Opinie o Arkadiusz Giler F.H.U. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Arkadiusz Giler F.H.U.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Arkadiusz Giler F.H.U. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Giler F.H.U. w Warszawa

Ile dodatku urlopowego dają? Tak bynajmniej było w ogłoszeniu w 2022. Jak z tymi urlopami jest, czy człowiek dostanie wtedy, kiedy potrzebuje? Nie chcę użerania się albo wczasów w zimę.

Ktoś Nowy wpis

A ja polecam firmę wypłacalna 100 procent i wrócił bym chętnie

a macie może aktualizację stawek? Widziałem ofertę od Was na kat C sprzed jakoś polowy roku. wtedy było napisane, że 6,000 zł się zarabia. Czy po nowym roku macie aktualizacje stawek?

On12345

6000 netto plus ewentualne premie za efektywność itp... Będziesz pracował bedziesz zarabiał :)

@On12345

Dzięki za potwierdzenie tej szóstki na rękę. Co natomiast z premiami? Czy to jasny % liczony od wyniku? Jak należy rozumieć te efektywność, nic tu nie jest uznaniowe?

ByłyDriver

Zobaczysz premie i procent, abyś czasem się nie zdziwił. Jedno pytanie konkretne. Dlaczego wciąż jest ogłoszenie i co raz zmieniają się kierowcy?

@ByłyDriver

A dźwiga się tu coś konkretnego? Po opisie widziałem, że paleciaka elektrycznego masz do dyspozycji. Piszą o tych trasach po 350 km i zastanawiam się czy da rade szybciej się do domu zawinąć skoro piszą ze praca elastyczna?

ByłyDriver Nowy wpis

Tak paleciak jest elektryczny, czasem jest dostawa z wniesieniem . Tak szybko wrócisz jak swój towar rozwieziesz czyli średnio 12 godzin dziennie. Ilość kilometrów zależy od ilości stopów. Najlepiej spróbować samemu i zobaczyć jak jest naprawdę.

Marysia

Poważnie niektóre auta nie maja klimy? Teraz mnie to zaskoczyło w bieżącym czasie gdy u nas temperatura na minusie. Jak to jest wtedy organizowane? Nie można jakiegoś alternatywnego grzania podłączyć? I to tylko w solówkach tak jest? czyli jak partner chciałby przyjść to polecać podwójną?

Arkadiusz Giler F.H.U. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Były kiero

Auta bez klimy , najlepiej jak byś pracował po 24h . Wszystko to co jest napisane w ogłoszeniu do pracy w firmie Raben u tego Pana jest nie prawdą.

A to samemu trzeba sobie te pracę planować? Co z jakimś planistą, dyspozytorem? I jeszcze wracając także do stanu pojazdu to w każdym nie ma klimy? Brakuje jeszcze jakiś podstawowych elementów?

ByłyKiero

Trzeba samemu sobie szukać na magazynie, planować trasę, samemu trzeba ładować, Solówki nie posiadają klimatyzacji a jeżeli mają to jest nie sprawna. Jesteś kierowcą magazynierem człowiek uniwersalny jednym słowem.

Przejezdny

4000 + 10 % od obrotu i plus 500 od jakiegoś wypełnienia, auto brudny szrot, Pan Właściciel stojący nad głową kierowcom i naciskający żeby ładowali więcej. Ogólnie nie polecam ogloszenia tego Pana o pracę w firmie Raben .

Pozytywny
@Przejezdny

Są dwie możliwości zarobków. Jedna z nich ruchoma pensja jest podstawą plus % od faktury plus dodatkowa premia. Jeśli kierowcy zależy na premii to będzie ładował pełny samochód z towarem i wracał z pełnym (odbiory) od tego jest uzależniona FV co za tym idzie % premii. Za (usunięte przez administratora) nikt nke płaci.

@Pozytywny

Musze się upewnić tylko, bo piszesz „pełny” czy mam tego nie mylić z „przeładowanym”? końcówkę szkoda ze urwało, bo bym się chciał jeszcze dowiedzieć czemu coś jest nie płacone. wole mieć wszystko jednak wyrównane. Wyjaśnisz to?

