Opinie o Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe w Grębynice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe w Grębynice

Ilona

Na forum jak widać wchodzą tylko niezadowoleni klienci, żeby móc wyrazić negatywną opinię w kierunku Pani Księgowej. A jak jej postawę oceniałby ktoś z personelu? Panują przyjacielskie relacje czy raczej stawia się u was na formalność? Jest tu może ktoś z obsługi klienta, bo ciekawa jestem czy narzuca się na to stanowisko dużo papierowej roboty czy jakoś pomysłowo macie usprawnioną pracę w tym zakresie?

@Ilona

Jak szukasz pracy to popracuj u tej kobiety a nie pytaj innych. Najlepiej sprawdz sama bo ty mozesz byc zadowolona. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Uczciwosc nie zalezy od stanowiska.

Ilona
@Klient

Dzięki za odp. ;) Tak, tak najlepiej samemu sprawdzić, ale jednak warto czasami teren mieć obadany. A do tego potrzeba szczegółów jednak. Może jednak ktoś się trafi kto by warunki proszę opisał?

@Ilona

A jak to działalność gospodarcza jednoosobowa,a newet jezeli nie to jako pracodawca może być uczciwa a w zyciu prywatnym nie. Uczciwosc nie ma stanowiska. Czasami prawo pozwala na to zeby uczciwym nie być zgodnie z prawem. Ja jak z czegos korzystam to za to płacę a niektorzy NIE Takie mamy prawo.

@Klient

Korzystasz a ktoś zaplacil. Nie musisz zwrócić pieniedzy zgodnie z prawem ale gdzie uczciwosc i godnosc. Nie masz dzisiaj oddaj za miesiac lub kilka ale oddaj. Prawo pozwala, ja zplacilam ty korzystasz.

@Klient

Ta kobieta dobrze wie o czym pisze. Jest nie uczciwa bo prawo na to pozwala a slowna dopóki ktoś jest potrzebny. To cala prawda o tej kobiecie.

@Klient

Ja jakbym nie mogla zwrocic komuś pieniedzy to bez zgody osoby ktora zaplacila bym nie skorzystala. Ta Pani skorzystała . Mogla nie skorzystać i jak ją nie stać. Ja jestem stratna zgodnie z prawem a ta pani uczciwa. A mozna bylo spisać umowę, że do roku zwróci koszta. Jak ktoś uczciwy to się dogada. Na biedną nie trafiło tylko na Nieuczciwą

@56

Nie zwroci kosztow bo nie na nią faktura Nie jej pieniadze, nie na nią faktura, ale korzysta i to tej Pani nie przeszkadza.

10 Nowy wpis
@Ilona

Pani Ilonie ma ktoś sprawe opisać? Kim Pani jest? bo bardzo wątpię że ma Pani wyksztalcenie prawnicze. Sprzataczka, fryzjerka, sasiadka od plotek.

Ilona Nowy wpis
@10

Dziękuję za zainteresowanie, już czytając niektóre komentarze pewien zarys sytuacji mam. Jeśli faktycznie tak jest i dzieje się to zgodnie z prawem jak to opisaliście to tak naprawdę nie ma żadnej możliwości, żeby cokolwiek wskórać?

56 Nowy wpis
@Ilona

Zauwazylam ze p (Ilona ? )kazde zdanie konczy pytaniem. Brak wlasnego zdania czy brak odwagi do wyrazenia swojej opinii. Mozna cos wskorac bo jest to zgodnie z prawem. A to że kazdy ma wlasne zdanie to nie ma znaczenia dla prawa ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania.

56 Nowy wpis
@56

Ja domyslam sie jaki ma pani zarys sytuacji i ten zarys mnie nie zaskoczyl. Zgodnie z prawem i kropka. Zgodnie z prawem mozna oddać dziecko do domu dziecka, rodzicow do domu opieki,psa do schroniska, tylko czy jest to zgodne z wlasnym sumieniem. Dla jednych tak a dla drugich nie.

Zgidnie z prawem dziecko mozna oddać do domu dziecka, rodziców do domu starców a psa do schroniska. To dlaczego nie korzystamy z tego prawa?

Od kilku lat prowadzi moja ksiegosc i nie moge zlego slowa powiedziec

Nie polecam, uczyć uczciwosci innych tak a być samemu uczciwym to już coś innego.

@895

Pani prowadzi biuro rachunkowe i w zyciu prywatnym zeby zyskać czyimś kosztem potrafi nie mieć skrupułów. Nie wazne że ktoś zaplaci za tą kobietę ważne ze ona będzie miala zysk.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Niestety nikomu nie mogę polecić usług tej Pani.

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe - Grębynice

• Jak się pracuje w Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe?

Elżbieta Woś Usługi Rachunkowo-Księgowe