Opinie o Anna Malczyk Anmal w Błędów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Anna Malczyk Anmal. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Anna Malczyk Anmal o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Malczyk Anmal w Błędów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Anna Malczyk Anmal w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sezonowy Nowy wpis

Zapłacili ile mieli zapłacić, na składkach, odprowadzeniach (usunięte przez administratora) jak mogą, najpierw każą ci podpisać że odebrałeś wypłatę a potem dowiadujesz się ile w papiery wpisali że odebrales.Ludzie pracujący tam na stałe nie przyjemni dla sezonowych. Ci co mają lepsze ich względy mają lepiej a szary człowiek ma więcej roboty krótkie przerwy w porównaniu do nich.

Marek Nowy wpis

Polecam pracodawce . Dostalem szanse u ja wykorzystalem . Praca ktora uwielbiam

Dawid

@paula jak Ci się tam pracuje?

. Nowy wpis
@Dawid

Bylam tam pracownikiem sezonowym . Nie pracuje tam w tym momencie

Firma Anna Malczyk Anmal poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

polecam :)

olo

witold

Elc

Przecież to normalne że do pracy idzie się po do by pracować i tak naprawdę ludzie twarzą firmę i panującą w niej atmosferę . Jest dobrze no to jest dobrze wszystkim ale jeśli komuś jest ciągle źle ponieważ lepiej patrzec na kogoś to radzę się zwolnić i poprostu szukać swojego szczęścia dalej . Miałam przyjemność pracować w tej firmie i niektórzy ludzie naprawdę mają źle poukładane w głowie przychodzili do tej pracy tak jak by za kare musieli pracować , młodzi bez ambicji . Każdy na start chciałby górę pieniążków i minimum obowiązków . Nie mam pojęcia skąd to się bierze u mnlodych ludzi . Ja osobiście jestem zadowolona pracowałam tam w sezonie ale mimo wszystko firma ok

Sławomir
@Elc

Wspominasz o pracy sezonowej. Czy wtedy jest przyjmowana większa ilość pracowników i dostaje się umowę na czas określony? Napisz więcej na ten temat.

Wiktorzbl

Wszystko w porządku bez żadnych problemów czytam wcześniejsze komentarze i chyba ktoś pomylił firmy

Janek

Normalna praca . Polecam oczywiscie

Asia

Polecam

Rober

Normalna praca , polecam

Maciek

Jeszcze nie widziałem firmy w której za leżenie płacą i jak czytam wcześniejsze komentarze to kojarzy mi się parę osób z tej firmy którym codziennie jest źle bo inni mają lepiej i najlepiej położyć się i płakać nad swoim losem , żenada , firma jest okey , pracowałem solidnie i ja z żadnymi problemami nie miałem styczności . Polecam

Jarek

Polecam bardzo pracodawcow

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Anna Malczyk Anmal?

Wiedźmin

Możesz siódme poty z siebie wyrzucać a jeśli nie masz znajomości lub nie jesteś z Błędowa to mozesz tam popracować jedynie w sezonie wykorzystaja cie i wyrzucą

Ktoś

Widać ze anmal bardzo chce sie wybronic ale ktokolwiek tam pójdzie pracować juz 1 dnia zobaczy że prywaciarz trzepie hajs na ludzkiej glupocie a wieśniaki sie jeszcze ciesza nie polecam oszukiwano mnie tam na podatku i na innych rzeczach a ludzie falszywi wiadomo że zlego slowa na siebie nie powiedzą jest to moja 1 opinia tutaj i niech ludzie otworza oczy ze to nie jest opinia 1 czy 2 osob tylko wielu ludzi.

Michael Jackson
@Ktoś

Ludzie, stado baranów które zostało wyrzucone przez to ze są imbecylami i pijakami mającymi dwie lewe ręce się wypowiadają, myślicie ze zmienicie nicki wy Niemcy je*ane to już nikt nie wie ze to wy, jak można się było z was nie śmiać jak wszystko co dotknęliście to pauliście albo ukradliscie, rowery i skutery kto psuł jak nie wy, wy i wszyscy o tym wiedza, jesteście najgorszymi osobnikami co psuliscie reputacje firmy to was usunęli a wy myślicie ze coś ugracie na tych wpisach, banda (usunięte przez administratora) i degeneratów bez wykształcenia, naczytali się bzdur w i trenerach i poradnikach i teraz chcą błysnąć, weźcie wy się puknijcie w te wasze szwabskie głowy przestańcie pic ten ruski spirytus i się za robotę nieroby weźcie a nie głupoty w głowach ....

kierownictwo

W związku z pojawiającymi się opiniami które stawiają w złym świetle Nasz Zakład Pracy informujemy, że zakład ANMAL istnieje od 2004 r. od samego początku naszego istnienia są z nami pracownicy, którzy pracując są zaangażowani w jego rozwój i mają wpływ na jego istnienie oraz rozwój. Zakład z uwagi na swoją specyfikę, oprócz pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, zatrudnia również pracowników sezonowych od miesiąca czerwca do końca sierpnia. Pracownicy sezonowi podczas zatrudnienia informowani są o czasie trwania umowy. Niektórzy z nich później pozostają w Naszym zakładzie, z pozostałymi umowy wygaszają. Zakład od wielu lat przechodzi pozytywne kontrole i audyty przeprowadzane przez organy do tego powołane. Opinie przedstawione na tym profilu, są opiniami pojedynczych osób, a można nawet wysnuć przypuszczenie, że jednej osoby patrząc na styl wypowiedzi. Nie przedstawiają sytuacji jaka jest w zakładzie pracy. Załoga ANMAL serdecznie zaprasza do składania aplikacji rekrutacyjnych, a nawet odwiedzenia nas przez przyszłych pracowników. Praca u Nas odbywa się w warunkach mikroklimatu umiarkowanego (temperatura pracy waha się w granicach 0 stopni) gdyż zakład zajmuje się mrożeniem i przetwórstwem owoców i warzyw. Kierownictwo zapewnia przyjazną atmosferę, oraz stabilną pracę i dobre warunki płacowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Malczyk Anmal - Błędów

• Jak się pracuje w Anna Malczyk Anmal?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Malczyk Anmal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Malczyk Anmal?

Anna Malczyk Anmal