Playsoft Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Playsoft Sp. z o.o.

Alicja

Przeglądając zdjęcia jakie publikuje Playsoft Sp. z o.o. na swojej stronie na facebooku można stwierdzić, że na co dzień w tej firmie panuje chyba przyjazna atmosfera. Zauważyłam, że pracodawca organizuje różnego rodzaju eventy dla swoich pracowników. Jak oceniacie takie wydarzenia, często występują? Czy rzeczywiście integrują pracowników?

Jogi

Mam wrażenie, że jak komuś nie udało się dostać tu do pracy czy też utrzymać się w firmie to teraz próbuje zdyskredytować firmę!!

LachonWMałpiarni

Kiedyś to było ... kiedyś to była legenda. Płynny brąz, psie pieniądze, zmarnowane lata - to wszystko też, ale jednak legenda. Ludzie "z tamtych czasów" do dziś pozdrawiają się na ulicy i potrafią razem chlać. No i jak się pozna ostre niczym kozik do sera podłości korpo to się po latach docenia pewne kwestie, np. politykę informacyjną wobec pracowników czy możliwość pracy blisko produktu wchodzącego na rynek. Tymczasem, jeśli czujesz że Twoje CV jest niekompletne, szukasz mocnych wrażeń, masz nadmiar wolnego czasu oraz zapewniającego #WolnoscFinansowa sponsora (małżonek, bogaci rodzice, zaoszczędzone wersje, zagarnięte mienie pożydowskie, wysoce ryzykowne inwestycje internetowe, sprowadzane hurtem filmy w steelbookach, złote buildy z cygańskiego taboru, pokątna produkcja kołder z merynosa, odszkodowanie za utraconą młodość klamacza, ...) - GORĄCO KAŻDEMU POLECAM!!! Sponsor może być potrzebny dlatego że firma latami miała powracający problem z przelewaniem wypłat w terminie (podobno definitywnie zażegnany), taki wręcz był jej branding na mieście, co widać w innych komentarzach. Ogólnie wyjątkowe zjawisko, warto było poznać. Ta firma była dla nas w godzinie małych ciosów niczym mama-ptak karmiąca młode ptaki w gnieździe. PS: Symbian się chyba jednak powoli kończy i wszyscy spotkamy się w Blackberry.

Alicja

A jakie benefity oferuje Playsoft Sp. z o.o. dla swoich pracowników?

Jan
@Alicja 11.04.2017 14:18
A jakie benefity oferuje Playsoft Sp. z o.o. dla swoich pracowników?

W kontekście ten firmy jako benefit można niekiedy traktować umowę o pracę.

meba

tym bardziej że to jest zagraniczna grupa więc jak najbardziej język angielski jest tutaj ważnym kryterium przy zatrudnieniu. a poza tym gry i aplikacje mobilne to teraz bardzo popularna i dochodowa branża

Dorota

Zaprosili na rozmowę?

ex pracownik

Niskie zarobki, wyzysk, falszywe francuskie szefostwo i manager biura, ktory zna sie w zasadzie tylko na tym, jak zwalic wine na kogos innego, a zaslugi przypisac sobie. Jedyne co jest darmo w kuchni (i to tez nie zawsze bo co tydzien awaria!) dla pracownikow to woda. To co jest na plus w tej firmie to w zasadzie tylko atmosfera w pracy i mozliwosc otrzymania platnego stazu po studiach.

Kilka osób od nas odeszło i po jakimś czasie wróciło (lub chciało wrócić:D) więc chyba jest spoko :D

ex-playsoft dev

Playsoft to opcja pracy na chwilę dla studenta, po to aby nauczył się od bardziej doświadczonych kolegów. Każdy inny będzie sfrustrowany chaosem organizacyjnym, niskimi wynagrodzeniami z tendencją do spóźnień (czasem sporych) i zupełnym brakiem pojęcia "rozwój pracownika".

gamedev

Po kilku latach pracy, mogę potwierdzić, że atmosfera jest super i ciekawe projekty były tam realizowane. Niestety to wszystko jeśli chodzi o plusy tej firmy. Minusem będzie : Niskie zarobki, często wypłata na ostatnią chwilę, szefostwo nastawione na wyzysk pracownika, brak możliwości rozwoju, projekty prowadzone strasznie chaotycznie przez kierownictwo, jakiekolwiek problemy w projekcie zwalane na programistę (choć wynikają z winy klienta, kierownictwa lub innych czynników na które programista nie miał wpływu).

Pracowniik

Playsoft jest spoko, nigdzie nie bedziecie mieli takiej atmosfery, wiem co mowię:D

pracuję tu ponad pół roku i jeszcze nie zdarzyło się opóźnienie w wypłatach. Atmosfera nieporównywalna do innych firm, praca w branży gier, współpracownicy naprawdę ok. Kasa też ok, choć zawsze może być lepiej. Jest opieka medyczna, trochę brakuje multisporta i ekspresu, ale i tak pracuje mi się bardzo dobrze.

Game dev

Tragedia absolutna. Rotacja pracowników, (usunięte przez administratora) - stare monitory, niewygodne krzesła, 0 wsparcia/motywacji, całkowity brak szansy rozwoju, minimalna płaca i to jeszcze z dużymi opóźnieniami, "podwyżki" to mit. Jedynym plusem jest dobra atmosfera z wykluczeniem kilku osób na kierowniczych stanowiskach.

PB

"Opieka medyczna to mit - jest tylko podstawowy pakiet bez dentysty, czyli tak jakby go nie było." Serio? Dentysta jest może w 3 firmach w Trójmieście więc powodzenia!

Suchy

W okresie gdy tam pracowałem rownież były opóźnienia z wypłatami zawsze zwalali to na to ze przelew idzie z Francji i stad opóźnienia

Raczej nic ciekawego. Płaca żałosna, ZERO inwestowania w pracownika czy chociażby śladu jakiegoś motywowania. "Teamlead" leży i płacze.

benek

spoko firma, znajomy tam pracuje. arcade cabinet w biurze, dobra atmosfera i raczej stabilne zatrudnienie. no i praca w branży gier oczywiście

antoni

Fajna firma, super ludzie, kasa spoko, stabilne zatrudnienie. No i przede wszystkim świetna atmosfera.

Serek

Polecam. Fajna atmosfera, międzynarodowe środowisko, elastyczne godziny pracy. Czasami kasa na ostatnią chwilę, ale ogólnie okej.

Jeremiasz

@Adrian, najniższa krajowa? Nawet testerzy zarabiają więcej (a wystarczy lubić gry i odróżnić telefon od żelazka by nim zostać). Płace dla doświadczonych programistów nie są złe, jeśli dodać do tego dużą stabilność zatrudnienia, luźną atmosferę i elastyczne godziny pracy, nie wygląda to źle na tle innych firm.Szefostwo durne jak w większości firm, reszta jest ok.

Zostaw opinię o Playsoft Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Playsoft Sp. z o.o.