Opinie o Ebud Remonty i Wykończenia Bartłomiej Szydłowski w Police

counter
3 4 42 5 1
Obserwator Nowy wpis

Jeżeli tak ludzie piszą to musi być prawda

anonim Nowy wpis

Police Nowy wpis

Waż słowa !!!!!

Koło Nowy wpis

Jeżeli wasz dowody na to że firma coś komuś ukradła to zgłasza się to na policję a nie rzuca się takie oskarżenia na wiatr po za tym to jest karalne

Zadowoleni

Aż nie chce się wierzyć ze piszecie państwo o tej samej firmie. Półtora roku temu firma robiła u nas generalny remont z rudery zrobili nam pałac.Prace wykonywane wolno ale bardzo starannie polecamy z całego serca

Pilsudskiego
@Zadowoleni

Mieszkam w bloku i to niestarym a pan Bartłomiej Szydłowski to ta sama osoba kontaktowałam się z ludźmi u których robił remont potwierdzili moją opinie

Zadowoleni
@Pilsudskiego

Ciężko wierzyć w te oskarżenia ale my zdania nie zmienimy

Szczecin
@Zadowoleni

Zleciłem firmie Ebud wykończenie mojego nowo wybudowanego domu po tej pracy zleciłem odświerzenia mieszkanie na wynajem jak dla mnie 100% zadowolenia

Szczecin
@Zadowoleni

Dodam również ze firma brała zaliczki na materiał i rozliczała się z nich bez problemu wszytsko sami dowozili na budowę nie trzeba było nikogo pilnować naprawdę uczciwi ludzie

Piłsudskiego
@Szczecin

A co powiecie o podrabianiu podpisów na fakturach za które zapłacili karę

Obywatel

Znaleźli w końcu kto wyrwał bankomaty z zachodniej krainy ??? Lata temu

Fachman

Za fuszerki się nie płaci , tak to obserwuje i wnioskuje że nawet nie opłaca się z nimi nawiązywać kontaktu

@Fachman

Nikt nie prosi ciebie o kontakt ????????

Opinia

Po 2 latach przeprowadziliśmy remont po firmie Ebud niestety co zobaczyli pracownicy wykonujących obecnie remont , niewierzyli własnym oczom jak można zatuszować niedoskonałości wykonanej pracy .Właściel Ebud powinen się zastanowić nad dalszą kontynuacją swojego fachu.Proszę pana zakończ pan to

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Piłsudskiego

Proszę odbierać telefony u mnie wszystko popękało

Police

Nierozumiem czemu wy jeszcze funkcjonujecie (usunięte przez administratora)

Firma
 Rekomendacja

Wykonywałem poprawki po pracach tej firmy i niewierze że można wykonywać takie fuszerki dosłownie jak za komuny tylko wspułczuć własciciom .ale niestety taka prawda jest teraz na rynku z powodu braku dobrych fachowców.

okno

W związku ze zgłoszeniem reklamacyjnym do zlecenia 4278/5a/15 dotyczącym nieprawidłowego funkcjonowania okna o wymiarze 1248*1810 uprzejmie informuję, iż zgłaszany przez Państwa problem nie jest wadą produktu, która kwalifikuje okno do wymiany. Przy prawidłowo przeprowadzonym montażu rama nie możne się wygiąć. W związku z powyższym przedmiotowa reklamacja została rozpatrzona odmownie. Zalecam poprawę montażu ramy i ponowną regulację skrzydła. Prawidłowo wykonany montaż za pomocą dybli, kotew, naprostuje ramę, a powstałe wygięcie zostanie zniwelowane. Reasumując przedmiotową reklamację uważamy, za bezpodstawną. OPINIA O WASZEJ PRACY

Monter
 Rekomendacja

Widziałem montaź tego okna masakra (usunięte przez administratora) , takie firmy niepowinny istnieć na rynku.

Okno

To jest wiadomość o waszej żetelnej firmie którą wystawił sklep i wy montowaliście te okno: W związku ze zgłoszeniem dotyczącym nieprawidłowego funkcjonowania okna o wymiarze 1248x1810 uprzejmię informuje,iż zgłaszany przez Państwa problem nie jest wada produktu ,która kwalifikuje okno do wymiany .Wada powstała poprzez żle przeprowadzony montaż .Okres gwarancji na montaż jest 2 lata . Termin uprawnień wynikających z umowy o dzieło również przedawnia się z upływem dwóch lat od dnia oddania dzieła.

