Opinie o Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati w Rypin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati w Rypin

Wera Nowy wpis

Witam. partner widział na stronie, że potrzebny był pracownik techniczny. Zauważyliśmy jednak, że oferta ma dość stara datę. Czy ta forma zatrudnienia będzie jeszcze aktualna? A jeśli tak to ile miesięcznie mógłby zarobić?

Jurek

Grubo ktoś pocisnął w zeszłym roku pisząc, że wrogowi nie życzy tutaj pracować. Tylko niewiele z tej opinii wynika. Może jakieś fakty zamiast samych tylko słów? Jakże ze stabilnością zatrudnienia, z możliwością pracy na umowę o pracę na czas nieokreślony? A także jak z szacunkiem, wyrażającym się choćby w zarobkach?

@pracownik
@Jurek

Jeśli chodzi o zatrudnienie to akurat nie można im zarzucić nic złego.. po jakimś czasie umowa na nieokreślony czas. Nigdy nie dostajemy gołej wypłaty. Zawsze są jakieś premie i dodatki. Przyznam ze bardzo mnie to trzyma przy pracy.

@@pracownik

A po jakim czasie jest ta umowa na czas nieokreślony? Długo trzeba na nią czekać? Mega fajnie też, że są premie i dodatki. O jakich kwotach mowa? Ile takiej premii mniej więcej wpada?

Pracownik 2 Nowy wpis

Zaczynałam od stażu -5 miesięcy, następnie 3X umowa o pracę na 3 miesiące (warto podkreślić, że na moją prośbę, bo rozważałam wyjazd za granicę ), umowa na rok i kolejna na stałe. Premie są w zależności od zaangażowania w sprzedaż oraz swoją pracę :) dodatkowo w wakacje premia wakacyjna 300 lub 500 złotych w zależności od stażu pracy oraz premia świąteczna w grudniu 200 złotych. Na koniec roku jeśli ktoś nie miał żadnego L4 można dostać chyba 300 złotych , więc miesiące letnie i grudzień wypada bardzo ładnie jeśli chodzi o premie , bo jest to ok 800 zł premie Godziny pracy to 5-12 przeważnie i 12.30-17.30 oczywiście w zależności od sklepu może się to różnic :) Czasami pracujemy w godz.5-15, ale jest to raczej w wypadku, gdy ktoś z załogi potrzebuje wolne i jest to kwestia dogadania się zespołu :)

Hejka a tutaj można na dodatkowy posiłek liczyć podczas pracy jako sprzedawca? Jak dodali niedawno ofertę to było napisane, że trzeba szykować kanapki, przekąski, sałatki a nawet pizze, a nie opisują żadnych benefitów

Sprzedawcy nie szukają teraz? Tylko jak coś to interesuje mnie praca przez firmę, nie urząd pracy, pod żadnym pozorem. Bo tu jak patrzę to w kwietniu 2023 było ogłoszenie z urzędu dla bezrobotnych prawda?no to jak oni zatrudniają własnie...?

Firma Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Edyta

Nie polecam pracy w tej firmie Pati. Praca od 4:30 i po 10 godzin na nogach. Nie mamy czasu nawet na posprzątanie sklepu. Musimy to robić po godzinach,ale nam za to nie płacą. Czy to jest uczciwe??? Wstydźcie się Kierownicy,szefowie itd... Tak ciężko teraz o dobrego pracownika A wy nie szanujecie !!!! Pamiętajcie że to my pracujemy na Was A nie odwrotnie!!!!

jolka1817fryzjerka

Akurat ta Pani w krótkich blond włosach może i coś opisuje ale paragonu nie wydala po za tym często jestem na Lissowskiego w Rypinie i tam raczej tylko Pani w miedzianych włosach jest w stanie sprzedać mi wszystko. A co do tonacji głosu, czy mimiki twarzy to każdy z Nas jest inny i wygląda inaczej więc musimy być empatyczni i wyrozumiali tak jak @klientka wspomniała każdy miewa gorsze dni

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati?

Porażka

Co za komedia, ewidentnie negatywne opinie, które mówią prawdę zabolały kierownictwo skoro musieli zacząć wypisywać sami sobie pozytywne :) Czyżby pojawiły się problemy z poszukiwaniem pracowników?

@Porażka

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracować w takim toksycznym miejscu.

Janek

Czemu tą Pani w tatuażach na ulicy sobiewskiego w iławie jest nie miła dla klientów i krzyczy na koleżanki z pracy?? Ja tam już nigdy nie pójdę, mam 54 lata i doceniam kulturę obsługi klienta.

Iwona

A ty jesteś byłym pracownikiem? Co takiego konkretnie się stało, że odeszłaś?

Agnieszka Prasik

Pamiętaj dziecino, ze mądry z mądrym zawsze sie dogada, (usunięte przez administratora) z głupim tez , gorzej jak jest mix. Mądry nie szuka w internecie wytchnienia na swoje emocje tylko rozmawia. Pozdrawiam pana/ panią i życzę dużo dużo mądrości.

