Set Estates Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Set Estates Sp. z o.o.

Ehh

Pracowałam w tej firmie kilka lat temu, do tej pory się wzdrygam na samą myśl... najgorsza praca i najgorszy oraz nieuczciwy szef na jakiego można trafić..

Praca

Nie polecam tej firmy!! Atmosfera panująca w tej firmie jest okropna...

Ktoś

BHP - brak. Badania lekarskie - brak. ZUS - nie zawsze płaci. Niska pensja - tak (regularna). Dużo obowiązków - tak. Wrzaski i krzyki - tak. Częsta wymiana dziewczyn, bo nie wytrzymują psychicznie i odchodzą.

Administrator nieruchomości

Do "SPOKO": skoro takie idealne miejsce, to dlaczego nikt tam długo nie chce pracować? Pani "SPOKO" pracuje tam jeszcze Pani? Wynagrodzenie regularne... Jałmużna, a nie wynagrodzenie. Owszem praca odpowiedzialna, a jeżeli nie spełni się wymagań szefa trzeba się dobrze nasłuchać przekleńst i podnoszenia głosu. Można usłyszeć również nie za swoje błędy.

Zgadzam się z "xls" - najgorsze miejsce do zdobywania doświadczenia. "Szef" wydziera się na pracowników, a właściwie pracownice, bo jedynie tam pracują panie. Nie można mieć w tym miejscu żadnych zasad moralnych. Zarobki - najniższa krajowa.

xls

Praca w tym miejscu jest najgorszym doświadczeniem "zawodowym" jakie mnie spotkało. Praca w tej firmie jest dla ludzi bez zasad moralnych i takich, którym nie przeszkadza poniżanie przez szefa. Z całego serca odradzam!!

Ja

Nie polecam. Radzę omijać tą Firmę.

Obs

Zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu! (usunięte przez administratora)

spoko

Firma zarządzająca nieruchomościami, bardzo dużo można się nauczyć, praca odpowiedzialna. Wynagrodzenia regularne. W sumie OK.

Zostaw opinię o Set Estates Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Set Estates Sp. z o.o.