Okno

Mi wstawili duże okno niestety po 3 latach okno nadaje się do demontażu, zostało żle zamontowane szkoda słów .Przestrzegam przed podjęciem współpracy z tą firmą.

Lolo
@Okno

Drzwi tarasowe używane jako wejściowe to nie ma co się dziwić ze się popsuły. Do piętro po trzech latach wyszło ze złe zamontowane ???? co pan jeszcze wymyśli

@Lolo

Niestety przyjechał przedstawiciel firmy od okna i wystawił pismo o niefachowym wstawieniu okna . To niejest moja opinia tylko opinia przedstawiciela firmy.

Nowy

Pilnujcie i patrzcie na ręce

Podejrzliwy

Bardzo mocne oskarżenia rzucacie na firme. Nie wiem czy w nie wierzyć?

@Podejrzliwy

Wystarczy popytać ludzi z którymi pracował na zkładach

Dociekliwy
@Podejrzliwy

Nie warto wierzyć w ten stek bzdur firma zaprasza do obejrzenia swoich prac w trakcie wykonywania i po zakończeniu naprawdę robią kawał dobrej roboty, a oskarżenie o jakimś złodziejstwie to już przesada

@Podejrzliwy

Witam i tak jak widać argumentów na odpowiedź niema.Popytać się rodzin gdzie firma wykonywała prace i z miłą chęcią pokaże stan wykonywanych prac przez tą firme

Miły
@Dociekliwy

Poczekaj rok po zakończeniu może krucej a zdanie szybko zmienisz szkoda że niemożna zdjęć załącza było by wiarygodne

Dociekliwy
@Miły

Jesteśmy półtora roku po remoncie kapitalnym domu i zdania nie zmienię ????

Police

Może poprawili jakość wykończeń ale trzeba patrzeć na ręce ponieważ były informacje o kradzieżach materiałów zresztą właściciel ma złą opinię o swoich lepkich dłoniach

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 305 dni.

Czy Ebud Remonty i Wykończenia Bartłomiej Szydłowski narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Uprzejmy

Nie zgadzam się z opiniami . Firma rzetelna pełen profesjonalizm ogólnie polecam

Tak2Nie1
@Uprzejmy

Kpiny sobie robicie

TakNie2
@Odpowiedz

A z czym masz problem firma wykonywała u mnie remont i jestem bardzo zadowolony jest duże grono osób zadowolonych z usług tej firmy

Poszkodowany.

Witam. Nie polecam usług firmy Ebud. Wykonanie katastrofa, po pół roku mieszkania zaczęły kafle odpadać. Zero pojęcia o wykonaniu. Jedyne co to jak coś się dzieje to brać inspektora nadzoru budowlanego i niech pisze opinie. Ja czekam na protokół i działam.

@Poszkodowany.

Ja tak samo oszukali i okradli sprawa złożyłem do prokuratury

@Poszkodowany.

Proszę o jakiś kontakt może razem złożymy pozew do sądu

Firma bardzo dobrze zorganizowana. Jakoś wykonania bardzo dobra. Polecam

Nieznany

Witam. Ja również przestrzegam przed firma Ebud. Wykonanie masakra. Fachowcy powiedzmy nie wiedzą chyba co to jest porządna poziomica i dokładna miara. Co do wykonania prac katastrofa jeszcze potrafią powiedzieć że to wina zleceniodawcy albo że tani i gó...ny materiał. Co do odpowiedzialności i jakiekolwiek gwarancji można zapomnieć. A Pan J..... to fachowiec tylko z nazwy. Firma której nigdy nikomu nie polecimy.

Tak2Nie1
@Nieznany

Tak samo mnie oszukali i okradli sprawę złożyłem w prokuraturze

Uprzejmy

Przestrzegam przed podjęciem decyzji z usług budowlanych z tej firmy , jest to firma 1 osobowa a ludzie zatrudniani w tej firmie to ludzie z ulicy .Drobne prace remontowe tak tylko gwarancji nieudziela Pozdrawiam i szczerze niepolecam

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ebud Remonty i Wykończenia Bartłomiej Szydłowski - Police

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad