Opinie o B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Spedytor można liczyć na 5500 PLN na rękę. Czy to prawda?

AZ Nowy wpis

To oczywiste, że komentujący tu ludzie nie pracowali w ogóle w firmie. W mojej opini Softcad przede wszystkim zapewnia mi równowagę między pracą i resztą życiowych obowiązków, a atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Bardzo polecam.

O pracy

Szukając informacji o tej firmie znalazłem analize ich ofert pracy na Jobis job. W ciągu 12 miesiecy pojawiło się ponad 100 ofert pracy. 36% ofert dotyczyło telekomunikacji (plbodajrze słuchawka). Tylko 1.9% ofert pracy miało wskazaną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Wynika z tego, że firma rekrutuje zazwyczaj na stanowiska o niskich kompetencjach, to tlumaczy wysokość wynagrodzenia. Dlatego szukając pracy w IT lepiej skupić się na rekrutacji u dużych graczy. Firma która rekrutuje głównie n słuchawkę nie może posiadać lepszych ofert pracy niz agencje wyspecjalizowane w rekrutacji pracowników IT.

Typowy dzien pracy Nowy wpis
@O pracy

Zarzadzajac swoja kariera lepiej omijać agencje czy tez pośredników. Najtrudniej jest zrozumieć, że taka firma nie ma do zaoferowania nic więcej.

Marek79 Nowy wpis
@Typowy dzien pracy

Srednie warunki pracy. Mam mieszane uczucia.

Darek

Szukając opinii o firmie warto przyjrzeć się całej sprawie szerzej. Firma nie jest duża. Czy oferuje duże wynagrodzenie? Nie - oferuje pieniadze czasem poniżej średniej stawki. Czy projekty są ciekawe ? To wszystko zależy. Dla osoby przyzwyczajonej do pracy w korpo moze sie to wydać nudne.

Widzę
@Darek

Widzę, że większość opinii nie jest pochlebna. Sporo osób pisze tutaj o niskiej jakości pracy czy tez wynagrodzeniu. To daje do myślenia. Może lepiej pominąć te firmę w CV.

Kamil
@Widzę

Ciężko o definicje dobrego pracodawcy w kontekście tej firmy. Moje doświadczenie z ta firma nie jest pozytywne.

Xxx
@Kamil

Podzielam opinie. Lepiej nie wybierać się na wycieczkę z tą firmą. Wynagrodzenie eksperta na poziomie juniora. Nie tedy droga. Tak nie pozyska się specjalistów.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Nomalas

Wyjątkowo profesjonalna firma. Wysokie kompetencje i jakość.

@Nomalas

Hahaha czy ta opinie pisal sam wlasciciel ? Wszyscy w branży doskonale wiedzą jak wyglądają warunki pracy, stawki. To jest poniżej warunków rynkowych. Rekomenduje zastanowić się 5 razy przed zatrudnieniem

K2cc spzoo
@Nomalas

O tej wysokiej jakości można polemizować.

Janek
@Marek

Przeniosłem się do 3miasta, bo dużo moich znajomych znalazło tutaj prace w IT. Będąc na zdalnej rozmowy o prace bylem zaszokowany tym jak oferta bardzo odbiega od tego co mają na stronie. Trzeba to dzielić na 2 a nawet na 3.

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski w miejscowości Gdańsk? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Mariusz

Warunki pracy w firmie sa nie najlepsze. O wszystko trzeba kilka razy prosić. Co do poziomu zarobków to znaczaco odbiegaja od warunków w innych firmach. Nie mówię że należy omijać firmę, ale warto kilka razy sie zastanowić. Budowanie kariery zawodowej w IT warto zacząć od większej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Igor

Gdańsk to spore zagłębie IT. Poza Krakowem, maja najlepsze stawki. Dlatego lepiej szukając pracy zdecydować się na duza firmę. Tutaj nie jest za dobrze. Pieniądze są średnie, a jakoś pozostawia wiele do życzenia.

Jarek

Firma prezentuje w sieci ciekawe oferty pracy i tyle na tym... w rzeczywistości sprawa wygląda inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski - Gdańsk

• Jak się pracuje w B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski?

Zobacz opinie na temat firmy B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski?

B.P.I. Softcad Tomasz Rygulski P.P.U.H. Instrur-Bis Tomasz Rygulski
1.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Trzy Lipy 3/B lok. 111
    80-172 Gdańsk