Stała klientka

Witam serdecznie. Chciałabym poinformować że jestem stała klientka sklepu Pati Iława. Obsługa w sklepie bardzo miła , lecz jedna Pani o imieniu Justyna jest bardzo nie miłą osoba nie poleca klientowi nowych produktów jej wyraz twarzy jest bardzo nie miły nie zachęcający żeby wrócić ponownie na zakupy

Zirytowany
@Stała klientka

To się już robi śmieszne to obsmarowywanie w internecie. Wylewanie wiadra pomyj zamiast mówienie sobie wprost. Ludzie co z Wami się stało. Zatraciliście już ludzkie odruchy. Przykro się na to patrzy. Na ten cały hejt w internecie. Bo przecież tam można anonimowo napisać wszystko na co tylko mamy ochotę. Czekam na moment kiedy hieny internetowe przestaną być anonimowe. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie jestem klientem lecz byłym pracownikiem i zastanawia mnie jedno, od kiedy klient się skarży na to ze pracownica jakiegoś sklepu nie poleciła mu nowości ???? ludzie przecież to na kilometr śmierdzi złośliwą opinią od kogoś z WEWNĄTRZ !!!!!

....
@Stała klientka

Szkoda ze ta osoba nie ma odwagi powiedzieć tego prosto w oczy

....
@Stała klientka

M. Weź to wykasuj i nie rób z siebie pośmiewiska. Tak naprawdę w internecie nie jesteś aninimowa. Ja zgłosiłam już sprawę gdzie trzeba. Po co ci dziewczyno kłopoty.

M
@....

Komentarz został zgłoszony do usunięcia

Kolega
@Stała klientka

To akurat racja a pierwsze wrażenie jest ważne

Renata

Co oznacza u Ciebie to zniszczenie fizyczne? To taka ciężka praca fizyczna ponad siły? Ty tez uciekłaś stamtąd i stąd to wiesz?

@Renata

ciekawe czy ty byś wytrzymała złe humory pani Da.. nie daj Boże jak zle tabelki w zeszycie wypełnisz zrówna cię z ziemia jakby to było najważniejsze

@Renata

Co tak bronisz? Jak tobie odpowiada praca po 13 godzin i w nosie masz rodzinę to sobie siedź tam za marnę grosze!!

Sylwia
@Kasia

To tutaj się codziennie po 13 godzin pracuje? :O Czy jak wygląda system pracy.

Pracowałam jeden dzień bo Pani M nie spodobał się mój makijaż. Dramat oceniają człowieka po wyglądzie!! Firma może spoko ale panie regionalne to PORASZKA!!

Wścibski
@Kasia

Pani Kasiu jeśli Firma to czyta to może być z siebie Dumna że wyeliminowała pracownika który miałby Swoją niepoprawną polszczyzną jeszcze bardziej psuć Opinie firmy. I do tego jeszcze ten brak kultury.

Ups
@Kasia

stracić pracownika na takim poziomie intelektualnym to naprawdę PORASZKA jak oni mogli :))))))))

Urszula
@Ups

Ale to o intelekt nie chodziło tylko o wygląd. Co o tym uważacie? Macie jakiś dresscode, że tak nie spodobał się jej makijaż?

@Wścibski

Jak byś miała trochę w głowie to byś domyśliła się że błąd powstał poprzez słownik.

Pracowałam jeden dzień no Panią regionalnym nie spodobał się makijaż. Jedna z nich nawet kazała mi się nie malować. Firma może Ok. Ale te dwie Panie to porażka pociągną firmę na dno!! Mam nie miłe wspomnienia. Odradzam pracy

Joanna

A i jeszcze jedno. Każda kierowniczka opisuję pracownika co robi jak robi itd. Także jesteście tam monitorowane,jak zrobicie babola wszyscy już o ty wiedzą!

@Joanna

Kobieto wyszłaś spod kamienia ? Od czego Twoim zdaniem jest kierownik?haha zapraszam do Delikatesów to zobaczysz co robi kierownik

Napisać imię konkretnej osoby, a podpisywać się jako anonim.. żałosne. Ja polecam firmę Pati, pracuję już dłuższy czas i nie mogę powiedziec złego słowa. Jest super zespół, kierowniczki, koordynatorki.

Pracownik sklepu

Pracowałaś dwa tygodnie i miałaś styczność z zamówieniami??? A to dobry żart!!!

Nie wiem skąd te komentarze ja pracuje w tej firmie już bardzo długo i nie mogę nic złego powiedzieć. Pensja jest zawsze na czas zawsze duże możliwości premii dodatkowo premia za niechorowanie co już się rzadko zdarza w zakładach pracy. Można naprawdę dobrze zarobić. Jak komuś nie odpowiada to zawsze można iść na nocki do biedronki za 2500.

Zgadzam się, duże możliwości nauki i dobrych zarobków uzależnionych od zaangażowania. Polecam bardzo!

Iwona

To super! Ja uwielbiam pierogi! Jakie Twoim zdaniem u nich są najlepsze?

Klient
@Iwona

Z twarogiem. A mąż z mięsem. Mistrzostwo świata. Jedyne pierogi które faktycznie maja w sobie mięso a nie pulpę mięsnopodobna.

Klientka Iława

Kanapki niebo w „gębie” uwielbiam ta piekarnię. I Najlepszy chleb w całej Iławie.

Zostaw merytoryczną opinię o Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati - Rypin

• Jak się pracuje w Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati?

Zobacz opinie na temat firmy Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anita Fede-Chreścionko Firma Handlowo-Usługowa Pati
  • Ks. Cz. Lissowskiego 3