Kierowca Solówki

Ja pracuje i jest wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ogólnie kasa dobra i prawie zawsze na czas auta jak sobie dbasz tak masz jak trzeba coś zrobić zgłaszam i się robi . Ogólnie Polecam

Lolka
@Kierowca Solówki

Co rozumiesz przez dobrą kasę? Brat kolegi zamiata plac w jednej firmie i mówi, że kasa dobra, a ma 1.500 zł na kawałek etatu :) Tak że może warto rzucić w peelenach, ile kierowca zarabia? No i zgadasz się z tym, że 24/24 się robi, jak @Były kiero twierdzi?

Kierowca Solowki
@Lolka

Było 6000 do ręki praca 12-13 godzin.

Jadzia
@Kierowca Solowki

No zupełnie inaczej piszesz, niż @Przejezdny i @Były kiero. A czemu piszesz, że było? Już nie pracujesz tutaj mimo tej szóstki netto? To czemu tak?

@Jadzia

6000 netto było ponieważ Szef wprowadza zmiany wynagrodzenia niby mamy na tym nie stracić ale jak będzie to jeszcze jest zawczesnie żeby to stwierdzić ale wystarczyło żeby już moim zdaniem dwóch dobrych kierowcow złożyło wypowiedzenia. Inne komentarze pewnie są z tego powodu że znowu zaczął się casting na nowych kierowców żeby zastąpić tych poprzednich. Nie rozumiem działań Szefa ale to jego decyzja . Czas pokaże jak będzie ja też już zaczynam coraz bardziej myśleć nad złożeniem wypowiedzenia.

@Kierowca Solówki

A jaki masz stosunek do samego Szefostwa? Gdyby nie temat kasy to problemu z zatrudnieniem nie ma? ciekawi mnie czy powrotu są możliwe. gdyby ktoś teraz odszedł i po paru miesiącach chciał wrócić na lepszych warunkach byłoby to opcjonalne? Ludzie wracają? Mnie praca będzie interesowała jakoś przełom styczeń / luty

Kierowca Solówki

Nie mam pojęcia jak to jest , trzeba patrzeć na ogloszenia czy będzie zapotrzebowanie i w tedy rozmawiać narazie jest komplet ale ogólnie na pracę w firmie Raben w Annopolu ogloszenia są zapotrzebowanie na kierowców również, kwestia do jakiego podwykonawcy trafisz.

Kierowca Solówki

Szefostwo jak Szefostwo na ten temat się wypowiadał tutaj nie będę ponieważ każdy w tym temacie będzie miał inne zdanie, jedni będą chwalić inni krytykować. Trzeba spróbować samemu i w tedy samemu ocenić.

xxx
@Kierowca Solówki

Ten komplet w ujęciu liczbowym to od jakiego czasu się utrzymuje? kiedy ostatnio tworzyli tu nowe stanowiska? pytam, bo od nowego roku będę czegoś szukać, myślicie, że do tego czasu coś tutaj się będzie rozwijało? Zwłaszcza zarobkowo?

@xxx

Trzeba obserwować OLX tam zazwyczaj pojawiają się ogloszenia do pracy w Rabenie z tego co wiem to obecnie potrzebują kierowców.

@Kierowca Solówki

Ja chyba widzę ofertę sprzed jakichś czterech miesięcy, to ostatnia do was? Na kat C za 6,000 zł. Tak jak piszesz to Raben, jak tu podwyżki wyglądają? Ta szóstka jest brutto i po prostu chce wiedzieć czy będzie sens czekać na ofertę na kolejny rok?

Kierowca Solówki

6000 netto ogłoszenia przyjęcia są rotacja trochę jest:)

@Kierowca Solówki

To 6 netto z samej podstawy tu macie czy jak? jest gdzieś jakaś oferta do tego? ja tez widzę te o której tu wyżej ktoś napisał z widełkami brutto. Zastanawiam się czy premiami nadrabiasz?

W mieście Warszawa poszukiwano Kierowca. Jakie tam proponowano zarobki?

Mirosław

To stawka na początek czy już docelowa i raczej bez szans na pójście w górę?

@Mirosław

3500 stałej pensji bez jakich kolwiek perspektyw. Auta dość zużyte i nie sprawne :/

Joanna

Ale to się z nowym rokiem nie zmieniła stawka kierowcy?? Przecież 3500 teraz to najniższa krajowa. Wiele firm dawało podwyżki od 1 stycznia. Kto za to chce jeździć, a chyba chce, skoro nie szukają nikogo do pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Giler F.H.U. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arkadiusz Giler F.H.U.?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Giler F.H.U. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Giler F.H.U.?

Arkadiusz Giler F.H.U.
  • Brzeziny 8A