Opinie o Parkiet Gran Profil PGP Czesław Smoła w Ropa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Parkiet Gran Profil PGP Czesław Smoła. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Parkiet Gran Profil PGP Czesław Smoła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parkiet Gran Profil PGP Czesław Smoła w Ropa

Uzytkownik

PAN CZESŁAW SMOŁA !!! PERFIDNY CZLOWIEK , KTORY PO 1 REKLAMUJE SWE BOGATĄ OFERTE , ZE HURT MA OGROMNY ZBYT! NASTEPNIE 2.POKAZ PIEKNYCH DESEK PODŁÓG , EXPORT ZAGRANICĘ 3REKLAMA BDB JAKOSCI GWARANCJI TOWARU!!! 4.ZAKUPIONO PODLOGE W KOLORZE . 5 .DOSZLO PO JAKIMS ZASIE O ULOZENIA SALONU PRZEDPOKOJÒW PRZEZ WSPOLPRACOWNIKA. 6.SKASOWAL OGROMNĄ KASE - JAK DLA TEGO PANA TO JEST B.UCZCIWY PROF.PRAWA ,ZACHOWANIE I WUGLAD MOWI WSZYSTKO BEZ KOMENTARZA. 3 TYG.PO POLOZENIU DREWNA ZASTALAM PODLOGE ZAMIAST PIEKNRGO SALONU W KTORE WYWALILAM KASE SZTUKI DREWNA ZBIERALAM REKOMA I UKLADALAM JAK KLOCKI EGO JEDEN NA DRUGI I POWIERZCHNIA DREWNA BYLA POKRYTA MATERIALEM KTORY BYL AZANKA TJ ROBI 6 LATEK ŚLACZEK.PODLOZE YLO BEZ MATERIALU. 7.REKLAMACJA SKONCZYLA SIE NICZYM.SKASOWAL KASE OBWINIL ZE INA WILGOCI ,NIESRETY AKARAT MIELISMY W OMU I SOBIE MIERZYLISMY. KLAMSTWO KOLEJNE . 7.ZA KILKA MIESIECY PRZYSZEDL FACHOWIEC ! ZNAWCA DREWNA ...POINFORMOWAL ZE PODLOGA JEST NAJTGORSZEGO SORTU TYLKO LADNIE WYGLADALA , NIETOWNA,I TO WYPUKLENIA WIDAC NA CIANIE PODLODZE , SĄ SZXZELINY W KTORE WCHODZI BRUD KURZ I NIE SPOSOB TEGO SIE POZBYC! KOLEJNA RZECZ- PODLOGA JEST POZA KLADĄ ZERO - NAJGORSZY SORT O CZHM NIE INFORMOWAL IE PAM MOLA ,MIALA BYC WG MOJEGO ZADANIA I JEGO PEWNIEN NAJLEPSZA. 8.SPROBUJE JA ,, RATOWAC ,,DODAM - MINĄŁ ROK BO NIKT BADZIEWIA SIE NIE PODJAL KLEIC TWIERDZAC ZE KWESTIA CZASU JAK SIE ROZLECI TJ POPRZEDNIO. ZROBIONO PODLOGE SA SZCZELINY I TO O POWIEDZIANO ILE MIESIECY CZY LAT A PODLOGA WYTRZRMA TO IKT IE WIE. ALE JUZ W TEJ CHWILI JEST NA WYLOCIE BO JEST TAKIE DREWNO ZE LEPIEJ WYWALIC WSZYSTKO I ZALOZYC PANELE .BO A KOLEJNĄ JUZ IE IE STAC! 9.I OTO BEZCZELNOSC ZAKLAMANIE REKLAMA RESEVEN FIRMA I JEGO NIEPODOWANIA UKRYWANIA INFORMACJI O ZAKUPIE TOWARU BEZZWROTNIE. ROWNIEZ PO 3 TYGODNIACH AK Z PODLOGI POZBIERANO STOS ESEK O PODPALKI NIC GO NIE WZRIUSZYLO .WSPOLPRACOWNIK PRZYSZEDL NIBY ZMIERZYL WILGOTNOSC CO YSMY ZROBILI O WIELE WCZESNIEJ I TO NOE UDZILO WATPLIWOSCI ZE WILGOTMOSC PELNIA WYMOGI DO ULOZENIA WNA .A WNO SMOLA PAN PROFESOR:-) !!!! SPRZEDAL NAJGORSZEJ POZAZEROWEJ KLASY ,Z E ZCZELINAMI,NIEROWNE CO WIDAC PRZY UKLADANIU PONOWNYM ,DRAMAT!!!!!! PIENOADZE POSZLY W BLOTO CALA PODLOGA W BLOTO.!!!! OSTRZEGAM KAZDEGO PRZED PIEKNYM DREWNEM OD CZLOWIEKA NIEUCZCIWEGO AKLAMANEGO NIE WRACAJACEGO SZTOW ZLEGO TOWARU!!!! To MA ISC DROGĄ SĄDOWĄ.

mam zdecydowanie inne zdanie , Nowy wpis
@Uzytkownik

Mam zdecydowanie inne zdanie ,jakosc tej podłogi jest bardzo dobra a w/w wpis to podejrzewam konkurencja.

Podłoga Nowy wpis

Miły, rzetelny, kompetentny, znający swój fach Pan. Profesjonalnie doradzał co należy zrobić z usterką podłogi. Godny polecenia fachowiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Parkiet Gran Profil PGP Czesław Smoła - Ropa

Parkiet Gran Profil PGP Czesław Smoła