaga opisów dokładności!!!!! Odpowiedzialności chodzenia na szkolenia które są piortetem i coś zostsje w tych głowach! Moge polecić firmę z całego serduszka ♡♡

@Wroc.......

Widać w Pani/Pana głowie nie zbyt wiele zostało patrząc na ortografię. Właśnie tak firma „Pati” wybiera sobie pracowników. Byle kogo, ważne żeby pracował jak wół za marne grosze :) te pozytywne komentarze pisze chyba sama kadra :) pozdrawiam i życzę powodzenia w tak doskonale PROSPERUJĄCEJ firmie :)

Nie polecam!!! Miałam okazje pracować w jednym ze sklepów przez kilka dni i sama zrezygnowałam. Od początku zastanawiałam się dlaczego nikt nie chce podjąć pracy w tym sklepie a teraz już wiem!!! Chodzi o sklep na Mostowej. Kierowniczka to osoba z problemami psychicznymi!! Wyzywa i obgaduje pracowników, wprowadza toksyczna atmosferę i kłamie oczerniając pracowników w oczach szefostwa!! Kiedy ktoś w końcu przejrzy na oczy i zwolni ta kobietę zamiast bezsilnie poszukiwać pracowników? Przecież nikt nie chce tam pracować właśnie dlatego!!! Chętnie wysłucham opinii innych ludzi którzy mieli okazje tam pracowac

Wiecie może, czy w Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati szukają chętnych na staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati - Rypin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati?

Zobacz opinie na temat firmy Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati?

Liczba opinii klientów firmy Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati, to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ks. Cz. Lissowskiego 3
    87-500 Rypin
  • NIP: 8921178292 REGON: 911254310

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati